Tagasi
 • OPEL TARBESÕIDUKID ERIPAKKUMINE.

  COMBO

  Logistika, transport, kaubaveod? Opeli tarbesõidukite valikus on kõik vajalik alates kinnistest kaubikutest kuni pikendatud kabiiniga veoautode, kabiiniga veermike, tehases valmistatavate erisõidukite ning eritellimusteni, mida täidavad usaldusväärsed ümberehitajad. Lühidalt, Opelil on igaks ärivajaduseks täiuslikult sobiv sõiduk ning lisaks tarbesõidukite ja lisavarustuse alased teadmised, et tagada nende igakülgne funktsionaalsus. Alati teie teenistuses.

 • #IGAPÄEVAKANGELASED. OPELI TARBESÕIDUKID

  Vaata trikilöökide võistlust! F2 Freestylers näitab oma uskumatuid oskusi. Opeli tarbesõidukite toetusel mööduvad nad Hummelsist, Aubameyangist, Schmelzerist, Weiglist ja Piszczekist nagu postidest.

  Vaata videot!
Edasi

Ümberehitused

Leia enda ärivajadusteks sobiv ja õige hinna-kvaliteedi suhtega sõiduk või autopargilahendus, sealhulgas tehase ümberehitused ja sertifitseeritud ümberehitajate toodang.

Rohkem infot

Finantseerimine

Soovid osta või liisida kaubiku või tellida kogu sõidukipargi halduse - Opel pakub personaalseid erilahendusi ja soodsaid tingimusi.

Rohkem infot

Teenindus

Garantii, autoabi ja hoolduse info ning praeguste ja eelmiste Opeli tarbesõidukite kasutusjuhendid.

Rohkem infot

Lisavarustus

Tutvu Opeli originaalvaruosade, velgede, rehvide ja hooajatoodetega.

Rohkem infot
Tagasi
 • MOVANO

  Opel Movano on väikebussimaailma superstaar. Muljetavaldava variantide, teljevahede, kandevõimete ja kõrguste valikuga on ta teistest peajagu üle.

Edasi
Tagasi
 • VIVARO

  Uue põlvkonna Vivaro on uhke uue välimusega, mugava ja praktilise kabiiniga, ekstrasuure veoruumiga ja silmapaistvalt säästlik. Saadaval kaubiku ja kahe istmereaga tööbussina.

Edasi
Tagasi
 • COMBO

  Kuni tonnine kandevõime, 5,4 m3 veoruumi, kaks pikkust ja kaks kõrgust teevad Opel Combost oma klassi liidri ning meeldiva äripartneri.

  Vaata lähemalt
Edasi
Tagasi
 • CORSAVAN

  Tehnoloogiliselt edumeelne ja praktiliselt ruumikas ent liikluses väike: Opel Corsavan on täiuslik lahendus kiiretes oludes ja kitsastel tänavatel töötamiseks.

Edasi