Skip To Content
Ülevaade

Movano-e

Uus Movano-e viib lõpule opeli kergete tarbesõidukite valiku uuendamise ja elektrifitseerimise, tehes kättesaadavaks 100% elektrilise ajami. Uus Movano-e on täiuslik saksa tööriist kõigi transpordivajaduste tarvis, mis ühendab opeli legendaarse funktsionaalsuse ja moodsad juhiabisüsteemid ning on ehitatud tööviljakust maksimeerima ja jooksvaid kulusid vähendama

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg

Siin on sinu uus Movano-e

Põhiomadused

Mitmekülgsus, mugavus, võimekus, jõuallikas

Mitmekülgne spetsialist

Uue movano-e mudelivalik
Mõeldud töötegemiseks ja konstrueeritud töötama sama kõvasti nagu Sa ise – Uus Movano vastab Sinu töövajadustele, tal on olemas samasugune võimekus ja mitmekülgsus nagu diiselmudelitel ilma järeleandmisteta kandevõimes – see ulatub kuni 1285 kilogrammini. Movano-e on valmis kohanduma Sinu vajadustele. Ta on saadaval neljas pikkuses ja kolmes kõrguses ning variantide valik on väga lai: kaubik, topeltkabiiniga kaubik, tavalise või topeltkabiiniga raamauto ja platvorm.  Lisaks tehase ümberehitused kalluri, madelauto ja autoelamu tarvis. Mistahes tööd Sa ka teed, Movano-e on Sulle ideaalne partner.

Ruum töötegemiseks

Uus Movano-e Cabin
Nutika uue disainiga Movano-e Cabinis leiad eest praktiliselt kujundatud ruumi, mida on tarvis töös edu saavutamiseks. Muuhulgas on seal olemas ka universaalne mobiilse kontori ala koos ohtra ruumiga juhile ja kahele kaasreisijale. Topeltkabiiniga kaubikus on täiendavad kohad veel kuni neljale inimesele, nii et kogu tiim saab mugavalt koos reisida. Kõik saavad nautida täielikku meelerahu Opel Movano-e kõikehõlmavate juhiabisüsteemidega, mille hulka kuuluvad automaathädapidur, külgmise pimeala hoiatus ja sõidurajalt lahkumise hoiatus.

Tee oma töö ära

Uue Movano-e võimekus
Uus Opel Movano-e pakub praktilisi lahendusi moodsas äris ettetulevatele raskustele.  Võimas 90 kW elektriajam pöördemomendiga kuni 260 Nm ja tippkiirus 110 km/h tähendavad, et isegi kuni 1,89 tonnini ulatuva kandevõime, 4,0 tonnini ulatuva täismassi ja kuni 17 m3 mahuga kaubaruumi puhul jääb Uus Movano-e raudselt stabiilseks ja hästi juhitavaks. Kindlusta oma äri tulevik kaubaruumi mitmesuguste kasutusvõimaluste ja veose turvalisusega.

Professionaalne jõud

Uue Movano-e ajam
Uue Movano-e konkurentsivõimelise tõhususe viib uuele tasemele 100% elektrilise ajami saadavus, nii et Sina saad ühe nutika liigutusega kasutada ära elektrile ülemineku ainulaadseid hüvesid. Sitke 122 hj (90 kW) mootor ja kuni 224 km sõiduulatus annavad Sulle kogu muljetavaldava veovõimekuse, kuid madalamate ülalpidamiskuludega. Kütusele ja heitmemaksudele ei kulu üldse midagi, lisaks on olemas riiklikud toetusskeemid teemaksude ja laadimislahenduste osas. 

Klassi parimad omadused

Täiuslikult integreeritud aku
Akupakk on käepäraselt paigaldatud põranda alla ning ei piira kuidagi koormaruumi, mis tähendab, et Sul on endiselt kasutada kuni 17,0 m3 ruumala ning kaubikul kuni 1285 kg ja kabiiniga raamautol isegi kuni 1890 kg kandevõimet. Suutlikuks konstrueeritud Uue Movano-e võimsus on 122 hj (90 kW), pöördemoment 260 Nm on saadaval kohe liikumahakkamise hetkel ning tippkiirus kuni 110 km/h. 
Müravaba
Tõmba oma ärile tähelepanu õigetel põhjustel. Uue Movano-e olemuslikult vaikne akutoitel elektriajam on ideaalne tiheda asustusega linnakeskkonnas ning mõiste „nullheide“ kehtib nii müra kui ka heitgaaside kohta. Uus Movano-e on vaikne nii sees- kui ka väljaspool, vähendades ka juhile pikkade tööpäevade jooksul mõjuvat stressi. 
Regeneratiivpidurdus
Uut Opel Movano-e on lihtne ja intuitiivne juhtida. On vaid kolm sõidurežiimi (sõit, neutraalne ja tagurpidi), mille valimine käib kolme mugavalt paikneva nupu abil. Uue Movano-e puhul ei lähe ükski osa tööteekonnast raisku. Niipea, kui tõstate jala gaasipedaalilt, kogub regeneratiivpidurisüsteem kineetilise energia tagasi ja muudab selle jõu veelgi suuremaks sõiduulatuseks. 
Kiire ja lihtne laadimine
Uue Movano-e puhul on Sul valida kahe akupaki vahel mahutavusega 37 kWh ja 75 kWh sõltuvalt igapäevaseks tegevuseks vajalikust sõiduulatusest. Mõlema akupaku puhul kulub avalikus 50 kW võimsusega laadijas tühja aku laadimiseks optimaalse 80% täituvuseni kõigest üks tund, mis tähendab minimaalseid seisuaegu. Uus Movano-e saab ka kaherežiimilise pardalaadija (ühefaasiline 7 kW ja kolmefaasiline 22 kW), mis on täiuslik mitmesugust tüüpi laadimisjaamade kasutamiseks ja oma Uue Movano-e eelseisva tööpäeva ettevalmistamiseks. 
Sõiduki andmeseire
Uue Movano-e moodsad andurid ja sõiduki andmeseire süsteemid annavad Sulle üksikasjaliku ülevaate ja ennustuse sõidutingimuste, -ulatuse ja energia kohta. Sõidurežiimi, -ulatust ja aku täituvust kuvatakse käepäraselt tahavaatepeeglil. 
Täielik ligipääs
Kuna mure puhta õhu pärast linnades aina kasvab ja üha tavalisemaks muutuvad ka heitmevabad tsoonid kesklinnas, on elektrilised tarbesõidukid järjest olulisemad kulutõhusa äri ajamiseks. Uus Movano-e vabastab Sind pidevalt kõikuvate kütusehindade jälgimisest ja täie ulatusega sõidukimaksudest, tagades samas äärmiselt konkurentsivõimelised ülalpidamiskulud ja riiklikud ostutoetused. 

Opeli teenused elektrisõidukitele

Opeli teenused elektrisõidukitele alates laadimisvõimalustest kuni mobiilsusteenusteni pakuvad sujuvat ja muretut sisenemist e-mobiilsuse maailma.

FlexCare

Opel FlexCare

Opel FlexCare tagab sulle mõnusa enesetunde. FlexCare on käepärane kõikhõlmav programm sinu hingerahu kindlustamiseks. Pakume pakette, mis sisaldavad maanteeabi, pikendatud garantiid ja hooldust. 

 

Vaata üle meie FlexCare paketid ja vali endale paindlikult sobilik.

Avasta rohkem!

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg