Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


VIIS TÕHUSAT JÕUALLIKAT.

Valikus on uued ja täiustatud suure pöördemomendi, väikese kütusekulu ning madala heitmetasemega turbodiisel- või BiTurbo diiselmootorid.

 

Movano valikus on üheksa ülitõhusat diiselmootorit koos 6-käigulise manuaalkäigukasti või Easytronic® automaatkäigukastiga. Movanol on igaks vajaduseks pakkuda sobivalt võimekas ja kütusesäästlik mootor.
LOE LISA NÄITA VÄHEM

MADALAM KÜTUSEKULU JA HEITMETASE.

Movano diiselmootoritel on suurem jõumoment madalamatel pööretel ning väiksem kütusekulu ja heitmetase. Samuti on saadaval Start/stopp-süsteem ja kütusesäästlikud tehnoloogiad, nagu nt ECO-režiim.

 

Opel Movanol on start/stopp-süsteem1, mis aitab saavutada väiksemat kütusekulu ja madalamat heitmetaset. Esi- või tagaveolise Movano valikus on kümme säästlikku mootorit, alates 110 hj kuni 170 hj. Movano optimeerib kütusekulu ECO-režiimi abil. See mõjutab

  • Mootori pöördemomenti ja võimsust
  • Kiirendust
  • Käiguvahetusindikaatorit
  • Kütet
  • Kliimaseadet2
  • Elektrit tarbivaid seadmeid

 

1Saadaval teatud mootoritele.

LOE LISA NÄITA VÄHEM

MADALAD ÜLALPIDAMISKULUD, SUUREM TULU.

Movano, mis on konstrueeritud minimaalse vajaliku hooldusega aastatepikkuseks töökindaks teenistuseks, pakub madalaid ülalpidamiskulusid läbi mitmete raha säästmise funktsioonide.

 

Madal heitmetase vähendab sinu ökoloogilist jalajälge. Samuti on kulude kokkuhoiu puhul abiks Opeli tavagarantii, mis sisaldab:

 

  • 24-kuuline garantii läbisõidupiiranguta
  • 6-aastane garantii läbiroostetamise vastu
  • Esimesed 12 kuud Opeli autoabi rohkem kui 40 riigis

 

Täiendavalt pakume Opel Flexcare lisagarantiid, mis võimaldab pikendada garantiiperioodi 5 aasta või 200 000 km täitumiseni. Lisagarantii paketis sisaldub Opeli maanteeabi teenus kogu valitud perioodi vältel. Küsi lisa Opeli müügimeeskonnalt.

 

Rohkem kui 3000 spetsiaalsest teeninduspunktist koosnev üle-Euroopaline võrgustik on valmis aitama sind ja sinu Movanot. Vajadusel on võimalus varustada sinu Movano Opeli originaalvaruosadega, et garanteerida parim jõudlus.

LOE LISA NÄITA VÄHEM

DIGITAALNE SÕIDUMEERIK AUTOPARGI HALDUSEKS.

Salvestab usaldusväärselt sõidu- ja puhkeaja ning võimaldab autopargi haldusandmete  analüüsimist. Juhile lihtsalt kasutatav.