Skip To Content
Ülevaade

Combo-e Cargo

Uue Combo-e Cargo puhul on opeli ärikogemus ühendatud täppistehnikaga ja selle tulemuseks on 100% elektriline tarbesõiduk - optimaalse efektiivsuse ja kompromissitu e-mobiilsusega. Isegi kompaktse profiiliga Combo-e cargol on mahukas 4,4 m³ kaubaruum, millel on suurepärased funktsionaalsused, nagu näiteks flex cargo laadimissüsteem

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg

Kõik, mida töö tegemiseks vajad

Interjöör

Combo-e Cargo loomisel on algusest peale silmas peetud klientide äritegevusele kaasa aitamist. Olenemata sellest, kas oled rooli taga ning saad muuta iga teekonda tõhusamaks juhi infosüsteemide ja digitaalse e-teabe- ja meelelahutusekraani kaudu, või kasutad nutikamalt segmendi juhtiva suurusega kaubaruumi, on Combo-e Cargo suurepärane valik. Combo-e Cargo on rohkem kui lihtsalt kompaktne ja mitmekülgne transpordivahend - liikvel olles on see kaasaegne mobiilne kontor koos ühenduvuse ja äri toetavate funktsioonidega, muutes sinu äritegevust efektiivsemaks, kuhu iganes sa ka teel ei oleks.

Elektriline kogemus

Toob kõik kokku
Lisa oma ärile hoogu - laadi kaupa ja teosta tarneid igal ajal tänu täiselektrilise mootori praktiliselt hääletule tööle. Minimeeri oma ettevõtte väljaminekuid tänu Combo-e Cargo oluliselt väiksematele hooldus- ja jooksvatele kuludele.

Võimekus

Muuda äritegevus mugavaks
Arenda oma äri edasi kuni 275 km elektrilise sõiduulatusega ja uue põlvkonna akuga, mida on võimalik kuni 80% täituvuseni laadida vaid veidi üle 30 minutiga. Lõõgastav linnasõit koos vaikselt ja sujuvalt toimiva jõuülekandega ning koheselt saadava pöördemomendiga ja tippkiirusega 130 km/h muudavad Combo-e Cargo mugavaks ja meeldivaks töövahendiks nii linnatänavatel kui ka maanteel.

Segmendi juhtivad omadused

Täiendatud aku
Combo-e Cargo järgmise põlvkonna tehnoloogia abil on sinu äri valmis alati edasi liikuma. Energia taaskasutamise tehnoloogiad, sealhulgas regeneratiivpidurdus, tagavad maksimaalse efektiivsuse ja minimaalsed kasutuskulud. Iga Opeli elektrisõiduki akule kehtib garantii 8 aastat või 160 000 km, 70% aku laadimisvõimsusest. 
Müravaba
Combo-e Cargo ei ole loodud mitte ainult selleks, et aidata sinu äril sujuvalt toimida, vaid muutmaks ka iga sõidu sama sujuvaks. Praktiliselt hääletu elektrimootor tähendab, et Combo-e Cargo ei ole mitte ainult heitme-, vaid ka müravaba. Lisaks panustab pingevaba ja mugava sõidukogemuse tagamisse salongi müraisolatsioon. 
Sõidurežiimid
Opel teab, et äriedu võtmetegur on tööks sobivate vahendite kasutamine. Seetõttu annab Combo-e Cargo sõidurežiimi valimise võimaluse veelgi suurema kontrolli sõiduki juhitavuse, sõiduulatuse ja jooksvate kulude üle. Juht saab valida režiimi POWER, mis tagab maksimaalse jõudluse ja mugavuse raske koormaga, režiimi NORMAL, et sõit oleks jõudluse ja tõhususe vahel heas tasakaalus, ning maksimaalse sõiduulatuse ja energiatõhususe saavutamiseks režiimi ECO. 
Laadi 30 minutiga kuni 80% täituvuseni
Combo-e Cargol on suure energiatihedusega 50 kWh 18-mooduliga aku, mida saab laadimisjaama alalisvoolu kiirlaadijaga laadida tühjast kuni 80% ulatuseni 30 minutiga. Laadimisaeg sõltub laadimisjaama tüübist ja võimsusest, keskkonna ja aku temperatuurist ning ühenduskaabli tüübist. Lisateabe saamiseks võta ühendust Opeli edasimüüjaga või külasta veebilehte www.opel.ee 
Sõiduki andmete jälgimine
Combo-e Cargo keerukad andurid ja sõiduki andmete jälgimissüsteemid annavad sulle üksikasjaliku ülevaate sõidutingimustest, sõiduulatusest ja energiakuludest. 
Madalad jooksvad kulud
Kuna linnades suureneb mure õhukvaliteedi pärast ja linnapiirkondades võetakse kasutusele üha rohkem heitmevabu tsoone, muutuvad elektrisõidukid kuluefektiivse äri jaoks üha olulisemaks. Combo-e Cargo tagab vabaduse kõikuvatest kütusehindadest ja sõidukimaksudest. Lisaks tuleb see äärmiselt konkurentsivõimeliste ülalpidamiskulude ja riigi toetatud ostusoodustustega (sõltuvalt riigist). 
Sõiduulatus kuni 275 km
Combo-e Cargo täiustatud elektriline jõuülekanne tähendab, et kuigi sellel on sama usaldusväärne ja vastupidav platvorm koos diisel- ja bensiinimootoriga versioonidega ning sama mahukas 4,4 m3 kaubaruum, pakub see siiski heitmetevaba ning suure sõiduulatuse ja madala müratasemega sõitmist. Maksimaalse sõiduulatusega kuni 275 km on Combo-e Cargo valmis pikalt liikvel olema. 

Opel elektriteenused

Laadimisvõimalustest kuni mobiilsete teenusteni - Opeli elektrisõidukite teenused aitavad sujuvale ja muretule e-mobiilsusega alustamisele igati kaasa.

FlexCare

Avasta rohkem!

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg