Allalaadimised

Auto, millega kliendid kõige enam rahul on

Säilitas tiitli: sarnaselt 2013. aastale tuli Opeli kompaktne mahtuniversaal ka sel aastal oma kategoorias võitjaks

Loe artiklit

OPEL Meriva.

Ole eeskujuks.

Opel Merivas kohtub ruumikus mitmekülgsusega. See on ühtaegu stiilne ja praktiline pereauto.

 

Vaata, miks see auto on eriline:

  • Muljetavaldavalt stiilne disain
  • Klassi juhtiv külluslik mugavus
  • Terviklik ja veenev turvalisus
  • Erakordselt säästlikud mootorid
  • Moodsad ühendusvõimalused
  • Universaalne igapäevane praktilisus

Enlarge

Ergonoomika on sinu mugavus

Ergonoomika on sinu heaolu. Hõlpsat autosse pääsu võimaldavad seljasõbralikud FlexDoors® uksed, optimaalset vaadet pakkuv kõrge isteasend, FlexSpace® istmesüsteem ja mugavalt madal FlexFix® jalgrattakandur. Kõike seda arvestas ka Saksa meditsiiniühing AGR (Aktion Gesunder Rücken e.V.), väljastades kogu autole ergonoomikasertifikaadi.


Enlarge

Homsed uudised

Ühendusvõimalustest sõltub, kas tead või arvad. Opel Meriva hoiab sind eluga kursis läbi moodsa navigatsioonisüsteemi ning USB ja Bluetoothi®, mis võimaldavad integreerida nutitelefoni sinu sõiduelamusse.


Enlarge

Väljapaistev ja silmapaistev

Pilkupüüdev ent praktiline, väike ent ruumikas - stiilne Opel Meriva sobib moodsa elustiiliga. Sisse- ja väljapääsu lihtsus, istumismugavus, hea väljavaade ning suurepärane paindlikkus ja praktilisus esindavad autodisaini kõrgtaset.


Enlarge

Anna endale ruumi

Tunne end hästi. Uue Opel Meriva mugavus on oma klassis silmapaistev. Materjalid, mida on mõnus puutuda, särtsakad värvid, suurepäraselt panipaiku ning igakülgne kvaliteet kõigil varustustasemetel. Märkimisväärset mugavust täiendavad eriti seljasõbralikud AGR-sertifikaadiga ergonoomilised esiistmed, mis on saadaval lisavarustusena.


Enlarge

Kõigiti turvalisem

Passiivse turvalisuse süsteemid nagu ainulaadne pedaalivabastussüsteem (PRS), esiistmete aktiivpeatoed ja topelt-eelpingutitega turvavööd ning igast küljest kaitsvad turvapadjad hoolitsevad Opel Merivas igaühe eest. Aktiivsed süsteemid, sealhulgas mitteblokeeruvad pidurid (ABS), täiustatud elektrooniline stabiilsusprogramm (ESP®Plus) ja elektrooniline pidurdusjõu jaotur (EBD) aitavad hoolt kanda, et nende tegelikku suutlikkust poleks vaja proovile pannagi. Opel Meriva. Kõigiti turvalisem.

 

Euro NCAPi kokkupõrketestides saadud maksimaalsed 5 tärni näitavad, kui turvaline Opel Meriva on. Kuid need ei näita kõiki Meriva erilisi ja unikaalseid funktsioone nagu laste turvatsoon avatud uste vahel, täiustatud adaptiivsed esituled (AFL) ja veel palju muud.


Enlarge

Minimaalsed kulud ja maksimaalne suutlikkus

Opel Meriva mootorid on väiksemad, kuid mitte vähema võimsusega. Vali bensiini-, diisel- või tehasevarustuses gaasimootor, Opeli tehnoloogia võtab igast kütusepiisast maksimumi. Valikus on Euro 6 normidele vastavaid mootoreid, start/stopp-süsteemiga ja ecoFLEX-mootoreid, koos 6-käigulise manuaal- või automaatkäigukastiga.


Opel Meriva - liigu edasi
Liigu edasi

Opel Merivast lähemalt