Mitmekülgsus
Kõrvalistuja iste

Kõrvalistuja iste võimaldab Combo Cargos istuda kolmekesi ees (i) Lisavarustus.  . Klapi see täielikult alla, et laiendada pakiruumi, või muuda see lauaks, et Combo-e Cargost saaks mobiilne kontor.

 

 
Allaklapitav kaasreisija iste
Kui sõidad üksi ainult koos kaubaga, saad esimese kaasreisija istme hõlpsalt põrandale kokku klappida ja luua seeläbi veelgi mitmekülgsema pakiruumi. 
Pakiruumi vahesein

Pakiruumi vaheseinad (i) Lisavarustus.   kaitsevad sind, kaasreisijat ja kaupa, takistades kauba liikumist salongi kinnise vaheseina või klaasplaadi ja võrega vaheseina abil.

 

 
Uksed

Üks- või kaks lükandust (i) Lisavarustus.   tagavad hõlpsa juurdepääsu Combo-e kaubaruumile ja välistavad kitsastes kohtades parkimisel kriimustusohu.

 

 
Luugid

Seadista Combo-e tagaosa tagaluugi (i) Lisavarustus.   või aknaga asümmeetriliste tagaustega, mis on mõlemad loodud vastama sinu individuaalsetele vajadustele.

 

 
Variandid
Combo-e Cargo on saadaval kahes pikkuses – tavaversiooni puhul 4,4 m või lisakaubaruumiga ja pika teljevahega Combo-e Cargo puhul 4,75 m. Transportimaks viit inimest (sh juht), vali meeskonnakaubik.