Skip To Content
Omadused

Uus Opel Movano-e

Täiuslik saksa tööriist

Disain

Välisdisain
Näita maailmale, et võtad oma tööd tõsiselt. Uuel Movano-e-l on kaasaegne uus stiil, mis sunnib teda tõsiselt võtma ning täiendab juba niigi legendaarset funktsionaalsust maitseka professionaalse väljanägemise ja olekuga. 
Kabiini mugavused
Uue Movano-e avar siseruum kujutab endast äärmiselt funktsionaalset, kuid samas mugavat töökeskkonda. See on universaalne liikuv kontor, kus kaasaegse digitaalühenduvuse tagab OpelConnect. Esiistmetel on ruumi kolmele ja taga veel neljale inimesele. 

Mitmekülgsus

Kerevariandid ja suurused

Uue Opel Movano-e puhul saad valida erinevaid keretüüpe nelja võimaliku pikkuse ja kolme kõrgusega kahes valikus:

 

  • Kaubik, topeltkabiiniga kaubik, kabiiniga raamauto, topeltkabiiniga raamauto, platvorm ja kabiiniga platvorm
  • Tehase ümberehitused kalluri ja madelauto tarvis
  • Neli sõiduki täismassi: 3,0, 3,3, 3,5 ja 4,0 tonni
 
Universaalne kaubaruum

Opel Movano-e kaubaruum kuulub oma klassi paremate sekka tänu laialt avanevate uste tagatud hõlpsale ligipääsule ja kuni 17,0 m3 ruumalale, kuna põranda all paiknev akupakk ei piira kaubaruumi suurust. Kuna ruumi on kuni neljale euroalusele, saad endale kokku panna maksimaalse mahutavusega Movano-e, laadides kaubaruumi parema ligipääsu nimel täis kuni katuseni, kõik maksimaalse turvalisusega tänu põranda ja küljepaneelide kaitsele1.

 

1 Lisavarustus

 

Veos

Kandevõimed

Opel Movano-e kandevõime on ülimalt konkurentsivõimeline – 1890 kg. 

Saadaval on kaks täismassi: 3500 kg ja 4000 kg

 
Veose turvalisus ja vahesein 
Ruum ja mugavus Sulle, Sinu meeskonnale ja veosele. Avarad ja praktilised panipaigad on kabiinis kõikjal käeulatuses, nende sekka kuulub ka turvaline istmealune panipaik. Siseruumi saad kujundada vastavalt oma töövajadustele, võimaluste hulka kuulub ka aknaga või aknata vahesein ning hulgaliselt kinnituspunkte veose turvaliseks transportimiseks.  

Ühenduvus

Teabe- ja meelelahutussüsteemid
Uue Opel Movano-e juhi ja reisijate eest hoolitsevad digitaalraadio, Bluetooth ja USB-liidesed. Kõrgemad varustustasemed sisaldavad 5-tollist digitaalset puuteekraani ja valmidust navigatsiooniseadme paigaldamiseks.  
Tahavaatekaamera
Tahavaatekaamera teeb Uue Movano-e-ga manööverdamise turvalisemaks ja täpsemaks. See võimaldab juhil näha manööverdamise ajal auto taha jäävat ala puuteekraanil ning kuvab erivärviliste abijoontega ka eeldatavat sõidusuunda. Kaamera lülitub automaatselt sisse koos tagasikäiguga või taguste avamisel ning sellele saab turvalisuse tõstmiseks lisada ka tagumised parkimisandurid.  

Movano kabiin

Esiistmed
Pikisuunas nihutatavatel eraldi esiistmetel on eemaldatavad ja reguleeritavad pehmed peatoed ning reguleeritavad seljatoed. 
Kokkuklapitav keskmine iste
Seljatoe allakeeramisel moodustub käepärane laud sülearvuti või toidukarbi jaoks, olemas on ka kaks topsihoidikut. 
Liikuv kontor
Kui kasulikku kirjutamisalust parajasti ei pruugita, saab selle armatuurlaua sisse peitu lükata. Vastavate hoidikutega kasutatav ka nutitelefoni või tahvelarvuti hoidmiseks.  
Õhkvedrustusega juhiiste
Ideaalne ebatasasel maastikul või pikkadel teekondadel. Neljas suunas reguleeritav, fikseeritud käetoe ja reguleeritava vedrustusega, mille tundlikkust saab muuta vahemikus 40 kuni 130 kg.  
Ohtralt panipaiku

Ohtralt panipaiku kõikjal Uue Movano-e kabiinis Sinu veosedokumentide ja igapäevaste töövahendite tarvis: kindalaegas, alumised panipaigad, paipaigad laes, topsihoidikud ja käepärased uksetaskud1

 

1 Sõltub turust. 

 
Ülemised panipaigad
Et igale asjale oleks õige koht. 

Turvalisus ja juhiabisüsteemid

Elektrooniline stabiilsusprogramm (ESP)
Sarnaselt veojõukontrollile kasutab ESP-süsteem rataste pidurdamist ja mootoriga pidurdamist haardumise kadumise korral rataste läbilibisemise piiramiseks. Süsteemi osaks olev adaptiivne koormuse juhtimise süsteem aitab hoida Uue Movano-e esialgset liikumissuunda keerukates oludes, kohandades sõiduki ESP-d vastavalt kaalule ja veose paigutusele. 
Kiirusepiirangu tuvastus
Kiirushoidikuga koos toimiv süsteem tuvastav liiklusmärke visuaalselt ja hoiatab juhti kohalike kiiruspiirangute eest. 
Kiiruspiirikuga kiirushoidik
Võimaldab juhil hoida püsivat kiirust või piirata sõiduki maksimaalset liikumiskiirust. 
Sõidurajalt lahkumise hoiatus
Jälgib pidevalt teed sisepeegli kohal olevat nutikaamerat kasutades. Kui sõiduk hakkab oma sõidurajalt välja kanduma, annab sellest märku hoiatava helisignaaliga. 
Tagantlähenejate hoiatus
Taga asuvat andurit kasutades tuvastab see süsteem Uuele Movano-e-le tagant lähenevaid sõidukeid ja annab neist juhile märku helisignaaliga, aidates ära hoida parkimiskohalt väljatagurdamisel tekkida võivaid avariisid. 
Täiustatud pidurdusabi

Süsteem1 hoiatab juhti eesseisva ohuolukorra eest kuuldavate signaalidega. Kui teise sõiduk satub liiga lähedale, alustab süsteem automaatselt pidurdamist, kui juht ei peaks hoiatusele reageerima. 

1 Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud abistama juhti süsteemi võimaluste piires. Juht jääb endiselt juhtimistegevuse eest vastutavaks.

 
Külgmise pimeala hoiatus
Külgmise pimeala hoiatussüsteem annab juhile märku, kui rajavahetus on ohtlik tema vaatevälja pimealas asuvate sõidukite või muude objektide tõttu. 

Opel+ tarvikud

Spetsiaalselt sinu jaoks

Opeli lisavarustusega saad end väljendada ja võtta oma autost maksimumi.
Nutikas seinakarp
Näita üksikasju
Laadimiskaabel
Näita üksikasju
Alumiiniumist pakiraam katusele ja redel tagauksele
Näita üksikasju
Kummist põrandamatid
Näita üksikasju
Kvaliteetsest vineerist põrand ja täiskõrguses seinakatted
Näita üksikasju
Tahavaatekaamera
Näita üksikasju

Järgmised sammud

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg