Põhiomadused
Mitmekülgne spetsialist
Uue Movano mudelivalik. Mõeldud töötegemiseks ja konstrueeritud töötama sama kõvasti nagu Sa ise – Uus Movano vastab Sinu vajadustele, tal on olemas võimekus ja mitmekülgsus mistahes tööde tarvis. Movano on valmis kohanduma Sinu vajadustele. Ta on saadaval neljas pikkuses ja kolmes kõrguses ning variantide valik on väga lai: kaubik, topeltkabiiniga kaubik, tavalise või topeltkabiiniga raamauto ja platvorm.  Lisaks tehase ümberehitused kalluri, madelauto ja autoelamu tarvis. Mistahes tööd Sa ka teed, Movano on Sulle ideaalne partner. 
Ruum töötegemiseks
Uus Movano Cabin. Nutika uue disainiga Movano Cabinis leiad eest praktiliselt kujundatud ruumi, mida on tarvis töös edu saavutamiseks. Muuhulgas on seal olemas ka universaalne mobiilse kontori ala koos OpelConnecti kaudu toimiva kaasaegse ühenduvusega. Kogu tiim saab reisida mugavalt, sest ohtralt ruumi jagub nii juhile, kahele eesmisele kaasreisijale kui ka kuni neljale teise rea reisijale. Kõik saavad nautida täielikku meelerahu Opel Movano kõikehõlmavate juhiabisüsteemidega, mille hulka kuuluvad automaathädapidur, külgmise pimeala hoiatus ja sõidurajalt lahkumise hoiatus. 
Tee oma töö ära
Uue Movano võimekus. Uus Opel Movano pakub praktilisi lahendusi moodsas äris ettetulevatele raskustele.  Isegi kuni 2,1 tonnini ulatuva kandevõime, 4,0 tonnini ulatuva täismassi ja kuni 17 m3 mahuga kaubaruumi puhul jääb Uus Movano raudselt stabiilseks ja hästi juhitavaks. Kindlusta oma äri tulevik kaubaruumi mitmesuguste kasutusvõimaluste ja veose turvalususega. 
Professionaalne jõud
Uue Movano jõuallikad. Opel Movano toekas 2,2-liitrine diiselmootor viib konkurentsivõimelise tõhususe uuele tasemele. Täielikult Euro 6d heitmenormidele vastav madala sisehõõrdumisega jõuallikas konstrueeriti kahandama jooksvaid kulusid ja pakkuma suurt pöördemomenti, säilitades samal ajal väljapaistva kütusetõhususe ja CO2-heitmete väikese hulga.