Astra

UUS ASTRA.

Määrab uued reeglid.

Uus Opel Astra esindab kõige puhtamat saksa insnerikunsti. Astu sisse, et kogeda järgmise põlvkonna täisekraanide ja intuitiivsete juhtimissüsteemidega täielikult digiteeritud Pure Panel lahendust. Esmakordselt elektrifitseerituna ning ülimadalate heitgaasidega ja ülimalt tõhus uus Astra liigub uude ajastusse koos täiustatud pistikhübriidjõuseadmega ja oma klassi juhtiva tehnoloogiaga. Lihtsamalt öeldes Astra lihtsalt nõuab endaga sõitmist.

VÄLIMUS.

DÜNAAMILINE KINDLUS.

Ole valmis vaatama ja olema nähtav julge, puhta ja edumeelse saksa insenerikunstiga, mida esindab silmatorkav uus Opel Vizor. Terav ja eristuv: see on välimus, mis tähelepanu tõmbab, lisades autole väga jõulise hoiaku. Kas pole mitte aeg juhtida autot, mida soovid, mitte ainult sellist, mida lihtsalt vajad? See ongi uus Opel Astra.

INTERJÖÖR.

UUE GENERATSIOONI SISU.

Koge uue põlvkonna sisekujunduse ja innovatsiooni erilist maailma. Uue Astra interjööris avastad digitaalselt puhta Opel Pure Panel ekraani, mis edastab juhile teavet loomulikumalt kui kunagi varem. Lõdvestuge ergonoomiliselt kujundatud Ergonomic Active esiistmetel 1, mida kaunistab luksuslik Alcantara või Nappa nahk koos ventileerimis- ja massaažifunktsiooniga. Tänu tipptasemel ühenduvusele saate end ümbritseda avaruse, tehnoloogia ja puhta mugavusega.

1 Sertifitseeritud Tervema selja kampaania (AGR) poolt. Sertifikaat on kvaliteeditõend, mille on välja andnud sõltumatu testimiskomisjon, mis koosneb erinevate meditsiinierialade ekspertidest.

JUHTIMISKOGEMUS.

KOMPAKTNE AUTO. SÜGAV MULJE.

See pole lihtsalt uus Astra. See on täiesti uus lähenemine autosõidule. Koge täiustatud pistikhübriidtehnoloogiat, kus otsepritsega bensiinimootor lülitub automaatselt sisse, et tagada optimaalne tasakaal efektiivsuse ja jõudluse vahel. Keerukas radaripõhine ohutussüsteem ja arenenud juhiabisüsteemid, mis kasutavad poolautonoomset juhtimistehnoloogiat, tagavad uue Astraga samal ajal ülima juhtimiskogemuse.

TEHNIKA JA INNOVATSIOON.

SAKSA INSNERIKUNST OMA PARIMAL TASEMEL.

Astra radikaalselt progressiivse disainifilosoofia taga on rangelt täpne saksa inseneri- ja tootmisjõudlus, mis tagab Astra toimimise nii suurepäraselt kui see välja paistab. Tipptasemel juhtimis- ja turvasüsteemid hõlmavad uusimaid Intellilux LED Pixel esitulesid, Intelli-Vision 360 ° kaamerat parkimise hõlbustamiseks ja täiustatud Head-Up tuuleklaasi projektsiooniekraani. Seda selleks, et taaskord kompaktauto käsitlemise ja toimivuse ülempiire määratleda.