Kaup
Mõõdud
Muljetavaldava maksimaalse kaubaruumi pikkusega 3440 mm (i) Mõõtmed võivad sõltuvalt konfiguratsioonist erineda. Maksimaalne kaubaruumi pikkus 3090 mm standardse Combo-e teljevahe korral ning 3440 mm pika teljevahega Combo-e puhul, kus vaheseina luuk on avatud ja kaassõitja(te) iste alla klapitud.   on Cargo väljast kompaktne, kuid seest tõeliselt avar. 
Kaubaruum
Kuni 3,8 m3  (i) Standardse teljevahega Combo-e kaubaruumi maht on kuni 3,8 m3 ning kaasreisija istme ja kaubaruumi vaheseina luugiga pika teljevahega Combo-e puhul 4,4 m3.   maksimaalse pakiruumi mahuga on Combo-e Cargol piisavalt ruumi kõigi sinu kaubaveovajaduste rahuldamiseks, nii et isegi suuri esemeid saab mugavalt vedada. 
Kandevõime
800 kg kandevõime tähendab, et ükski kaup ei ole Combo-e Cargo jaoks liiast, muutes selle sinu ideaalseks äripartneriks. Ülekoormuse indikaator (i) Lisavarustus, saadaval ainult valitud turgudel.   kaalub kaubaruumis olevat kaupa ja hoiatab juhti, kui kandevõime on ületatud. 
Laadimisluuk
Eemaldatav luuk (i) Lisavarustus.   kaubaruumi vaheseinas kaassõitja istme taga võimaldab hõlpsalt transportida eriti pikki esemeid. 
Tagumine katuseluuk
Sul tuleb vedada eriti pikki esemeid, näiteks redelit? Käepärane tagumine katuseluuk (i) Lisavarustus.   avaneb 40 °, võimaldades pikemaid esemeid ohutult transportida. 
Salongi panipaigad
Paljude nutikate panipaikadega Combo-e Cargo mahutab kogu sinu varustuse.