Tagasi
 • VIVARO CREW VAN

  Opel Vivaro

  Võta Vivaro Tour ning avasta mitmekülgsus, mugavus ja suurepärane mugavusvarustus.

 • COMBO VAN

  Opel Combo Cargo

  Kuni tonnine kandevõime, 5,4 kuupmeetrit veoruumi, kaks pikkust ja kaks kõrgust teevad Opel Combost oma klassi liidri ning meeldiva äripartneri.

 • CORSAVAN

  Opel Corsavan

  Linnaliiklusse sobivalt väike, pikkadeks tööpäevadeks piisavalt mugav, säästlik ja üllatavalt ruumikas.

 • VIVARO VAN

  Opel Vivaro Van

  Väljast elegantne, seest ruumikas, kaks pikkust, kaks kõrgust ja säästlikud jõuallikad.

 • MOVANO VAN

  Opel Movano

  Opel Movano on väikebussimaailma superstaar. Muljetavaldava variantide, teljevahede, kandevõimete ja kõrguste valikuga on ta teistest peajagu üle.

Edasi

  TARBESÕIDUKID.

  Opeli tarbesõidukite valik.

  Logistika, transport, kaubaveod? Olgu nimetus milline tahes, meie viime kauba kohale. Efektiivselt, töökindlalt ja säästlikult, ühesõnaga - kasumlikult. Opeli tarbesõidukid on välja töötatud just sinu äri vajadusi silmas pidades. Ning Opelil on kogemused ja kogu vajalik lisavarustus, et panna kaubik tööle just nii, nagu sulle vaja.

   

  Linnas on väiksem auto alati praktilisem ning ja Corsavan viib väikesed kaubasaadetised, pakid või meistri koos töövahenditega alati kiirelt kohale. Suuruselt järgmine on Opel Combo, mis võtab peale kuni tonnise koorma, ning sellesse saab praktilisel viisil ära paigutada nii inimesed, kaubad kui tööriistad.

   

  Opel Vivaro ja Movano mudeliseeriad pakuvad tõeliselt avaraid võimalusi. Elegantsed, praktilised ja mitmekülgsed, nagu Opeli tarbesõidukid ikka, ning ühtlasi heaks visiitkaardiks. Soliidsus tuleb mainele alati kasuks. Kui tegeled inimeste veoga, olgu siis tegemist äridelegatsiooni, täisvarustuses töötajate või turistidega, leiduvad Vivaro ja Movano valikus täiuslikud lahendused.

   

  Mitmekülgses valikus on kõik vajalik alates kinnistest kaubikutest kuni pikendatud kabiiniga veoautode, madelautode, tehases valmistatavate erisõidukite ning eritellimusteni, mida täidavad usaldusväärsed ümberehitajad. Pealegi on kõik Opeli tarbesõidukid mugavad, suurepäraseid navigatsiooni- ning teabe- ja meelelahutusvõimalusi pakkuva moodsa tehnikaga ning sõiduautoliku juhitavusega. Meie veendumus on, et autoehituses tuleb turvalisuse kõrval oluliseks prioriteediks pidada kasutajate ja reisijate mugavust, mis parandab ühtlasi töö efektiivsust. Ja vähemaga te ju ei lepikski.

  VIVARO CREW VAN

  COMBO VAN

  CORSAVAN

  VIVARO VAN

  MOVANO VAN