Astra Sports Tourer

UUS OPEL ASTRA SPORTS TOURER.

Keera heli peale!

Opel Astra on enesekindel inseneritöö selle ehedaimal kujul, mis vormus mitmekülgseks Sports Toureriks koos selle nutikate laadimislahendustega. Valida on kaasaegsete elektriliste pistikhübriidajamiga variantide ning ülimalt tõhusate bensiini- ja diiselmootorite vahel.

VÄLISDISAIN.

ENESEKINDEL JA EHE DISAIN.

Modernses Saksa disainis on kenasti tasakaalus dünaamika ja moodsa elustiili puhul tarvilik mitmekülgsus. Ikoonilisest Opel Vizorist kuni ehedate LED-tagatuledeni. Voolujoonelised täpsete kontuuridega pinnad annavad uuele Astra Sports Tourerile enesekindla oleku, mis paistab teiste hulgast silma.

SÕIDUKOGEMUS.

PUHAS SÕIDUNAUDING.

Naudi kaasaegset elektrilist pistikhübriidtehnikat, kus bensiini- ja elektrimootor töötavad sujuvalt koos, pakkumaks optimaalset tasakaalu suutlikkuse ja tõhususe vahel. Dünaamiline valik väikese sisehõõrdumisega turboülelaetud bensiini- ja diiseljõuallikaid koos erakordselt sujuvate kaasaegsete käigukastidega loovad üllatavalt erksa iseloomuga sõiduki.

INTERJÖÖRIDISAIN.

DETOKSIKOGEMUS.

Uue Astra Sports Toureri juhikoht on teinud läbi täieliku digidetoksi. Pure Paneli ekraan lihtsustab radikaalselt sõidukogemust, vabastades selle segavast visuaalsest mürast. Ülimugavad AGR-i heakskiiduga ergonoomilised aktiivesiistmed1 kaetakse luksusliku alcantara või nappa-nahaga ning saavad ka tuulutus- ja massaažifunktsiooni.
 
1 Sertifikaat on kvaliteeditunnistus, mille omistas erinevate meditsiinivaldkondade spetsialistidest koosnev sõltumatu katsekomitee. Lisavarustus teatud varustustasemetel.

NUTIKAD LAADIMISLAHENDUSED.

INTELLI-SPACE.

Opel Astra Sports Tourer on tänu uuenduslikule Intelli-Space-süsteemile nutikalt laaditav. Pakiruumi 1634-liitrist maksimaalmahtu täiendavad sellised võimalused nagu kinnitusaasad, külgmised pakivõrgud, 40/20/40 suhtes ositi allaklapitavad tagaistmete seljatoed koos lihtsa kokkuklappimise funktsiooniga, pakiruumi rulookate, nutikad põrandaalused panipaigad ja vabakäesüsteemiga tagaluuk.Soovi korral võib autole tellida haakeseadme ja veovõimalusi veelgi lisada.

KONSTRUKTSIOON JA UUENDUSED.

MOODSAD JUHIABISÜSTEEMID.

Kasuta hüvesid, mida pakuvad Opeli kõige moodsam ja vaistlikum juhiabitehnika nagu Intelli-Drive 2.0 poolautomaatfunktsioonid, IntelliLux LED-piksel-esilaternad ja 360-kraadise vaatega parkimisabisüsteem Intelli-Vision.

EHE. JULGE. PAREM KUI KUNAGI ENNE.

Haara liidrikoht ja sõida oma teed.