Skip To Content
GT X

Opel GT X experimental

Standard on arenenud!

GT X style

Julge ja edumeelne hoiak

Julge, edumeelne ja põnev - Opel GT X Experimental esindab Opeli tulevikuvisiooni ja näitab uhkusega, kuidas me oleme seotud Saksa kultuurilise arenguga.

Põnev tulevik

Opel on uhke oma Saksa pärandi üle, kuid soovib haarata ka kaasaegse Saksamaa julget vaimu: olla terviklikult mitmekesine ja kaasav.
Oleme pühendunud keskkonna, kus ei diskrimineerita vanuse, usutunnistuse, rassi, puude ega seksuaalse sättumuse alusel, loomisele, nagu on rõhutatud meie filosoofias "Tulevik kuulub kõigile". Edaspidi pakub Opel inimestele huvitavaid reise homsesse maailma.
Loe Lisa Näita Vähem

Saksa pärandi areng

Saksamaa #StandardEvolved. Iga päevaga mitmekesisem ja kaasavam. Oleme Opelis uhked, et võtame omaks väärtused, mis muudavad meie autode sünnikoha nii edumeelseks elupaigaks.

Julge välimus

Unikaalne esiosa

GT X Experimental avalikustab Opeli esiosa uue lähenemise. Eristuv Opel Vizor peaks olema kõigi Opeli mudelite tunnusjoon järgnevatel 2020. aastatel.

Avatud meelega

GT X Experimental tervitab sõitjaid avara ja takistusteta juurdepääsuga. Kõik neli ust avanevad 90 kraadi selleks, et anda kontseptmudelile tervitav iseloom.

Sulanduv puhtus

Tagaosas peegeldub esiosa, kujutades Opel Compassi puhtust. Seejuures kinnistab Opeli logo tiivakujulised tagatuled kindlalt tervikuks.

Kõrgtehnoloogiline isutekitaja

Kollased graafilised jooned velgedel rõhutavad kere kollast signatuuri. Need ümbritsevad elektroonilist Opeli logo, mis seisab rataste pöörlemisel paigal.

Elektriline võimsus

Kärbitud kolmnurgad on korpusesse graveeritud: LED-ekraan kuvab aku laadimistaset. GT X Experimental kinnitab, et 2024. aastaks on kõik Opeli mudelid elektrifitseeritud.

Julged proportsioonid

Tugevat siluetti rõhutab julge graafiline identiteet, mis eraldab auto ülemist ja alumist vööd. Opeli kollane signatuur rõhutab kontseptsiooni struktuuri ja dünaamilisust.

Puhas interjöör

Taasloodud sisekujundus

Meie GT X Experimental määratleb Opeli spetsiifilise Saksa disaini jaoks täiesti uue filosoofia, ühendades sulanduva puhtuse emotsionaalse julgusega.

Intuitiivne juhtimiskogemus

Pure Panel on Opeli digitaalne neutraliseerija lõdvestava sõidukogemuse tagamiseks, pakkudes juhtidele endiselt kogu uusimat tehnoloogiat.

Meisterlikult loodud istmed

Graafilised detailid toovad interjööris esile ka disaini range puhtuse. Istmete peatugede alla paigutatud eemaldatavad kõlarid võimaldavad ka autost väljudes heli nautida.

Piiranguteta ligipääs

GT X Experimentalis on iga tavapärase funktsiooni ja auto iga mooduli kohta seatud eesmärk saavutada disaini puhtus, eemaldades selleks tarbetud disainielemendid.

Opeli uus esiosa

Compass

Compass korraldab Opeli kujunduselementide tulevikku kahe tugeva telje ümber, mis ristuvad kaubamärgi logoga, tagades seeläbi selge järjepidevuse ja kooskõla.

Vizor

Vizor annab tulevastele Opeli mudelitele uue visuaalse identiteedi, mille fookuses on Opeli logo. See üksik moodul raamistab LED-maatriks esituled ja kõik kõrgtehnoloogilised funktsioonid.

Pure Panel

Pure Panel on uue interjööri silmapaistev funktsioon. Puhas ja tervitav armatuurlaud, mis on ümbritsetud ühe laia ekraaniga. Digitaalne neutraliseerija lõdvestava sõidukogemuse tagamiseks.

Ligpääsetav

Opel design instagramis

Soovid GT X Experimentalist rohkem teada ja saada teavet Opeli disainiretkedest? Meie disainijuht Mark Adams juhib sind.