Omadused

PIIRAMATU KOHANDAMISVÕIMALUS.

DISAIN.

VÄLIMUS
Movano on loodud pakkuma funktsionaalset disaini, mis teie äritegevust õigesti peegeldab. Jõuline esiosa koos standardvarustusse kuuluvate LED-päevasõidutuledega suurendavad nähtavust. 
INTERJÖÖR
Opel Movano kabiin on optimeeritud liikuvale professionaalile. Kasutajasõbralikus salongis on hämmastavalt palju täiustatud funktsioone ja kasulikku hoiuruumi. 
Movano seab kabiinidisaini osas uusi standardeid, pakkudes praktilist ja hea varustusega juhikeskkonda mugavate hoiustamislahendustega sülearvutile, tööriistadele ning seadmetele. Nautige sõiduautole sarnast mugavust hõlpsa sissepääsu ning kiirelt reguleeritavate istmete ja rooliga.

SÕIDUTÕHUSUS.

MOOTORID JA KÄIGUKASTID
Suurem võimsus, suurem pöördemoment ja väiksem kütusekulu – valige täiustatud BiTurbo-diiselmootorite valikust, mis pakuvad kuni 180 hj ja 400 Nm pöördemomenti, säästlikku kütusekulu ning väikseid heitkoguseid. 

Movano mootorid on üldise transporditõhususe osas ühed parimad. Nende BiTurbo-tehnoloogia ühendab suure pöördemomendi juba madalatel pööretel suure võimsuse ja pöördemomendiga kõrgetel pööretel. See tagab kiirema reaktsiooni, sujuva ja ühtlase kiirenduse ning suurema tõhususe.

 

Tänu start/stopp-süsteemile langevad heitmed ja kütusekulu iga peatumise korral nulli. Saadaval on ka Easytronic®-automaatkäigukast.

 

KASUTUSKULUD
Movano, mis on loodud tagama aastatepikkuse töökindluse minimaalse hooldusvajadusega, pakub tänu mitmetele rahasäästlikele funktsioonidele väikest ülalpidamise kogukulu. 

Väiksed heitkogused vähendavad teie makse ja mõju keskkonnale. Samuti pakub Opel väga head standardgarantiid, mis hõlmab järgmist.

 

  • 5-kuune katvus läbisõidupiiranguga 100 000 km.
  • 6-aastane läbiroostetamise garantii
  • Opeli maanteeabi esimese 12 kuu jooksul rohkem kui 40 riigis Teile ja teie Movanole on saadaval rohkem kui 3000 professionaalset teeninduspunkti hõlmav üleeuroopaline võrgustik. Vajaduse korral saab teie Movanole optimaalse toimivuse tagamiseks paigaldada Opeli originaalvaruosad. 

MITMEKÜLGSUS.

ISTMEVALIKUD
Sõidutage kogu meeskonda punktist A punkti B – Opel Movano mahutab kuni seitse inimest, sh juht ja töövahendid. 
Opel Movano meeskonnakaubiku põhifunktsioon on töömeeskonna ja töövahendite tõhus transportimine. Kaks istet juhi kõrval või üks, kui valikuline üksikiste on saadaval, ja tagaiste, mis mahutab kõrvuti neli meeskonnaliiget. Turvavööd ja peatoed kuuluvad mõistagi standardvarustusse.
REGULEERITAV TÖÖLAUD
Muutke Movano mobiilseks kontoriks, kasutades selle klapitavat keskmist istet, mis toimib reguleeritava töölauana. Sellel on ka pööratav sülearvutialus. 
ÜLEMISED PANIPAIGAD
Hoidke kõiki asju sõidu ajal ühes kohas. Hoiustage tähtsaid asju ülemistes suletud panipaikades. 
FLEXTRAY KINDALAEGAS
Suur ja liikuv FlexTray kindalaegas kuni 10,5-liitrise hoiuruumi ning puhta ja sileda pinnaga võimaldab esemeid hõlpsalt käeulatuses hoida. 
VÄLJATÕMMATAV LAUD
Kasutage juhikabiini nagu väikest kontorit tänu väljatõmmatavale lauale ja topsihoidiku alusele, mille saab kaassõitja istme ette lahti klappida. 
KÜLGUKSE PANIPAIK
Hoiustage kõiki vajalikke asju ruumikates uksetaskutes. Külgukse panipaik mahutab kuni 1,5-liitriseid pudeleid. 

ÜHENDUVUS.

NAVI 50 INTELLILINK PRO
Navi 50 IntelliLink Pro: see 7-tollise, mahtuvusliku ja värvilise puuteekraaniga raadio-, teabe- ning meelelahutussüsteem pakub suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. 

Põhifunktsioonid

 

  • 7-tolline värviline puuteekraan
  • Android Auto™1 ja Apple Car Play™2 käed-vabad sõnumsideks
  • Hääljuhtimine ühendatud nutitelefonide puhul • Roolil olevad raadio juhtnupud
  • Bluetooth®-ühendus käed-vabad telefonisideks ja heli voogedastamiseks
  • USB- ja abisisendpesa
  • Digitaalraadio DAB+3
  • Dünaamiline navigeerimine Lääne- ja Ida-Euroopa kaartidega

 

1Android on ettevõtte Google Inc. kaubamärk.

2Apple CarPlay on ettevõtte Apple Inc. kaubamärk.

3Valikuline.

JUHTMETA LAADIMINE

Nutitelefoni aku juhtmeta laadimiseks asetage telefon1 integreeritud induktiivlaadijaga telefonikambrisse.

 

1Töötab ainult Qi-standardiga ühilduvate seadmetega.

 
RADIO 15 USB
Integreeritud ekraaniga raadio, mis kuvab ka kellaaega ning pakub USB ja Bluetooth®-i kaudu universaalset ühenduvust. Väljundvõimsus 2 × 15 W. Lisavarustusena on saadaval digitaalraadio DAB+. 

OHUTUS.

TAHAVAADE
Edasisuunas sõites annab tahavaate lisavarustus pidevalt suurepärase ülevaate liiklusest sõiduki taga, isegi kui kaubikul ei ole tahavaatepeegleid. 
KÜLGMINE PIMEKOHA HOIATUSSÜSTEEM
Külgmine pimekoha hoiatussüsteem tuvastab teie sõiduki kõrval liikuvaid teisi sõidukeid ja hoiatab teid kohe, kui need sisenevad teie sõiduki pimekohtadesse. 
KÜLGTUULES SÕITMISE ABISÜSTEEM
Külgtuules sõitmise abisüsteem tuvastab automaatselt külgtuule mõju ja hakkab sellele stabiilsuse säilitamiseks vastu töötama. 
SÕIDURAJA OHUTUS

Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem1 tuvastab reavahetused ning hoiatab teid visuaalsete ja heliliste signaalide abil, kui tuvastatakse soovimatu sõidurajalt kõrvalekaldumine.

 

1Saadaval ainult täiustatud ohutusabi paketiga.

 
PARKIMISABI
Parkimisabi edastab helilisi ja visuaalseid signaale, et aidata teil edasi- või tagasisuunas või paralleelparkimise korral kokkupõrkeid vältida. 
TURVALISUS
Sõiduki turvasüsteem koos vargusvastase alarmiga kasutab mahtuvuslikke liikumisandureid kogu sõiduki kaitsmiseks sissetungijate eest. Lisavarustusena on saadaval ka võtmega lukud. 
TAHAVAATEKAAMERA

Parkimise tahavaatekaamera kuvab 7-tollisel navigatsioonisüsteemi ekraanil1 selge ülevaate sõiduki taga olevast alast, et võimaldada täpset parkimist.

 

1Standardse raadio 15 USB korral kuvatakse tahavaade tahavaatepeeglisse integreeritud 3,5-tollisel LCD-ekraanil.

 

KOORMA TURVALISUS.

KAUBARUUM
Kinnitage kaup kiiresti ja ohutult koormakinnituslahendustega, mille saab tellida otse tehasest. 
Kolmemõõtmeline äärmiselt painduv ja kohandatav koormakinnitusvõrk sobib ideaalselt erinevas mõõdus ja olekus kauba kinnitamiseks. Samuti saab rasked koormad fikseerida teleskoopvahetaladega, mis paigaldatakse horisontaalselt või vertikaalselt kinnitussiinidele.
KAUBARUUMIKAITSE
Transportige kaupa ilma interjööri kahjustamata, kasutades puidust kaitsepaneele ja kaubaruumikaitset. 
Vaiguga kaetud puitpõrand kaitseb kaubaruumi põrandat ja täis- või poolkõrgusega puitpaneelid kaitsevad seinu. Ehitatud spetsiaalselt nii, et need ei blokeeriks vajalikke kinnitusaasasid.
AKNAKAITSE
Terasvõrk, mis kaitseb aknaid ilma nähtavust piiramata, vastab kohaldatavatele ISO standarditele. 
KAUBARUUMI LED-VALGUSTUS
Tänu eredatele kaubaruumi LED-valgustitele on teil kaubaruumi sisenedes kaubast alati hea ülevaade. 

MUGAVUS.

MUGAVAD ISTMED
Lisavarustusena on saadaval sügava kontuuriga mugav juhiiste koos reguleeritava nimetoe ja reguleeritava kõrgusega käetoega. Saadaval ka kaassõitja istmena. 
VEDRUSTUSEGA JUHIISTE
Lisavarustusena on saadaval reguleeritava tundlikkusega vedrustusega juhiiste, mis sobib suurepäraselt ebatasasel maastikul sõitmiseks või pikamaasõitudeks. 
ELEKTROONILINE KLIIMASEADE
Nautige jahutust – elektrooniline kliimaseade reguleerib automaatselt temperatuuri, et tagada salongis teie valitud kliima. 
PARDAKOMPUUTER
Näidikupaneelil olev 3,5-tolline TFT-ekraan kuvab suurepäraselt selgelt loetavat teavet (nt sõiduulatus või sõiduaeg) ja täiustatud juhiabisüsteemi hoiatusi. 
SEISUSOOJENDUS
Nautige sooja salongi ja puhtaid aknaid kohe sõidukisse istudes. Saadaval ka programmeeritava taimeri ning salongitemperatuuri ja soojendustsükli jälgimisega. 

OPEL + LISAVARUSTUS

Loodud spetsiaalselt teile.

Opel+ lisavarustusega saate oma isikupära väljendada ja Movanot täiel määral kasutada. Loodud ja heaks kiidetud spetsiaalselt teie Opeli jaoks.

 

Pilt võib müüdavast tootest erineda.

Premium-istmekate
KUVA ÜKSIKASJAD
Ilmastikukindlad põrandamatid
KUVA ÜKSIKASJAD
Küljeakna kaitsevõre
KUVA ÜKSIKASJAD
Topsihoidiku siseosa
KUVA ÜKSIKASJAD

JÄRGMISED SAMMUD.