Skip To Content
Manta GSe ElektroMOD

Opel Manta GSe ElektroMOD

Manta tuleb tagasi

Opel Manta oli 1970. aastate autodisaini superstaar. Nüüd teeb see elektrilise tagasituleku nn RestoMod'ina. Lubage tutvustada - uus elektriline Manta Gse. Nagu vana Manta, ent siiski täiesti erinev.

GSe ElektroMOD disain

Ainulaadselt julge

Opel Manta GSe ElektroMOD on ainulaadne mudel tähistamaks kõike, mis originaalmudeli suurepäraseks tegi, kuid mida on nüüd Opeli julge ning puhta uue disaini ja kaasaegse tehnoloogiaga uuendatud.

Revolutsiooniline puhtus

Kõik tõeliselt revolutsiooniline tuleb tagasi. Algne Manta inspireeris Vizorit, millel on iga uue Opeli disaini tunnused ja nüüd on see tagasi ka GSe ElektroMOD-is.

Tulevikuvisioon

MOD tähistab tänapäevast ja selget ainulaadset ElektroMODi kontseptsiooni, mis on juhile orienteeritud ning täielikult digitaalse juhikohaga. Selles on ühendatud puhtus ja emotsionidest tulvil julgus. Kaasaegsed kollase keskosaga sportistmed pakuvad täielikku "detoks"-kogemust.

GSe ElektroMOD võimsus

Juhi laadimist

Zeitgeisti disain, tulevikukindel. Manta elektriline jõuülekanne tagab saastevaba 108 kW /147 hj tagarattaveo võimsuse tänu suurepärase 4-käigulise valitava automaatrežiimiga käigukastile.

Võitlusmoment

Ikooniline Manta GT/E oli 1974. aastal sportlik 4-silindriline ja 105 hj (77 kW) võimsusega mudel. Ent täna ei saa see enam kuidagi vastu Opeli järgmise põlvkonna elektrilise jõuülekande hetkekiirendusele ja 255 Nm pöördemomendile. Manta GSe suudab ka pidurdusenergiat koguda, et maailma jätkusuutlikult muuta.

Emotsioonid, mitte emissioonid

GSe ElektroMOD on oma 31 kWh ja 200 kilomeetrise sõiduulatusega akuga järjekordne põnev tõestus selle kohta, et Opel on autode elektrifitseerimisel teerajaja. 2021. aasta lõpuks saavad kliendid valida Opeli mudelivalikus 9 elektriauto vahel - ning aastaks 2024 on igal mudelil oma elektriline versioon.

GSe ElektroMOD digital

Koodnimi: Manta

GSe ElektroMOD viib digiteerimise uuele tasemele, äratades legendaarse Manta logo ellu. Mudeli nimesid, mootori tähiseid ja embleeme täiustavad kõiki iQR-koodid.

Täiuslik piksel

GSe ElektroMOD toob teieni uue kaubamärgi näo spetsiaalse versiooni - Pixel Vizor. Kogu sõiduki laiusesse sirutuv LED-ekraan võimaldab Mantal kogu maailmaga suhelda.

Manta räägib

GSe ElektroMODi Pixel Vizor avaldab selle tehnoloogia arengu sisu: "Minu saksa süda on ELEKTRifitseeritud" ja "Olen null-emissioonil. Olen ElektroMOD ”

Sädelev emotsioon

Ashley niall
"See võib olla ja peaks olema elektrisõidukite tulevik." 
Vaata videot
Auto design magazine
"Elektriline renessanss" 
Vaata lähemalt
Slashgear
„Retrostiilis õhkamine” - „Tuld!” 
Vaata lähemalt