Opel Meriva - disain

Proovisõit

Proovisõit ütleb rohkem kui tuhat pilti. Reaalseks kogemiseks klõpsa siia.

Proovisõidu broneerimine

Elegantne välimus, ruumikas sisu.

Naudi tõeliselt häid istmeid. Omanäoline välimus on värske ja uudne. Uuendatud salongis tunned end veel mõnusamalt. Stiil peitub pisiasjades ning Opel Meriva on tõesti muljetavaldav vaatepilt.

Enlarge

Välisdisain

Opel Meriva on omanäoline, pilkupüüdev ja läbinisti praktiline. Skulptuursed vormid ja ümarad nurgad rõhutavad avarust ning dünaamikat. Lai ilme, enesekindlad jooned ja suured klaaspinnad lubavad aimata ees ootavat sõidunaudingut. Radiaatorivõre ja tagatulekorpused rõhutavad disaini täpsust ja konkreetsust.

 

Lähemalt vaadates võid veenduda, et selle auto ilu pole pinnapealne. Just selline ootusi ületav kvaliteet sulle sobib. Ent Meriva on loodud täitma ka neid soove, mida sul veel polnud. Julge joonega sise- ja välisdisain, tuttavad tiivamotiivid ja külgede noaterareljeefid loovad atraktiivse ja pragmaatilise stiili.


Enlarge

Salongidisain

Opel Merivas oled omas maailmas. Lennukalt kurvikas armatuurlaud on kauni välimuse ning mugavate juhtseadiste ja praktiliste panipaikadega. Mugavust ja kvaliteeti ühendavaid materjale ja detaile on mõnus puutuda.

 

Kuid see on vaid osa sinu tõeliselt isiklikust keskkonnast. Teine osa on hoolikalt läbi mõeldud praktiliste tehniliste lahendustega võimalusterohkus. Pikalt ette-taha liigutatavad istmed? Muidugi. Pagasi- ja reisijateruumi sujuv ümberkorraldamine? Käib sama kiiresti kui su mõte liigub.

Mida sa Merivalt ka ei sooviks, kõik on lihtne, praktiline ja imeliselt mugav.


Enlarge

drive!

Meriva drive! on Meriva Enjoy rikkalikul varustusel põhinev eriti stiilne eriversioon, millel on eksklusiivse tekstuuri ja viimistlusega Wega/Atlantis istmed ning lisavarustusena elegantsed 16˝ valuveljed. Mugavust lisavad Opeli spetsiaalsed tekstiil- või nahkkatte ja AGR-sertifikaadiga istmed, mis muudavad pikamaasõidud meeldivaks ning kaitsevad seljaprobleemide eest.