Skip To Content
Ülevaade

Movano

Alates 39 200 €

Uuel movanol on olemas kogu opeli kuulus ehituiskvaliteet ja praktilisus, mida nüüd täiendavad enamad spetsiaalvariandid, värskendatud professionaalne disain, uuendatud juhiabisüsteemid ja suurem kandevõime. Rohkem kui kunagi varem kujutab Opel Movano endast täiuslikku saksa tööriista. 

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg

Siin on sinu uus Movano

Põhiomadused

Mitmekülgsus, mugavus, võimekus, jõuallikas

Mitmekülgne spetsialist

Uue Movano mudelivalik
Mõeldud töötegemiseks ja konstrueeritud töötama sama kõvasti nagu Sa ise – Uus Movano vastab Sinu vajadustele, tal on olemas võimekus ja mitmekülgsus mistahes tööde tarvis. Movano on valmis kohanduma Sinu vajadustele. Ta on saadaval neljas pikkuses ja kolmes kõrguses ning variantide valik on väga lai: kaubik, topeltkabiiniga kaubik, tavalise või topeltkabiiniga raamauto ja platvorm.  Lisaks tehase ümberehitused kalluri, madelauto ja autoelamu tarvis. Mistahes tööd Sa ka teed, Movano on Sulle ideaalne partner. 

Ruum töötegemiseks

Uus Movano Cabin
Nutika uue disainiga Movano Cabinis leiad eest praktiliselt kujundatud ruumi, mida on tarvis töös edu saavutamiseks. Muuhulgas on seal olemas ka universaalne mobiilse kontori ala koos OpelConnecti kaudu toimiva kaasaegse ühenduvusega. Kogu tiim saab reisida mugavalt, sest ohtralt ruumi jagub nii juhile, kahele eesmisele kaasreisijale kui ka kuni neljale teise rea reisijale. Kõik saavad nautida täielikku meelerahu Opel Movano kõikehõlmavate juhiabisüsteemidega, mille hulka kuuluvad automaathädapidur, külgmise pimeala hoiatus ja sõidurajalt lahkumise hoiatus. 

Tee oma töö ära

Uue Movano võimekus
Uus Opel Movano pakub praktilisi lahendusi moodsas äris ettetulevatele raskustele.  Isegi kuni 2,1 tonnini ulatuva kandevõime, 4,0 tonnini ulatuva täismassi ja kuni 17 m3 mahuga kaubaruumi puhul jääb Uus Movano raudselt stabiilseks ja hästi juhitavaks. Kindlusta oma äri tulevik kaubaruumi mitmesuguste kasutusvõimaluste ja veose turvalususega. 

Professionaalne jõud

Uue Movano jõuallikad
Opel Movano toekas 2,2-liitrine diiselmootor viib konkurentsivõimelise tõhususe uuele tasemele. Täielikult Euro 6d heitmenormidele vastav madala sisehõõrdumisega jõuallikas konstrueeriti kahandama jooksvaid kulusid ja pakkuma suurt pöördemomenti, säilitades samal ajal väljapaistva kütusetõhususe ja CO2-heitmete väikese hulga.  

FlexCare

Opel FlexCare

Opel FlexCare tagab sulle mõnusa enesetunde. FlexCare on käepärane kõikhõlmav programm sinu hingerahu kindlustamiseks. Pakume pakette, mis sisaldavad maanteeabi, pikendatud garantiid ja hooldust. 

 

Vaata üle meie FlexCare-paketid ja vali endale paindlikult sobilik.

Avasta rohkem!

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg