MIKS JUST LINNAMAASTURID PAKUVAD ÜLIMAT SÕIDUELAMUST.

Opel Mokka X, Side View

Linnamaasturiga on sul võimalus nautida kõiki tavapäraste kerestiilidega kaasnevaid mugavusi koos vastupidava jõudlusega, mida pakub nelikvedu. Viimase kümnendi jooksul pole üheski teises sõidukite segmendis toimunud nii teravat nõudluse tõusu kui linnamaasturite omas ja osaliselt on selle põhjuseks nende erilised sõiduomadused.

 

 

Nelikvedu ja sõidurõõm.

Oled sa kunagi tundnud soovi pöörata kõrvale tavapäraselt teekonnalt ja tungida läbi pori, liiva või üle mägise maastiku? Kui soovid autot, mis tunneks ennast koduselt nii jääl ja lumel kui ka suviselt kuival teel, siis on linnamaastur sinu jaoks õige valik.

 

Sõltumata ületatavast pinnakattest tagavad 4x4 nelikveo süsteemid haakumise ja sõidurõõmu. Miks? Sest tavapäraselt vedava esi- või tagasilla asemel veojõu suunamine sõiduki kõigile ratastele võimaldab paremat juhitavust praktiliselt igal pinnal. Rasketes tingimustes tõuseb Opel Mokka X oma ülesannete kõrgusele valikulise 4x4 nelikveo süsteemi abil, mis tagab täiendava veojõu, stabiilsuse, haakumise ja juhitavuse.

Võimsus ja nutikus.

Erinevalt paljudest maasturitest, mille populaarsus sajandivahetuse paiku suurenema hakkas, on tänapäevased linnamaasturid varustatud nutikate juhiabisüsteemidega, mille eesmärk on aidata juhti igas olukorras õige sõidurežiimi leidmisel.
Nt võib juht siledal ja kuival maanteel, kus nelikvedu pole vajalik, lülitada sõiduki nupulevajutusega esi- või tagasillaveole. Kõrgest istumisasendist ja avaramast vaatest maanteele tulenev vabadustunne aitab kaasa pingevabama sõidukogemuse kujunemisele.

Adam Rocks, Front View

Ära kaota kunagi haaret.

Linnamaasturite puhul pole nelikvedu ainus sõidukogemust parandav süsteem – nt Opel Grandland X saab varustada IntelliGrip kohanduva veojõusüsteemiga. Viis erinevat sõidurežiimi hoolitsevad selle eest, et sinu sõidukil oleks maksimaalne haarduvus nii lumel, poris, liival, kui ka tõusul ja langusel. Nõlvaltstardi abi aitab sõiduki liikuma järskudel kallakutel.

Täiuslikkus tuleb kogemustest.

Ilmselt iga autoomanik peab end salamahti meisterlikuks juhiks, kuid reaalsus on tihti midagi muud. Selleks, et oma oskusi tõestatult hinnata, tuleks aeg-ajalt võtta osa juhtide ohutu sõidu koolitusest, kasvõi ainult sellepärast, et alati on võimalik midagi juurde õppida.

 

Miks mitte kasutada võimalust ja leppida kokku Opeli ohutu sõidu koolitus ? Tule ja katseta meie praegust mudelivalikut erinevates ilmastikutingimustes ja võid üllatuda, kui palju võib juhitavus ilmast sõltuda.

 

Äratasime su seiklushimu üles? Kui nii, siis ainulaadne sportlikkus ja tipptasemel tehnoloogiad, mida linnamaasturid innukale juhile pakuvad, muudavad sinu valiku lihtsaks.

Tagasi
 • Opel, Grandland X, Exterior, Front View

  GRANDLAND X

  Seiklus on tagasi! Grandland X-il on sportlik disain, uusim tehnoloogia ja IntelliGrip veojõukontroll, mis tagab maksimaalse haarduvuse kõigis tingimustes ja kõigil pindadel.

 • Opel, Mokka X, Exterior, Front View

  MOKKA X

  Suurepärane linnamaastur kasutamiseks linnas, maal või raskel maastikul – dünaamilisel Mokka X-il on kompaktne disain ja 4x4 nelikvedu, mis muudab sõiduki igati mitmekülgseks.

 • Opel, Crossland X, Exterior, Front View

  CROSSLAND X

  Crossover just sulle: moodsa linnamaasturi disainiga, säästlikud mootorid ja oma klassi suurim pagasiruum – Crossland X sobitub ideaalselt sinu elustiiliga.

Edasi