SKIP TO CONTENT
Ülevaade

Vivaro

Töö saab tehtud tõhusalt ja professionaali meisterlikkusega. Paindlikult seatavad istmed ja kõrgtehnoloogial põhinev ühenduvus tagavad suurema mugavuse ja käepärasuse ning ruumikas lastiruum ja suur kandevõime panustavad tootlikkusesse. 

LAOAUTOD

Otsi laoautosid või saada päring vastavalt oma soovile

TEIE PARIM TÖÖRIIST ON TEIE KAUBIK.

PÕHIEELISED.

Paindlikkus, mugavus, mõõdud.

LEIDKE TÄIUSLIKULT SOBIV LAHENDUS.

Suurused.

Kolmes eri suuruses saadaolevas Vivaros on saavutatud ideaalne tasakaal suhteliselt kompaktse väliskuju ja väga paindlikult kasutatava ruumika salongi vahel.

Kõigest 4,6 m pikkuse väikemudeliga saab väledalt liikuda kitsastel kesklinnatänavatel ja linnapiirkonnas, kus ruumi napib. Sellele mudelile saab laadida 2 euroalust, keskmisele ja suurele mudelile aga 3. 

NUTIKAS LASTISÜSTEEM.

Paindlikult kasutatav lastiruum.

Uuenduslik FlexCargo® kahekohaline reisijaiste suurendab Vivaro kasutusvõimalusi, tagades väga hea mahutavuse: lasti jaoks on ruumi kuni 6,6 m3(1)  ja lasti pikkus võib olla kuni 4 m.

Pika teljevahega Vivaro lastiruumipikkus on 2,86 m ja selle FlexCargo®2 klappvahesein võimaldab vedada kuni 4 m pikkuseid esemeid (valikvarustus).

JÄTKE KÄED VABAKS.

Liuguksed.
Valikvarustusse kuuluvad elektrilised liuguksed ja anduril põhinev käed-vaba- juurdepääsusüsteem võimaldavad Vivaro ruumikasse lastiruumi vaevata ligi pääseda – ka siis, kui käed on asju täis.

OFFERS.

EDASISED TEGEVUSED.

Hinnapakkumine
TEE PÄRING
Proovisõit
BRONEERI AEG