Tagasi
 • Opel OnStar - Your personal connectivity and service assistant
Edasi

KLIENDID JAGAVAD OMA KOGEMUSI

ONSTARI TEENUSED

Opel OnStar - Services: Automatic Crash Response

VIIVITAMATU ÕNNETUSABI: ONSTAR VÕIB PÄÄSTA SINU ELU.

 

Nüüd võib muretumalt sõita: õnnetuse korral on OnStar sinuga. Ka siis, kui sa ei suuda ise abi kutsuda.

 

Mis juhtub pärast laupkokkupõrget?

Opel OnStar - Services: Smartphone App

KÕIK KONTROLLI ALL - NUTITELEFONIRAKENDUS.

 

Kui kauaks autol veel kütust jätkub? Kas rehvirõhk on õige? Oot, kuhu ma oma auto üldse parkisin? Vaata järgi: otse oma nutitelefonist. Kasvõi kodus tugitoolis.

Opel OnStar - Services: Roadside Assistance

HÄDAABIKÕNED NII ÖÖL KUI PÄEVAL.

 

Peapööritus, teadvusekaotus või süda puperdab: kui sul, mõnel autosviibijal või möödakäijal on tarvis kiirabi, oleme valmis kohe aitama.

Opel OnStar - Services: 24h Emergency Call

AUTO KATKI? ONSTAR!

 

Jäid autoga öösel tee äärde ja mobiiltelefoni aku on tühi? Vajuta lihtsalt OnStari teenindusnuppu ja võta ühendust Opeli autoabiga.

Opel OnStar - Services: Stolen Vehicle Assistance

VARASTATUD AUTO OTSING.
AITAME TA TAGASI SAADA.

 

Auto on varastatud? Me aitame politseil ta üles leida. OnStariga pole varastel pääsu.

Opel OnStar - Services: Vehicle Diagnostic

EI MINGEID ÜLLATUSI – AUTODIAGNOSTIKA.


Sa ei pruugi alati teada, mis toimub auto sisemuses – kuid OnStar teab! Kui armatuurlaual süttib hoiatustuli või miski tundub niisama kahtlane, küsi OnStarilt.

Opel OnStar - Services: Destination Download

OTSE ÕIGESSE KOHTA - SIHTKOHTADE ALLALAADIMINE.

 

Otsid mõnd konkreetset restorani või lähimat bensiinijaama? Pole muret: sihtkohtade allalaadimise funktsioon1 juhatab sind alati kindlalt kohale.

Opel OnStar - Services: Data Privacy

SINU PRIVAATSUS.
SINA OTSUSTAD.

 

OnStari funktsioonide kasutamise üle otsustad ainult SINA ise.

Opel OnStar - Headline: Configure your Opel with OnStar

SAADAVAL OLEVAD MUDELID ONSTARIGA

Opel OnStar - Headline: Your connection to OnStar

ONSTARI ÜHENDUS

Close

Otse õigesse kohta - sihtkohtade allalaadimine.

 • Kuhu soovid sõita? Vajuta teenindusnuppu ja räägi meiega. OnStari nõustaja otsib välja soovitud sihtkoha aadressi ja saadab selle otse sinu Opeli integreeritud navigatsioonisüsteemi. Sina lihtsalt sõida.

 

 • Säästa aega ja närve: OnStari sihtkohtade allalaadimisega on lihtne sõidu ajal sihtkohta muuta.

1 Sihtkohtade allalaadimine pole saadaval mudelitele ADAM, Corsa ja KARL. Teenuse kasutamiseks on vaja Opeli integreeritud navigatsiooniseadet ja kaardiandmeid. OnStari kasutamiseks on vaja teenused eelnevalt aktiveerida, kohapeal peab olema mobiililevi ja teenus saadaval. Pärast tasuta prooviperioodi on teenus tasuline. OnStari teenusepaketid võivad tasuta proovipakettidest erineda. Kõik funktsioonid ei pruugi olla saadaval kõikidele mudelitele ja varustustasemetele. Teenustele kehtivad teenusetingimused.

Close

Ei Mingeid Üllatusi – Autodiagnostika

Autodiagnostika süsteemiga oled alati teadlik auto seisukorrast. Nii jõuad kahtluse korral õigeaegselt reageerida.1

 

 • Andmed auto tehnoseisundi kohta on alati käeulatuses. OnStar saadab sulle igakuiselt e-kirja. Kirjas on värskeimad andmed auto seisundi kohta, alates järgmise õlivahetuse ajast kuni rehvirõhuni. Nii on vajalik info alati käepärast.

 

 • Salongis süttis hoiatustuli? Vajuta teenindusnuppu ja küsi OnStari nõustajalt nõu. OnStari nõustaja saab kiirdiagnostika süsteemi kasutades kontrollida, kas tegemist on rikkega, kui tõsine see on ning kas on tarvis kiiresti töökotta pöörduda.

 

 • Tekkis vajadus töökotta pöörduda? Tüütu muidugi, ent OnStar teeb selle lihtsamaks: OnStari nõustaja saadab lähima Opeli hoolduspartneri aadressi otse Opeli integreeritud navigatsioonisüsteemi.2

1OnStari kasutamiseks on vaja teenused eelnevalt aktiveerida, kohapeal peab olema mobiililevi ja teenus saadaval. Pärast tasuta prooviperioodi on teenus tasuline. OnStari teenusepaketid võivad tasuta proovipakettidest erineda. Kõik funktsioonid ei pruugi olla saadaval kõikidele mudelitele ja varustustasemetele. Teenustele kehtivad teenusetingimused. 

 

 

2 Sihtkohtade allalaadimine pole saadaval mudelitele ADAM, Corsa ja KARL. Teenuse kasutamiseks on vaja Opeli integreeritud navigatsiooniseadet ja kaardiandmeid.

 

Close

Hädaabikõned nii ööl kui päeval.

Vajad kiirabi endale, kaasreisijale või möödakäijale? Vajuta SOS-nuppu ja OnStari nõustaja aitab kohe.

 

Sinu OnStari nõustaja edastab päästeteenistusele sinu täpse asukoha GPSi järgi ning abi saabub esimesel võimalusel.11 OnStari kasutamiseks on vaja teenused eelnevalt aktiveerida, kohapeal peab olema mobiililevi ja teenus saadaval. Pärast tasuta prooviperioodi on teenus tasuline. OnStari teenusepaketid võivad tasuta proovipakettidest erineda. Kõik funktsioonid ei pruugi olla saadaval kõikidele mudelitele ja varustustasemetele. Teenustele kehtivad teenusetingimused.


Close

Kõik kontrolli all - nutitelefonirakendus.

OnStari ülimoodne myOpeli nutitelefonirakendus avab kasutusmugavuse uue mõõtme. Ja pakub palju vahvaid võimalusi.*1

 

 • Lase endale mobiiltelefonis näidata auto olulisi andmeid nagu rehvirõhk, järgmise õlivahetuse aeg, kütuse kogus paagis – millal ise tahad

 

 • Unustasid auto lukku panna? Pole probleemi. Uksi saab nüüd hõlpsalt lukustada ja avada ka nutitelefonist.2

 

 • Unustasid, kuhu oma auto parkisid? Vaata internetist järgi

 

 • Lülita sisse tuled ja helisignaal: nüüd näed ja kuuled, kus su auto täpselt asub

 

 • Nutitelefonist on mugav auto asukohta vaadata ning aadressi saad saata otse Opeli integreeritud navigatsioonisüsteemi.3

 

 

Kõikide OnStari mobiiliteenuste kasutamiseks laadi alla ja paigalda myOpeli rakendus Androidi mobiiltelefonidele Google Play Store'ist või Apple iOS-iga seadmetele App Store'ist.

 

 

Kui OnStari rakendusega nutitelefoni pole parajasti käeulatuses, võib ka lihtsalt OnStari klienditeenindusse helistada. OnStari nõustaja küsib esmalt turvakoodi ning saab seejärel sinu autot positsioneerida ning uksed kaugjuhtimisega avada või lukustada. Sellest on abi ka juhul, kui oled auto eksikombel lukustanud ega pääse enam sisse.


1 myOpeli rakenduse kasutamiseks on vajalik aktiveeritud OnStari konto, kohapeal peab olema mobiililevi ja teenus saadaval. Teenustele kehtivad teenusetingimused. Kõik funktsioonid ei pruugi olla saadaval kõikidele mudelitele, varustustasemetele või OnStari pakettidele. Lisainfo vaatamiseks klõpsa siia. Teenustele kehtivad teenusetingimused.

 

2 Uste kauglukustamine/avamine ei ole saadaval Merivale. Lähemalt vaatamiseks klõpsa siia.

 

3 Sihtkohtade allalaadimine pole saadaval mudelitele ADAM, Corsa ja KARL. Teenuse kasutamiseks on vaja Opeli integreeritud navigatsiooniseadet ja kaardiandmeid.

Close

Varastatud auto otsing. Aitame ta tagasi saada.

Autot pole enam seal, kuhu selle parkisid – arvatavasti varastatud. OnStar1 aitab politseil ta üles leida.

 

Sul tuleb lihtsalt vargusest politseile teatada. Sinu OnStari nõustaja aitab politseil autot otsida.

 

 • OnStar positsioneerib su Opeli GPSi abil ja jälgib selle liikumist. Nii on sinu auto asukoht politseile näha.

 

 • OnStari nõustaja saab püsivalt deaktiveerida auto süütesüsteemi - pärast mootori seiskamist ei saa varas autot enam käivitada.

1 OnStari kasutamiseks on vaja teenused eelnevalt aktiveerida, kohapeal peab olema mobiililevi ja teenus saadaval. Pärast tasuta prooviperioodi on teenus tasuline. OnStari teenusepaketid võivad tasuta proovipakettidest erineda. Kõik funktsioonid ei pruugi olla saadaval kõikidele mudelitele ja varustustasemetele. Teenustele kehtivad teenusetingimused.

 

Close

Auto katki? Onstar!

Auto läks katki tundmatus piirkonnas? Ja mobiiltelefonil pole levi? Või on telefoni aku tühi? Vajuta teenindusnuppu ja saad suhelda OnStari nõustajaga.1 Nõustaja registreerib probleemi ja aitab abi saada. OnStar võtab ühendust Opeli Autoabi Partneriga ja kui autol on kehtiv Opeli autoabi poliis, mis katab tekkinud probleemi, saadetakse professionaalne rikkeabimeeskond sinu asukohta tasuta.2


1 OnStari kasutamiseks on vaja teenused eelnevalt aktiveerida, kohapeal peab olema mobiililevi ja teenus saadaval. Pärast tasuta prooviperioodi on teenus tasuline. OnStari teenusepaketid võivad tasuta proovipakettidest erineda. Kõik funktsioonid ei pruugi olla saadaval kõikidele mudelitele ja varustustasemetele. Teenustele kehtivad teenusetingimused.

 

2 Kui autol puudub kehtiv Opeli autoabi poliis või see ei kata tekkinud probleemi, võib Opeli Autoabi Partner võtta osutatud teenuste eest tasu.

Close

Sinu privaatsus. Sina otsustad.

Kaitse oma privaatsust – ühe nupuvajutusega. Ilma sinu heakskiiduta ei saa OnStar midagi teha.

 

 • Turvalisuse huvides palutakse sul konto avamisel määrata isiklik turvakood. Kui soovid kasutada uste kaugavamist1 või varastatud auto otsingut, küsib OnStari nõustaja alati turvakoodi. Nii võid olla kindel, et juurdepääs sinu autole on vaid sul endal.

 

 • Auto asukohta saab alati varjata, hoides privaatsusnuppu umbes viis sekundit all. Kui otsustad ümber, saab asukoha uuesti avalikustada, hoides privaatsusnuppu uuesti viis sekundit all. Erandina saab asukohta alati määrata reaalses hädaolukorras. 2

 

 • Sinu privaatsus on meile oluline: me ei edasta isikuandmeid sinu nõusolekuta. Sinu andmeid avaldatakse üksnes OnStarile ja GM Holdings LLC-le (USA), selle sidusettevõtetele (sh Adam Opel GmbH), sinu valitud/lubatud margiesindustele, OnStari teenuste pakkumise ja osutamisega seotud ettevõtetele ja sinu soovi korral ka muudele teenusepakkujatele.

1 Uste kauglukustamine/avamine ei ole saadaval Merivale. Lähemalt vaatamiseks klõpsa siia.

2 Liiklusõnnetuse või auto varguse korral.

Close

Viivitamatu õnnetusabi: onstar võib päästa sinu elu.

 • Õnnetuse korral toeks: auto turvapadja avanemine aktiveerib automaatselt õnnetusabi süsteemi. OnStari keskusse saadetakse kohe kõik auto olulised andmed: asukoht, sõidusuund ja isegi kokkupõrke tugevus.1

 

 • Räägime sinuga: eriväljaõppega OnStari nõustajad loovad sinuga kõneühenduse ning suhtlevad telefoni vabakäesüsteemi kaudu – kui viibid välismaal, toimub kõne ikka sinu valitud keeles.2

 

 • Iga sekund on arvel: kui oleme kogu info kätte saanud ja on selge, et vajad abi, teatab OnStari nõustaja sellest viivitamata pääseteteenistusele.

1 OnStari kasutamiseks on vajalik mobiili- ja GPS-levi, teenused tuleb eelnevalt aktiveerida ning teenuste valik võib piirkonniti erineda. Pärast tasuta prooviperioodi on teenus tasuline. OnStari teenusepaketid võivad tasuta proovipakettidest erineda. Teenustele kehtivad teenusetingimused.

2 Et kõnedele võimalikult kiiresti vastata, võidakse kõne erandjuhul esmalt ühendada ingliskeelse nõustajaga.

Close
Opel OnStar - A direct call

Ühest kõnest piisab

 

On öö, oled välismaal, auto katki? Ei maksa meelt heita: üks kõne OnStarile ning kiire ja professionaalne abi on tagatud.

 

 • Vajad abi? Helista meile! Asjatundlikud nõustajad on sinu käsutuses ööpäeva- ja aastaringselt.
 • Kaotasid autovõtme? Unustasid auto lukku panna? Pole probleemi. Helista teeninduskeskusse ning aitame sind kohe.
 • OnStar töötab ööpäevaringselt paljudes Euroopa riikides – ja muidugi sinu valitud keeles.1,2

1 Et kõnedele võimalikult kiiresti vastata, võidakse kõne erandjuhul esmalt ühendada ingliskeelse nõustajaga.

2 Keeltevaliku vaatamiseks klõpsa siia

Close

Laupkokkupõrge! Mis saab edasi? #thankyouOnStar

9. oktoober 2015: Charlotte Tyson on teel sõbranna poole, kui ta satub laupkokkupõrkesse teise autoga. Teda haarab paanikahoog. Kuid temaga on kaasas kaitseingel, tänu kellele saab ta täna rääkida loo, mida ta kunagi ei unusta.

 

Avarii korral, kui sõiduki turvapadjad on avanenud, saadavad sensorid häire OnStar nõunikule, kes vajadusel võtab ühendust päästeteenistusega. Automaatne avariiteavitus on üks paljudest innovatiivsetest Opel Onstar teenustest.

Close

See klient on pisarateni liigutatud! #thankyouOnStar

3. märts 2016: Eulalia Serrano sõidab oma Opel Zafiraga läbi Madridi. Ristmikule jõudes paistab tee olevat tühi – kuid äkitselt toimub kokkupõrge. Šokk! Sealsamas kostub rahustav hääl eikusagilt.

 

Kokkupõrke korral annavad Opeli andurid OnStari teeninduskeskusele kohe juhtunust teada. OnStari nõustaja võtab sinuga viivitamatult ühendust läbi valjuhääldiga vabakäesüsteemi, et hinnata sinu olukorda. Vajadusel tuvastatakse sinu asukoht ja võetakse ühendust päästeteenistusega. Automaatne avariiteavitus on vaid üks lugematutest Opel OnStari uuenduslikest funktsioonidest.

 

 

Close
Opel OnStar - The OnStar Buttons in your car

OnStari nupud sinu autos

 

Kõigi OnStari teenuste kasutamiseks piisab kolmest nupust. Nii oleme alati sinu jaoks olemas – kui sa ei otsusta musta nuppu vajutada ja kaduda.

 

Otseühenduseks OnStariga on salongis kolm nuppu:

 

 • Sinine teenindusnupp loob kiiresti ühenduse OnStari nõustajaga – kes on abiks enamiku OnStari teenuste kasutamisel
 • Hädaolukorras vajuta punast SOS-nuppu. See loob viivitamatult ühenduse OnStari nõustajaga, kes korraldab abi nii kiiresti kui võimalik.
 • Kui vajutad musta privaatsusnuppu umbes viis sekundit, ei näe OnStar enam sinu auto asukohta – välja arvatud hädaolukorras, näiteks liiklusõnnetuse või auto varguse korral.
Close
Opel OnStar - Get The Smartphone App

Nutitelefonirakendus

 

Teekond algab mobiiltelefonist: ava auto uksed ja kontrolli õlivahetuse tähtaega juba enne autosse istumist! OnStari rakendus myOpel aitab ka juhul, kui oled unustanud, kuhu oma Opeli parkisid – süüta kaugjuhtimisega auto tuled ja lase helisignaali ning leiad ta kiiresti üles.

 

OnStari rakendus MyOpel1 võimaldab:

 • Kõikjal OnStariga ühendust võtta
 • Vaadata auto olulist infot, näiteks rehvirõhku
 • Autouksi lukustada ja lukust avada2
 • Vaadata internetis auto asukohta
 • Süüdata tuled ja lasta helisignaali, kui sa autot ei leia
 • Saata sihtkohtade aadresse otse Opeli integreeritud navigatsioonisüsteemi3
 • Kõigi myOpeli rakenduse OnStari teenuste4 kasutamiseks luuakse sulle registreerimisel myOpeli konto

OnStari kasutamiseks nutitelefonis laadi Google Play Store'ist alla myOpeli rakendus. Kui kasutad iPhone'i, leiad myOpeli rakenduse oma AppStore'ist.

1myOpeli rakenduse kasutamiseks on vajalik aktiveeritud OnStari konto, kohapeal peab olema mobiili- ja GPS-levi ja teenus saadaval. Teenustele kehtivad teenusetingimused. OnStari kasutamiseks on vajalik mobiililevi, teenused tuleb eelnevalt aktiveerida ning teenuste valik võib piirkonniti erineda. Pärast tasuta prooviperioodi on teenus tasuline. OnStari teenusepaketid võivad tasuta proovipakettidest erineda. Kõik funktsioonid ei pruugi olla saadaval kõikidele mudelitele, varustustasemetele või OnStari pakettidele. Teenustele kehtivad teenusetingimused.

2 Uste kauglukustamine/avamine ei ole saadaval Merivale. Lähemalt vaatamiseks klõpsa siia.

3Sihtkohtade allalaadimine pole saadaval mudelitele ADAM, Corsa ja KARL. Teenuse kasutamiseks on vaja Opeli integreeritud navigatsiooniseadet ja kaardiandmeid.

4 Aktiivse OnStari tellimuseta ei saa myOpeli rakenduses OnStari teenuseid kasutada.