Grandland X Mudelid

OPEL GRANDLAND X.

Vali oma Grandland X-i mudel.

GRANDLAND X

See domineeriv linnamaastur on valmis igaks seikluseks. Varustatuna tipptasemel tehnoloogia ja haarava disainiga, on Grandland X valmis rokkima. Saadaval esiveolise ja 6-käigulise manuaal- või 8-käigulise automaatkäigukastiga. Naudi selle rahulikku ja luksuslikku salongi, milles on ergonoomilisd juhtnupud ja mille pindadel on kasutatud mõnusalt pehmeid materjale. Avasta enda jaoks funktsioonid nagu täieliku nimmetoega 16. suunas reguleeritavad aktiivistmed või puutetundlik IntelliLink ekraan.

 

  • Välismõõdud: pikkus 4477 mm, kõrgus 1609 mm, laius 1906 mm
 
  • Pagasi-/pakiruumi maht: 514–1652 l
 
  • Haagise maksimummass (kg), piduritega/piduriteta: 1220–1400 kg (12% kalle)/600 kg
 
NÄITA DETAILE
GRANDLAND X HÜBRIID

Lõbus või tõhus? Miks valida, kui saad mõlemad. Uus Grandland X Hybrid ühendab endas sisepõlemisel töötava jõuülekande dünaamilisuse ilma heitmeta nutikuse ning kiire ja lihtsa laadimisega järgmise põlvkonna aku. Saadaval esi- või nelikveolisena ja 6-käigulise manuaal- või 8-käigulise automaatkäigukastiga. Naudi selle rahulikku ja luksuslikku salongi, milles on ergonoomilisd juhtnupud ja mille pindadel on kasutatud mõnusalt pehmeid materjale. Avasta enda jaoks funktsioonid nagu täieliku nimmetoega 16. suunas reguleeritavad aktiivistmed või puutetundlik IntelliLink ekraan.

 

  • Välismõõdud: pikkus 4477 mm, kõrgus 1609 mm, laius 1906 mm
 
  • Pagasi-/pakiruumi maht: 390–1528 l
 
  • Haagise maksimummass (kg), piduritega/piduriteta: 1250 kg (12% kalle)/600 kg
 
NÄITA DETAILE

TAHAD ROHKEM TEADA?

ALATI HÄSTI NÕUSTATUD.

Ükskõik, kas otsid uut sõidukit oma autoparki, soovid liisida või osta uut või kasutatud autot, Opel Grandland X paistab silma oma dünaamilise juhitavuse ja luksusliku võimekuse poolest. Konfigureeri see vastavalt oma soovidele ja vajadustele. Oleme siin, et aidata sul ostmine lihtsaks teha ja meie Opeli eksperdid nõustavad sind kõikides finantseerimise, esindusega suhtlemise, liisingu või hooldusega seotud küsimustes. Otsid kasutatud autot, originaaltarvikuid, uusi rattaid või käsiraamatut? Oleme alati rõõmuga valmis aitama.