Grandland

UUS GRANDLAND.

Ebatüüpiline linnamaastur.

Oma klassi parimate funktsioonide, uuendusliku tehnoloogia, laia jõuülekannete valiku (sealhulgas 300 hj e-AWD pistikhübriid) ning uue "julge" ja puhta disainiga, mis annab Grandlandile võimatu-mitte-märgata välimuse, võid unustada kõik, mida oled kunagi linnamaasturite kohta teadnud. Opel Grandland on lihtsalt kõike muud kui tüüpiline.

VÄLINE STIIL.

JULGE JA PUHAS DISAIN.

Meie seni kõige ambitsioonikam disain ühendab uue Grandlandi julge esteetika täpse saksa insenerikunstiga, et luua selgelt eristuv linnamaastur. Meie uus ikooniline Vizori esiosa tagab, et Grandland ei näe kindlasti välja nagu tüüpiline linnamaastur.

SISEKUJUNDUS.

UUENDUSLIK JA KUTSUV.

Uuel Grandlandil on digitaalne Pure Panel paneel, mis mitte ainult ei tööta auto südame ja juhtsüsteemina, vaid välistab tarbetu tähelepanu häirimise, seades esikohale sinu esmased vajadused. Uhiuus sisekujundus ja auhinnatud Ergonomic Active aktiivistmed, mis on selles sõidukiklassis ainulaadsed, tagavad Grandlandi selge eristumise teiste linnamaasturite seast.

MOOTOR.

PILKUPÜÜDEV JA TÕHUS.

Uuel Opel Grandlandil ei ole lihtsalt "julge" välisdisain. Ka auto jõudlusesse on investeeritud sama palju aega ja vaeva. Oma klassi juhtivatest elektrilistest pistikhübriidmootoritest kuni tõhusate bensiini- ja diiselmootoriteni - igaüks võib endale leida unistuste Grandlandi.

OHUTUS JA INNOVATSIOON.

HOOLIV JA KALKULEERITUD.

Lisaks kõige "julgema" linnamaasturi loomisele soovisime, et see oleks ka kõige ohutum. Tänu oma klassi kahele juhtivale uuendusele võimegi kindlad olla, et oleme selle saavutanud. Meie uus aktiivne juhiabi ühendab adaptiivse püsikiirusehoidiku ja sõidurea hoidmise abilise, pakkumaks poolautonoomset sõidukogemust ja muutes Grandlandi juhtimise maanteel lõdvestavamaks kui kunagi varem. Meie Night Visioni kaamerasüsteem parandab juhi nähtavust pimedas, tuvastades jalakäijaid ja loomi kuni saja meetri kauguselt.