Skip To Content
Omadused

Ruumikas ja mugav, uudsetest lahendustest pungil

Disain

Välimus
Disainilt tõelise Opelina tõestab Combo Life N1, et tal on tõsi taga – seda tänu enesekindlale välimusele, kvaliteedile ja nutikatele innovatsioonidele. 
Sisemus
Kõrgendatud isteasend, intuitiivsed juhtseadmed, soojendusega rooliratas1 ja rohkelt ruumi – Combo Life N1 nutikas sõitjateruum ühendab moodsa ühenduvuse praktiliste lahendusega. 

Panustades juhikoha ergonoomikale on Combo Combi sisemus loodud hästi organiseerituna ja ruumikana. Suur keskkonsool1 on nutikalt jagatud kolmeks eralditoimivaks osaks. Ülaosas paikneb infolustisüsteem, soojendus ja ventilatsiooninupud selle all. Kõige alumises osas leidub hästi ligipääsetav panipaik jookidele.

 

1 Lisavarustus.

Klaasist panoraamkatus

Muuda iga teekond valgusküllaseks koos klaasist panoraamkatuse, laelauste panipaikade1 ja elektrilise päiksesirmiga. LED-tuled panipaiga juures muudavad interjööri ideaalseks mobiilseks kontoriks, kuhu iganes tee sind viib.

 

1 Lisavarustus.

 
LED-päevasõidutuled

LED-päevasõidutuled1 suurendavad efektiivsust ning liiklusohutust päevasel ajal nii sinu kui ka teiste juhtide jaoks.

 

1 Lisavarustus teatud varustustasemetel.

 

Turvalisus & innovatsioonid

Sõidurajahoidik
Sõidurajahoidik hoiatab juhti sõidurajalt kõrvalekaldumise puhul ning tüürib auto kursi sujuvalt õigeks, kui sinu Combo Life N1 kipub sõiduradade vahel eksima, hoides sind nii turvaliselt oma rajal. 
Automaatne kiirushoidik

Automaatne kiirushoidik1 hoiab juhi soovitud kiirust vahemikus 30-160 km/h ning pidurdab või kiirendab, kui on vaja eesoleva autoga pikivahet hoida, kindlustades turvalise ja rahuliku teekonna.

 

1 Lisavarustus.

 
Kiiruspiirangu tuvastus
Kiiruspiirangu tuvastamise süsteem loeb liiklusmärke, tuvastamaks muutusi lubatud sõidukiiruses ja soovitab juhil sõidukiirust vastavalt muuta. 
Tagurduskaamera

180° lainurgaga tagurduskaamera1 kuvab pilti auto lähiümbrusest 8" puuteekraanile. Virtuaalsed juhtjooned ekraanil lihtsustavad tagurdamist.

 

1 Lisavarustus.

 
Tuuleklaasinäidik

Tänu tuuleklaasinäidikule1 kuvatakse selline põhiteave nagu kiirus, avariihoiatused ja navisuunised klaasekraanile rolirattast eespool, et juhi tähelepanu püsiks kogu aeg maanteel.

 

1 Lisavarustus.

 
Turvalisus & turvapadjad
Kokku kuus turvapatja, sh juhi, kõrvalistuja ja külgede omad ning turvakardinad, pakuvad tipptasemel turvalisust juhi ja sõitjate jaoks igal ajahetkel. 
Driver Drowsiness Alert
Juhi väsimusandur1 analüüsib juhtimisviisi, kontrollimaks ega juhti väsimus kimbuta. Vajadusel kuvatakse juhile erinevaid märguandeid soovitusega teha juhtimisest paus. 

Ühenduvus

Infotainment
Tipptasemel Multimedia Navi Pro1 süsteem pakub võrgupõhist navigatsiooni2 ning ühildub täielikult ka Apple CarPlay™3 ja Android Autoga™3, võimaldades ühendada 8’’ ekraaniga samaaegselt kaks nutitelefoni4

Apple CarPlay™ ja Android Auto™ võimaldavad mugavat ligipääsu kasulikele rakendustele ja muudele nutitelefoni funktsioonidele ka sõidu ajal:

 

- kasuta nutitelefoni navigaatorina Mapsi kaudu

- striimi oma lemmikmuusika Spotify’ist

- saada ja võta vastu sõnumeid WhatsAppi ja Skype’i kaudu

 

Neid võimalusi saab hõlpsalt kasutada ka hääljuhtimisega, hoides käed roolirattal ja tähelepanu maanteel.

 

1 Lisavarustus.

2 Võrgupõhiste naviteenuste hulka kuuluvad reaalajas liiklusinfo, POI veebiotsing, ilmateade ja teeohutushoiatused (pole saadaval Saksamaal või Šveitsis).  

3 Ühilduvus ja teatud funktsioonid võivad erineda tulenevalt kasutatavast seadmest ja operatsioonisüsteemist. Apple CarPlay™ on Apple Inc. kaubamärk, registreeritud USAs jt riikides. Android on Google Inc. kaubamärk.

4 Standardvarustuses Dynamic’ul, lisavarustuses Essential ja Enjoy’l.

Navigatsioon

Multimedia Navi Pro1 ühes intelligentse hääljuhtimisega ja täisnavigatsiooniga juhatavad sind sinna, kuhu oled teel – stressivabalt. Vali oma sihtkoht ja lase navigaatoril teekond paika panna.

 

1 Lisavarustus.

 
Juhtmeta laadimine

Combo Life N1 juhtmeta laadimine1 võimaldab laadida telefoni igal ajal igas kohas  – ilma laadimisjuhtmeta.

 

1 Lisavarustus.

 
OpelConnect teenused1
Rikkalik valik teenuseid, mis pakuvad uuel tasemel turvalisust ja tuge, lubavad sul teekonnal ühendatud olla.  
  • Meelerahu: hädaabikõne, rikkekõne ja sõiduki staatus ning info
  • Mugavus: distantsfunktsioonid ukselukkude, signaali ja tulede jaoks
  • Nutikas sõit: naudi lõõgastavat sõitu koos võrgupõhise navigatsioonisüsteemi ning teekonna- ja sõiduhalduriga

 

1 OpelConnect teenuste saadavus erineb riigiti ja sõltub sõidukist. Teenused võivad eeldada tellimust/tasu ning eeldavad mobiilivõrgu olemasolu ja ühendust.

Sõidudünaamika

Mootorid
Sõltuvalt sellest, kas sinu äriks on autolt vaja pikka sõiduulatust, võimsust või ökonoomsust, pakub Combo Life’i mootorivalik kõigile midagi. Konfigureeri oma Combo Life N1, valides suurepärase sõidudünaamika saavutamiseks võimsa ja säästliku bensiini- või diiselmootori1.  
Käigukastid

Combo Life N1 võib tellida sujuva kuuekäigulise käsikäigukastiga või efektiivse kaheksakäigulise automaatkäigukastiga1.

 

1 Kaheksakäigulist automaatkasti saab tellida koos valitud mootoritega.

 

Järgmised sammud

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg