Ohutus ja innovatsioon
Automaatne hädapidurdus

Automaatne hädapidurdus (i) Lisavarustus.   koos jalakäijate tuvastamisega hoiatab võimalike kokkupõrgete eest jalakäija või teise sõidukiga (i) Töötab automaatselt kiirusel üle 5 km/h ja alla 85 km/h. 0–30 km/h on aeglustusmõõdik kokkupõrke löögikiiruse vähendamiseks seatud väärtusele 0,9 g. Vahemikus 30 kuni 85 km/h vähendab süsteem kiirust maksimaalselt 22 km/h. Pärast seda künnist peab juht ise pidurdama, et kiirust veelgi vähendada. AEBPD töökiiruse vahemik sõltub tuvastatud takistusest (mobiilne sihtmärk: 5–85 km/h; fikseeritud sihtmärk: 5–80 km/h; jalakäija: 5–60 km/h). Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud juhi toetamiseks süsteemis esinevate piirangute ulatuses. Juht jääb sõiduki juhtimise eest vastutajaks.   . Kui juht midagi ette ei võta, pidurdab auto automaatselt.

 

 
Rajahoidmisabi

Rajahoidmisabi (i) Lisavarustus.   hoiatab juhti sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatusega ja korrigeerib õrnalt kurssi, kui sinu Combo-e hakkab ootamatult sõidurajalt kalduma, hoides sind teel.

 

 
Liiklusmärkide tuvastus

Liiklusmärkide tuvastus (i) Lisavarustus.   loeb liiklusmärke, tuvastab kiirusepiirangu muudatused ja teavitab juhti vastavalt.

 

 
Turvalisus ja turvapadjad

Juhi turvapadi on kõikidel mudelitel standardvarustuses. Meeskonnakaubiku puhul lisaks kaassõitja turvapadi ja kaks külgturvapatja.

Maksimaalse kaitse tagamiseks on kõigil versioonidel lisavarustusena saadaval kuus turvapatja, sealhulgas turvakardinad (i) Lisavarustus.  .

 
Pimenurga hoiatus

Pimenurga hoiatus (i) Lisavarustus.   jälgib ja hoiatab automaatselt lähenevate sõidukite eest paralleelsete sõiduradade ja pimenurkade korral, andes juhtidele sõiduraja vahetamisel suurema kindlustunde.

 

 
Nõlvalt laskumise abisüsteem

Nõlvalt laskumise abisüsteem (i) Lisavarustus.   on IntelliGrip süsteemi funktsioon, mis aitab juhil ohutult navigeerida isegi kõige järsematel nõlvadel kontrollitult ja ettevaatlikult, reguleerides automaatselt kiirust ja pidurdusprofiili.

 

 
Küljekaitse Flank Guard

Flank Guard (i) Lisavarustus.   süsteem kasutab 12 andurit, et hoiatada teabe ja meelelahutuse ekraanil olevate visuaalsete ja kuuldavate signaalide kaudu takistuste eest, mis ei pruugi väikesel kiirusel pöörates nähtavad olla.

 

 
Sõiduki taga ümbruse jälgimine

Sõiduki taga ümbruse jälgimine (i) Lisavalik.   kasutab kahte kaamerat kaubiku ümbruse kuvamiseks 5 -tollisele digitaalsele ekraanile, tagades juhile igakülgse nähtavuse ja muutes kitsastesse parkimiskohtadesse sisenemise ja sealt väljumise imelihtsaks.

 

 
Tahavaatekaamera

Tahavaatekaamera (i) Lisavalik.   kuvab 8-tollisel puuteekraanil pilti koos virtuaalsete juhistega, lihtsustades sellega tagurdamist.

 

 
Head-up näidikupaneeli
Head-Up näidikupaneeli (i) Lisavalik.   abil kuvatakse põhiteavet nagu kiirus, navigeerimine ja juhi unisuse hoiatus rooli taga olevale näidikupaneelile nii, et sinu silmad saaksid kogu aeg teel püsida. 
Haagise stabiilsuskontroll
Haagise stabiilsuskontroll on nutikas süsteem, mis jälgib pukseeritava haagise stabiilsust ja reguleerib automaatselt sõiduki kiirust, kasutades mootori pöördemomenti ja kõikide rataste pidurdamist, et summutada liigset ja potentsiaalselt ohtlikku vibratsiooni. 
Ülekoormuse indikaator

Raskete veoste transportimise ohutuse tagamiseks edastab kaubaruumis olev käepärane ülekoormuse indikaator (i) Lisavarustus.   hoiatuse alati, kui sõiduki kandevõime piir on lähedal või hakatakse seda ületatama.