Skip To Content
Omadused

Opel Combo-e Cargo

On aeg avastada põhiomadused

Kaup

Mõõdud
Muljetavaldava maksimaalse kaubaruumi pikkusega 3440 mm1 on Cargo väljast kompaktne, kuid seest tõeliselt avar. 
1 Mõõtmed võivad sõltuvalt konfiguratsioonist erineda. Maksimaalne kaubaruumi pikkus 3090 mm standardse Combo-e teljevahe korral ning 3440 mm pika teljevahega Combo-e puhul, kus vaheseina luuk on avatud ja kaassõitja(te) iste alla klapitud.
Kaubaruum
Kuni 3,8 m3 (1) maksimaalse pakiruumi mahuga on Combo-e Cargol piisavalt ruumi kõigi sinu kaubaveovajaduste rahuldamiseks, nii et isegi suuri esemeid saab mugavalt vedada. 
1 Standardse teljevahega Combo-e kaubaruumi maht on kuni 3,8 m3 ning kaasreisija istme ja kaubaruumi vaheseina luugiga pika teljevahega Combo-e puhul 4,4 m3.
Kandevõime

800 kg kandevõime tähendab, et ükski kaup ei ole Combo-e Cargo jaoks liiast, muutes selle sinu ideaalseks äripartneriks. Ülekoormuse indikaator1 kaalub kaubaruumis olevat kaupa ja hoiatab juhti, kui kandevõime on ületatud.

 

1 Lisavarustus, saadaval ainult valitud turgudel.

 
Laadimisluuk

Eemaldatav luuk1 kaubaruumi vaheseinas kaassõitja istme taga võimaldab hõlpsalt transportida eriti pikki esemeid.

 

1 Lisavarustus

 
Tagumine katuseluuk

Sul tuleb vedada eriti pikki esemeid, näiteks redelit? Käepärane tagumine katuseluuk1 avaneb 40 °, võimaldades pikemaid esemeid ohutult transportida.

 

1 Lisavarustus

 
Salongi panipaigad
Paljude nutikate panipaikadega Combo-e Cargo mahutab kogu sinu varustuse. 

Mitmekülgsus

Kõrvalistuja iste

Kõrvalistuja iste võimaldab Combo Cargos istuda kolmekesi ees1. Klapi see täielikult alla, et laiendada pakiruumi, või muuda see lauaks, et Combo-e Cargost saaks mobiilne kontor.

 

1 Lisavarustus

 
Allaklapitav kaasreisija iste
Kui sõidad üksi ainult koos kaubaga, saad esimese kaasreisija istme hõlpsalt põrandale kokku klappida ja luua seeläbi veelgi mitmekülgsema pakiruumi. 
Pakiruumi vahesein

Pakiruumi vaheseinad1 kaitsevad sind, kaasreisijat ja kaupa, takistades kauba liikumist salongi kinnise vaheseina või klaasplaadi ja võrega vaheseina abil.

 

1 Lisavarustus

 
Uksed

Üks- või kaks lükandust1 tagavad hõlpsa juurdepääsu Combo-e kaubaruumile ja välistavad kitsastes kohtades parkimisel kriimustusohu.

 

1 Lisavarustus.

 
Luugid

Seadista Combo-e tagaosa tagaluugi1 või aknaga asümmeetriliste tagaustega, mis on mõlemad loodud vastama sinu individuaalsetele vajadustele.

 

1 Lisavarustus

 
Variandid
Combo-e Cargo on saadaval kahes pikkuses – tavaversiooni puhul 4,4 m või lisakaubaruumiga ja pika teljevahega Combo-e Cargo puhul 4,75 m. Transportimaks viit inimest (sh juht), vali meeskonnakaubik. 

Disain

Välimus
Tõeline Opel, millel on Saksa kvaliteeti väljendav vastupidav ja funktsionaalne disain. Combo-e Cargo on sinu ettevõtte täiuslik esindaja. 
Interjöör
Kõrgendatud istumisasendi, lugematute hoiustamisvõimaluste, intuitiivsete juhtimisseadmete ja tõsise mitmekülgsusega on Combo-e nutikas salong tõeline rööprähkleja, pakkudes reisijatele sõiduautole omast mugavust. 
LED-päevatuled

LED -päevatuled1 on tõhusad ja aitavad tagada sinu ja ka teiste juhtide ohutust päevasel ajal.

 

1 Lisavarustus

 

Ohutus ja innovatsioon

Automaatne hädapidurdus
Automaatne hädapidurdus1 koos jalakäijate tuvastamisega hoiatab võimalike kokkupõrgete eest jalakäija või teise sõidukiga2. Kui juht midagi ette ei võta, pidurdab auto automaatselt. 

1 Lisavarustus

2 Töötab automaatselt kiirusel üle 5 km/h ja alla 85 km/h. 0–30 km/h on aeglustusmõõdik kokkupõrke löögikiiruse vähendamiseks seatud väärtusele 0,9 g.  Vahemikus 30 kuni 85 km/h vähendab süsteem kiirust maksimaalselt 22 km/h. Pärast seda künnist peab juht ise pidurdama, et kiirust veelgi vähendada. AEBPD töökiiruse vahemik sõltub tuvastatud takistusest (mobiilne sihtmärk: 5–85 km/h; fikseeritud sihtmärk: 5–80 km/h; jalakäija: 5–60 km/h). Opeli juhiabisüsteemid on mõeldud juhi toetamiseks süsteemis esinevate piirangute ulatuses. Juht jääb sõiduki juhtimise eest vastutajaks. 

Rajahoidmisabi

Rajahoidmisabi1 hoiatab juhti sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatusega ja korrigeerib õrnalt kurssi, kui sinu Combo-e hakkab ootamatult sõidurajalt kalduma, hoides sind teel.

 

1 Lisavarustus. 

 
Liiklusmärkide tuvastus

Liiklusmärkide tuvastus1 loeb liiklusmärke, tuvastab kiirusepiirangu muudatused ja teavitab juhti vastavalt.

 

1 Lisavarustus. 

 
Turvalisus ja turvapadjad

Juhi turvapadi on kõikidel mudelitel standardvarustuses. Meeskonnakaubiku puhul lisaks kaassõitja turvapadi ja kaks külgturvapatja.

Maksimaalse kaitse tagamiseks on kõigil versioonidel lisavarustusena saadaval kuus turvapatja, sealhulgas turvakardinad1.

 

1 Lisavarustus. 

 
Pimenurga hoiatus

Pimenurga hoiatus1 jälgib ja hoiatab automaatselt lähenevate sõidukite eest paralleelsete sõiduradade ja pimenurkade korral, andes juhtidele sõiduraja vahetamisel suurema kindlustunde.

 

1 Lisavarustus

 
Nõlvalt laskumise abisüsteem

Nõlvalt laskumise abisüsteem1 on IntelliGrip süsteemi funktsioon, mis aitab juhil ohutult navigeerida isegi kõige järsematel nõlvadel kontrollitult ja ettevaatlikult, reguleerides automaatselt kiirust ja pidurdusprofiili.

 

1 Lisavarustus. 

 
Küljekaitse Flank Guard

Flank Guard1 süsteem kasutab 12 andurit, et hoiatada teabe ja meelelahutuse ekraanil olevate visuaalsete ja kuuldavate signaalide kaudu takistuste eest, mis ei pruugi väikesel kiirusel pöörates nähtavad olla.

 

Lisavarustus. 

 
Sõiduki taga ümbruse jälgimine

Sõiduki taga ümbruse jälgimine1 kasutab kahte kaamerat kaubiku ümbruse kuvamiseks 5 -tollisele digitaalsele ekraanile, tagades juhile igakülgse nähtavuse ja muutes kitsastesse parkimiskohtadesse sisenemise ja sealt väljumise imelihtsaks.

 

1 Lisavalik

 
Tahavaatekaamera

Tahavaatekaamera1 kuvab 8-tollisel puuteekraanil pilti koos virtuaalsete juhistega, lihtsustades sellega tagurdamist.

 

1 Lisavalik.

 
Head-up näidikupaneel

Head-Up näidikupaneeli1 abil kuvatakse põhiteavet nagu kiirus, navigeerimine ja juhi unisuse hoiatus rooli taga olevale näidikupaneelile nii, et sinu silmad saaksid kogu aeg teel püsida.

 

1 Lisavalik

 
Haagise stabiilsuskontroll
Haagise stabiilsuskontroll on nutikas süsteem, mis jälgib pukseeritava haagise stabiilsust ja reguleerib automaatselt sõiduki kiirust, kasutades mootori pöördemomenti ja kõikide rataste pidurdamist, et summutada liigset ja potentsiaalselt ohtlikku vibratsiooni. 
Ülekoormuse indikaator

Raskete veoste transportimise ohutuse tagamiseks edastab kaubaruumis olev käepärane ülekoormuse indikaator1 hoiatuse alati, kui sõiduki kandevõime piir on lähedal või hakatakse seda ületatama.

 

Lisavarustus

 

Ühenduvus

Navigeerimine

Multimeedia Navi Pro1 koos täiustatud hääljuhtimise ja täieliku navigeerimisega viib sind pingevabalt sinna, kuhu sa teel oled. Vali lihtsalt oma sihtkoht ja lase navigatsioonil teekond kaardistada.

 

1 Lisavarustus.

 
Juhtmevaba laadimine

Combo-e Cargo juhtmevaba laadimissüsteem1 võimaldab sul telefoni liikvel olles igal ajal laadida - ning seda ilma juhtmeid kasutamata.

 

1 Lisavarustus

 
OpelConnect teenused1
Nutikas teenuste valik, mis pakub uuel tasemel ohutust ja tuge ning aitab sul teel ühenduses olla. 
  • Meelerahu: hädaabikõne, avariikõne ning sõiduki olek ja teave.
  • Mugavus: kaugjuhtimisfunktsioonid ukselukkude, signaali ja tulede jaoks2.
  • Nutikas sõitmine: naudi rahulikku sõitu tänu reaalajas navigeerimisele ning reisi- ja sõiduhaldusele.
 

1 OpelConnect teenuste kättesaadavus on riigiti ja sõidukite lõikes erinev. Teenused võivad vajada registreerimist/tasu ning need sõltuvad mobiilivõrgu levialast ja saadavusest.

2 Tootmine on kavandatud alates 2020. aasta lõpust. 

Sõidudünaamika

IntelliGrip

Nutikas IntelliGrip1 süsteem kohandub madala haarduvusega tingimustega, nagu sõitmine mudas, liivas või lumes, ning on saadaval viie erineva sõidurežiimiga.

 

1 Lisavarustus.

 

Lõbusad faktid

Opel+ tarvikud

Väljenda end originaalsete Opel+ tarvikutega ja võta oma Combo Cargost maksimum. Disainitud ja testitud sinu Opeli jaoks.

PIlt võib erineda müügil olevast tootest. 

Nutikas seinakarp
Näita üksikasju
Laadimiskaabel
Näita üksikasju
Kvaliteetpõrandad
Näita üksikasju
Salongi kummimatid
Näita üksikasju

Kuidas edasi?

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg