Eelised
Interjöör
Combo-e Cargo loomisel on algusest peale silmas peetud klientide äritegevusele kaasa aitamist. Olenemata sellest, kas oled rooli taga ning saad muuta iga teekonda tõhusamaks juhi infosüsteemide ja digitaalse e-teabe- ja meelelahutusekraani kaudu, või kasutad nutikamalt segmendi juhtiva suurusega kaubaruumi, on Combo-e Cargo suurepärane valik. Combo-e Cargo on rohkem kui lihtsalt kompaktne ja mitmekülgne transpordivahend - liikvel olles on see kaasaegne mobiilne kontor koos ühenduvuse ja äri toetavate funktsioonidega, muutes sinu äritegevust efektiivsemaks, kuhu iganes sa ka teel ei oleks. 
Elektriline kogemus
Toob kõik kokku. Lisa oma ärile hoogu - laadi kaupa ja teosta tarneid igal ajal tänu täiselektrilise mootori praktiliselt hääletule tööle. Minimeeri oma ettevõtte väljaminekuid tänu Combo-e Cargo oluliselt väiksematele hooldus- ja jooksvatele kuludele. 
Võimekus
Muuda äritegevus mugavaks. Arenda oma äri edasi kuni 275 km elektrilise sõiduulatusega ja uue põlvkonna akuga, mida on võimalik kuni 80% täituvuseni laadida vaid veidi üle 30 minutiga. Lõõgastav linnasõit koos vaikselt ja sujuvalt toimiva jõuülekandega ning koheselt saadava pöördemomendiga ja tippkiirusega 130 km/h muudavad Combo-e Cargo mugavaks ja meeldivaks töövahendiks nii linnatänavatel kui ka maanteel.