Skip To Content
Ülevaade

Movano

Alates 39 200 €

Uuel Movanol on olemas Opeli kuulus ehituskvaliteet ja praktilisus, mida nüüd täiendavad suurem hulk erivariante, värskendatud professionaalne disain, uuendatud juhiabisüsteemid ja suurem kandevõime. Rohkem kui kunagi varem kujutab uus Opel Movano endast täiuslikku Saksa tööriista.


2100 kg
Suurim kande- ja veovõime kuni 3000 kg.
17 m3
Suurim kaubaruumi maht: kaubik (ruumi 4 euroaluse jaoks)
keretüüpi
Kaubik, väikebuss, kabiiniga šassii, pika kabiiniga mudel, kapotiga šassii ja madelauto


Asu tööle

Ükskõik, mida vajad, Movano teeb selle ära. Vaata variante, liikuva kontori lahendusi, ajameid ja palju muud.

Vaata seestpooltMitmekülgsus
Kaubik, mis sobib sulle
Movano on saadaval mitmes kerepikkuses ja konfiguratsioonis, mis võimaldab sul pakkuda oma klientidele tõepoolest üksnes parimat.
Veos
Vea kõike
Kandevõime ja mõõtmed on olulised, kuid sellised võimalused nagu elektrilised liuguksed ja käte abita pakiruumi avamine on need, mis tagavad erinevuse.
Ühenduvus
Tea, kuhu lähed
Suurenda tõhusust ning hoia oma meeskond kaitstuna ja õigel teel, kasutades navigatsioonisüsteemi võimalusi ja OpelConnecti teenuseid.
Movano kabiin
Tööta kõikjalt
Enam pole vaja sülearvutit põlvel tasakaalus hoida ja ette jääva rooliga maadelda. Muuda oma Movano tõeliseks ratastel kontoriks.
Sõidutõhusus
Teod, mitte sõnad
Võta igast kütusepiisast maksimum tänu Movano äärmiselt ökonoomsele, aga samal ajal väga võimsale mootorile. Just seda su äri vajabki.
Ohutus ja juhiabisüsteemid
Ohutus ennekõike
Inimesed, kaubik, veos. Hoia need kõik kaitstuna tipptasemel funktsioonidega, mis aitavad ennetada õnnetusi ja muudavad sõitmise lihtsamaks.
Opel+ tarvikud ja palju muud
Tee see enda omaks
Meil on tohutu valik lisatarvikuid alates velgede viimistlusest kuni lisakaitseni.