Skip To Content
Opel Movano
Movano

 
Opeli tuntud kvaliteedi ja praktilisusega uus Movano on nüüd veelgi võimekam kaubik, mida iseloomustavad uuendatud töö tegemist soodustavad disainilahendused ja juhiabifunktsioonid. See on täiuslik Saksa tööriist igaks veoks – soodne sõita ja ülal pidada.  


Kuni  2100 kg

 

kandevõime ja kuni 3000 kg pukseerimisvõime

17 m3

 

kaubaruumi maht (ruumi 5 euroalusele)

4 pikkust  /  3 kõrgust

 

Kaubik (3 pikkust / 3 kõrgust), topeltkabiiniga kaubik, kabiiniga raamauto (4 pikkust), topeltkabiiniga raamauto, raamauto ja kabiiniga platvorm, mis on saadaval eri variantides ja ümberehitustena

Ükski töö pole liiga suur

 

Opeli suurim kaubik saab hakkama kõigega, mida sinu tegevusalal ette võib tulla. Tutvu uue Movano mitmekülgse mudelivaliku, nutikate salongilahenduste, tõhusate jõusüsteemide ja muuga.


Tulevik on elektriline

 

Tutvu uue Movano ja selle paljude variantidega. Mitmekülgse interjööri, suurepärase mahutavuse ja töökindla akuga kaubik, millele võid loota pea igas töös. Kas oled muutusteks valmis?


Mitmekülgsus
Movano tuleb kõigega toime
 
Konfigureeri oma tegevusalale sobivaim Movano. See on saadaval mitmes kerevariandis (4 pikkust / 3 kõrgust) ja kohandatav täpselt sinu alale, et saaksid pakkuda klientidele veelgi paremat teenindust. Tõhusa töö ja parimad tulemused saavutad just sulle loodud võimeka kaubikuga.
Kaubik
Kõik kaasa

 

Suure kandevõime ja mahutavusega ning hulga käepäraste lahendustega Movano on praktilisuses liider ja sobib täiuslikult väga erinevateks töödeks.

Ühenduvus
Tea, kuhu teel oled

 

Uue Movanoga on iga sõit tõhusam. Seda tänu säästlikele diiselmootoritele, aga ka uusimatele ühenduvus- ja navigatsioonilahendustele. Kvaliteetne info- ja meeleahutussüsteem ning optimaalse marsruudi plaanimine muudavad sinu tööpäevad mõnusamaks.

Võimalusterohke salong
Tööta mobiilselt

 

Enam pole vaja sülearvutit põlvedele ja roolile toetada. Muuda uus Movano tõeliseks ratastel kontoriks ja vii oma ettevõtte tootlikkus uuele tasemele.

Sõida säästlikult
Võimsus proffidele

 

Realiseeri oma ettevõtte potentsiaal: uue Movano töökindel 2,2-liitrine diiselmootor on sinu uus konkurentsieelis. Lisaks on see liikluses agiilne ja madalate omamiskuludega.

Ohutus ja juhiabi
Ohutus ennekõike

 

Uusimad ohutus- ja abifunktsioonid, mis aitavad sul ja sinu tiimil turvaliselt kliendini jõuda: lisaks kõikvõimalikele juhiabisüsteemidele on uuel Opel Movanol lisavarustuses ka täis-LED esituled. Need näevad efektsed välja, aga tähtsam on see, et võrreldes tavaliste halogeentuledega on need 30% tugevama valgusvihuga.

Opel+ tarvikud ja muu
Kodulaadijad ja palju muud

 

Meil on saadaval lai valik tarvikuid katuseraamidest haakekonksudeni – kõik, mida vajad uue Movano kohandamiseks oma ettevõtte vajadustele. Leia oma tegevusalale sobivaimad tarvikud.