Skip To Content
Ülevaade

Vivaro

Töö saab tehtud profi tõhususega. Funktsionaalsed istmed ja kõrgtehnoloogiline ühenduvus lisavad mugavust, samal ajal kui mahukas kaubaruum ja suur kandevõime aitavad kaasa  produktiivsusele.


m3
Suurim kaubaruumi pikkus
6.6 m3
Suurim kaubaruumi maht
1,400 kg
Suurim kandevõime
TARBESÕIDUKITE SUVINE ERIPAKKUMINE

Kiire kohaletoimetamine ja suurepärased hinnad? Jah! Nüüd lai valik Opeli tarbesõidukeid, laos kohe saadaval hinnavõiduga kuni 7000 €

 

 Mitmekülgne ja tõhus

Vivaro on saadaval erineva suurusega kaubikutena ja pakub mitut siseruumi valikut, sh FlexCargo

Vaata seestpoolt


Tulevik on elektriline

Avasta Vivaro-e. Kompromissitu jõudlus. Kas oled muutuseks valmis?

Mitmekülgsus
Kaubik, mis sobib sulle
Vivaro on saadaval mitmes kerepikkuses ja konfiguratsioonis, mis võimaldab sul pakkuda oma klientidele tõepoolest üksnes parimat.
Veos
Vea kõike
Kandevõime ja mõõtmed on olulised, kuid sellised võimalused nagu elektrilised liuguksed ja käte abita pakiruumi avamine on need, mis tagavad erinevuse.
Ühenduvus
Tea, kuhu lähed
Suurenda tõhusust ning hoia oma meeskond kaitstuna ja õigel teel, kasutades navigatsioonisüsteemi võimalusi ja OpelConnecti teenuseid.
Liikuv kontor
Tööta kõikjalt
Enam pole vaja sülearvutit põlvel tasakaalus hoida ja ette jääva rooliga maadelda. Muuda oma Vivaro tõeliseks ratastel kontoriks.
Ohutus ja juhiabisüsteemid
Ohutus ennekõike
Inimesed, kaubik, veos. Hoia need kõik kaitstuna tipptasemel funktsioonidega, mis aitavad ennetada õnnetusi ja muudavad sõitmise lihtsamaks.
Ökonoomsus
Teod, mitte sõnad
Võta igast kütusepiisast maksimum tänu Vivaro äärmiselt ökonoomsele, aga samal ajal väga võimsale mootorile. Just seda su äri vajabki.
Opel+ tarvikud ja palju muud
Tee see enda omaks
Meil on tohutu valik lisatarvikuid alates velgede viimistlusest kuni lisakaitseni.