Tehases valmistatavad erisõidukid

ÜMBEREHITUSED.

Opel pakub lisaks tavalistele kaubikutele ja bussidele ka laia tehases valmistatavate erisõidukite valikut, millest igaüks on saadaval paljudes eri variantides. Opeli tehases valmistatud erisõidukid vastavad klientide spetsiifilistele vajadustele. Kui konkreetseks otstarbeks sobivat tarbesõidukit tehases valmistatavate erisõidukite hulgas siiski ei leidu, on Opelil palju usaldusväärseid ümberehitajaid, kes pakuvad sertifitseeritud lahendusi.

Opeli ümberehitused

Opel pakub populaarsemaid ümberehitusi otse tehasest, mis loob tarbesõidukite kasutajatele rohkem eeliseid. Opeli tehases valmistatavate erisõidukite aluseks on Movano kabiiniga veermik ning valik ulatub madelautost ja kallurist furgoonini.

 

Tehases valmistatavatel erisõidukitel on selged eelised:

Lihtne tellimine
“Kõik ühest kohast”
Kogu sõiduki lühem tarneaeg
Otsetarne täiendavate logistikakuludeta
Üks sõiduk, üks arve
Mugav liising ja finantseerimine
Tootja täisgarantii
Müügijärgne teenindus Opeli esinduses

Madelauto

Vali esi- või tagavedu, kabiiniga veermik või topeltkabiin, lisa integreeritud tööriistahoidikud ja redelikandurid ning pane kokku täpselt enda äri vajadustele sobiv Movano madelauto.

Kallur

Võimas 3-suunaline kaugjuhitav kallutamine? Pole Opel Movano jaoks probleem. Kaasaegne hüdraulika ning tugev ja vastupidav kvaliteet ulatavad teie ettevõttele abikäe igas situatsioonis.

Furgoon

Kui veomaht on peamine, on Opeli tehases ümber ehitatud Movano furgoonid ületamatud. Esi- või tagavedu, kuni 22 m3 veomahtu ja intuitiivne funktsionaalsus.