Skip To Content
Omadused

Tutvuge Vivaro kasulike ja mitmekülgsete omadustega

Mitmekülgsus

Suurused
Kolmes eri suuruses saadaolevas Vivaros on saavutatud ideaalne tasakaal suhteliselt kompaktse väliskuju ja väga paindlikult kasutatava ruumika salongi vahel. 
Kõigest 4,6 m pikkuse väikemudeliga saab väledalt liikuda kitsastel kesklinnatänavatel ja linnapiirkonnas, kus ruumi napib. Sellele mudelile saab laadida 2 euroalust, keskmisele ja suurele mudelile aga 3. 
Parkimismugavus
Elektrilised liuguksed , mis tagavad laia sissepääsuava, võimaldavad reisijatel mugavalt siseneda ja kaupa hõlpsasti laadida, ning Vivaro 1,9 m1 kõrgus võimaldab turvaliselt maa-alustesse parklatesse siseneda. 
11,9 m kõrgus pole võimalik pika teljevahega Vivaro puhul ega mudelite puhul, mille maksimaalne kandevõime on 1400 kg.
Kere stiil
Kahe kerestiiliga pakutav Vivaro täidab paljusid funktsioone – vastavalt teie ettevõtte erivajadustele. 

Kuni kolme esiistmega Panel Van sobib neile, kes peavad regulaarselt kaupa transportima, tagumise istmereaga Crew Van aga mahutab kuni 6 reisijat. 

 

Lastivedu

Flex cargo
Uuenduslik FlexCargo® kahekohaline reisijaiste suurendab Vivaro kasutusvõimalusi, tagades väga hea mahutavuse: lasti jaoks on ruumi kuni 6,6 m3(1)  ja lasti pikkus võib olla kuni 4 m. 
Pika teljevahega Vivaro lastiruumipikkus on 2,86 m ja selle FlexCargo® klappvahesein võimaldab vedada kuni 4 m pikkuseid esemeid (valikvarustus).
Kandevõime

Vivaro suur 1400 kg kandevõime võimaldab korraga rohkem vedada, lühendades sõiduaega.

 

 
Liuguksed
Valikvarustusse kuuluvad elektrilised liuguksed ja anduritel põhinev käed-vaba-juurdepääsusüsteem võimaldab avada Vivaro vaevata ka hõivatud kätega, tehes selle ruumikale lastiruumile ligipääsemise lihtsamaks kui kunagi varem. 
Mõõdud
Kõigest 4,6 m pikkune väike Vivaro mudel eristub konkureerivatest mudelitest ja on ideaalne neile autojuhtidele, kes peavad regulaarselt linnatänavatel liiklema. 
Vaatamata vähendatud mõõtmetele mahutab see väikseim mudel siiski kuni 9 istet (nagu Vivaro Combi) ja pakub suurt, 1400 kg kandevõimet. Keskmise suurusega mudeli pikkus on 4,95 m ja ruumikama suurima mudeli pikkus 5,3 m.

Ühenduvus

Teabe- ja meelelahutussüsteem
Leidke kiireim tee sihtkohta 7“ puuteekraani ning multimeedia- ja navigeerimissüsteemi abil.  Oma nutitelefonis olevale muusikale ja sisule pääsete hõlpsasti ligi Android Auto™1 or Apple CarPlay™1 abil. 
1Ühilduvus ja kasutatavad funktsioonid võivad sõltuvalt seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist erineda. Apple CarPlay on ettevõtte Apple Inc. USAs ja teistes riikides registreeritud kaubamärk. Android Auto on ettevõtte Google Inc. kaubamärk
OpelConnect
Tänu nutikale tehnoloogiale ja turvasüsteemile olete teel maailmaga ühenduses.  

Aastal 20201 jõuavad teieni sellised kasulikud funktsioonid nagu näiteks hädaabikõne, rikkekõne ja maanteeabi ning reaalajanavigeerimine.

 

1Need teenused võivad olla saadaval ainult tellijatele (tasu eest) ja sõltuda mobiilivõrgu katvusest ja saadavusest.

Liikuv kontor

Kohandatav töölaud
Tänu FlexCargo® kahekohalisele reisijaistmele saab Vivaro muuta ratastel kontoriks, milles on kohandatav töölaud juhile või kaasreisijale. 
Oma seadmeid saate turvaliselt hoiustada käepärastes nutitelefoni-/tahvelarvutihoidikutes. Reisijaistme all on täiendav 60 L panipaik, kuhu saate pakkida vajaliku töövarustuse või muud väärtuslikud esemed.
Soojendusega istmed
Vivaro ruumikas salong tagab suure sõidumugavuse ning esirea soojendusega istmed hoiavad teid soojas, kui ilmad külmaks lähevad. 
Panipaigad
Näidikuploki avatud panipaigad, uksetasku hoiukohad 1,5 L pudeli jaoks ning jahutusfunktsiooniga kindalaegas – Vivaros on ruumi kõige jaoks. 
Mürasummutus
Erinevad salongimaterjalid tagavad täiendava mürakaitse, tänu millele on välismüra summutatud ja saate rahulikult sõitu nautida. 

Juhi tugisüsteem

Juhi tugikomplekt
Valvsuse säilitamine pole alati lihtne. Juhi unisuse jälgimise süsteem analüüsib esikaamera ja rooli abil sõiduomadusi ning teavitab juhti, kui on aeg puhkepaus teha. 
Sõiduraja jälgimise süsteem tuvastab, kui Vivaro rajalt kõrvale kaldub, ning annab sellest juhile heli- ja visuaalse signaali abil teada. Nutikas tulesüsteem vahetab automaatselt lühi- ja kaugtulerežiimi, et te teisi juhte ei pimestaks. Kiirusepiirik kasutab kiirusepiirangu tuvastuse süsteemi ja analüüsib kiiruspiirangute muutumist. Ühe mälunupuvajutusega saate lasta kiirusehoidikul kiirust sobivalt kohandada.
Juhi ohutuskomplekt
Kui vajutate mälunuppu, vähendab automaatne kiirusehoidik sõidukiirust, et tagada piisav vahemaa teie ja eessõitva sõiduki vahel, ning taastab kiiruse, kui tee on jälle vaba.  
Pimealahoiatussüsteem teavitab juhti õnnetuste vältimiseks pimealla jäävatest sõidukitest, rakendades selleks andureid ja küljepeeglite abil visuaalset projektsiooni. Esikokkupõrkehoiatussüsteem jälgib teed sõiduki ees ja teavitab juhti sõidukite või jalakäijatega kokkupõrkamise ohust. Vajaduse korral rakendab süsteem õnnetuse ennetamiseks juhist sõltumatult automaatsed hädapidurid.
Esiklaasinäidik
Oluline teave nagu näiteks sõidukiirus ja kiirushoidikuandmed kuvatakse Vivaro esiklaasile juhi vaatevälja. See on omas segmendis ainulaadne. 
180° tahavaatekaamera
Parkimise ja kitsastes tingimustes manööverdamise muudab hõlpsaks 180° panoraam-tahavaatekaamera, mille pilt kuvatakse 7“ puuteekraanil. 

Tõhusus

Mootorid ja käigukastid
Tänu Vivaro sarja võimsatele kuid kokkuhoidlikele 180 hj Euro 6 mootoritele jõuate ühe paagitäiega kaugemale. Need tagavad madalad kulud, väiksema heitmete koguse ja maksimaalse tõhususe. 
Vivaro masinale saate valida manuaalse või automaatse käigukasti, mis tagab täpse käiguvahetuse ja sujuva sõidu. 
Omaniku kogukulud
Opel hoiab teid teel madalaimate võimalike kuludega 24 tundi ööpäevas ja 365 päeva aastas, aidates tõsta teie ettevõtte kasumlikkust. 

Eelised, mis aitavad raha kokku hoida

 

  • Kogu Euroopat kattev tugivõrgustik: 4500+ Opeli teeninduspunkti ja 3000+ ärisõidukite teeninduskeskust
  • Opeli maanteeabiteenus esimesel aastal 40 riigis
  • Garanteeritud Opeli varuosad
  • Madalad teenindus- ja hoolduskulud
  • Pikad hooldusintervallid: kuni 2 aastat/50 000 km
IntelliGrip
Vivaro süsteem IntelliGrip, mis rakendab spetsiaalseid ehitusplatsirehve, tagab täiendava veojõu raskesti läbitavatel pinnastel, näiteks mudas, liivas ja lumes manööverdamisel. 
4x4 conversions
Choose the Dangel 4x4 conversion1 for highly capable mobility on challenging road surfaces or even off-road terrain.  
 

Additionally a 4x2 conversion is also available from Dangel.

 

1Activate the system to switch the Vivaro to all-wheel-drive mode; deactivate to return to 2-wheel-drive.

Opel+ varustus

Rahuldavad kõik teie vajadused

Väljendage ennast originaalse Opel+ varustuse abil ja võtke oma Vivarost maksimum. Loodud ja testitud teie Opeli mudelit pidades.

 

Pildil toodud mudel võib müüdavast mudelist erineda.

Põrandamatid
Kuva üksikasjad
Tuuledeflektorid
Kuva üksikasjad
Lastiruumi kaitsekomplekt
Kuva üksikasjad
Katusereelingud
Kuva üksikasjad
Kuuliga pukseerimishaak
Kuva üksikasjad

Edasised tegevused

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg