KUIDAS LINNAMAASTURID STAATUSE SÜMBOLIST PEREAUTODEKS MUUTUSID.

Opel Crossland X, Baggage Compartment, Close-Up

On sul veel meeles, kui ootamatult hakkasid tänavatele tekkima linnamaasturid? 90ndad oli kümnend, kui algas linnamaasturite klassi tõus ning sellel ajal olid paljud ostjatest 40–50ndates eluaastates mehed. Linnamaasturi ostmine oli siis tihti pigem ego upitamine kui loogiline valik – mis on sellest ajast muutunud? Mis hetkest muutusid need võimsad ja uhke stiiliga maastiku sõidukid millekski enamaks, kui pelgalt juhi ego upitajad?

Kuidas linnamaasturist sai uus pereauto.

Viimase kümne või viiesteistkümne aasta jooksul on üha enam perekondi vahetanud oma vana luukpära tüüpi auto linnamaasturi vastu. Kõrge isteasend ja ruumikas paindlikkus on põhjused, miks nii paljud juhid on linnamaasturi oma soovinimekirja märkinud, lisaks veel stiilsus ning uuenduslikud mootoritehnoloogiad.

Linnamaasturite 6 eelist perekondadele:

1. Maantee kuningas: kõrge isteasend annab võrratu vaate maanteele. Lisavarustuses olevad tagurdus- ja esikaamerad muudavad Opeli linnamaasturiga parkimise ja manööverdamise imelihtsaks. Lähemalt meie linnamaasturite perekonna kohta.

 

2. Suurepärane turvalisus: Linnamaasturis on sinu turvalisus esikohal – paksud lööki neelavad puhvertsoonid, hulk turvapatju, turvavööde süsteem turvatoolidele ja isegi lemmikloomade ohutu transport. Nutikad süsteemid, nagu nt pidurdus- ja pakimisabi, aitavad ära hoida kriimustusi ja hoiavad piisavalt ohutut vahekaugust teiste sõidukitega.

3. Ruumi kõigile: kui ostad linnamaasturi, siis võid väljendi „liiga kitsas“ oma sõnavarast kustutada. Opel Grandland X-is on tervele perele piisavalt ruumi ja mugavust, sh on tagaistmel piisavalt jala- ja pearuumi kolmele täiskasvanule ja ühtlasi avar pagasiruum nende kõigi asjade tarvis. Ajalukku jäävad päevad, kus sõitjad tundsid ennast nagu kilud karbis.

 

4. Stiiliküsimus: auto ostmine pole pelgalt mõistuspärase valiku tegemine, nõu tuleb küsida ka südamelt ja see on koht, kus me jõuame stiili juurde. Auto disain peab olema silmapaistev, ja linnamaasturid nagu Opel Grandland X saavad siit lisapunktid, sest neile vaadatakse järele nii kõikidel teedel kui ka maastikel. Lisaks hoiavad muljetavaldav tehnoloogia ning teabe- ja meelelahutussüsteem kogu perekonnal tuju hea, sõltumata sõidu pikkusest.

 

5. Uskumatu paindlikkus, sõltumata sellest, milline on nädalavahetuse proovikivi: laste huvid võivad muutuda silmapilgu jooksul, kuid linnamaastur on ette valmistatud kõigiks võimalusteks, nii hobideks kui muudeks tegevusteks. Kui klapid tagumised istmed alla, tekib kuni 1652 liitrine pagasiruum, mis muudab hõlpsaks spordivarustuse vedamise või puitmaterjali transportimise onni jaoks, millest lapsed on juba pikalt unistanud. Mida iganes nädalavahetus endaga kaasa toob, Opeli linnamaasturil on varuks kuhjaga pandlikkust. Vaata lähemalt siit.

 

6. Parim osa mõlemast maailmast: kohanduva nelikveoga Opeli linnamaasturid pakuvad tõeliselt haaravat sõiduelamust ning seda igasuguse ilma ja teekattega. Mokka X-i juures on sportauto täpsus ja mängulust ühendatud pereauto maitsekusega, seega parima osaga mõlemast maailmast. Mokka X-st lähemalt.

 

Võib julgelt väita, et linnamaasturi varasem kuvand kui staatuse sümbol on tänasest lootusetult vananenud – pole mingi ime, et ihaldusväärne disaini, sõidurõõmu ja praktilisuse kombinatsioon kõnetab palju suuremat ostjaskonda kui pelgalt keskealised mehed. Loe lähemalt selle kohta, kuida linnamaastur võib sobituda sinu elustiiliga.

Tagasi
 • Opel, Grandland X, Exterior, Front View

  GRANDLAND X

  Seiklus on tagasi! Grandland X-il on sportlik disain, uusim tehnoloogia ja IntelliGrip veojõukontroll, mis tagab maksimaalse haarduvuse kõigis tingimustes ja kõigil pindadel.

 • Opel, Mokka X, Exterior, Front View

  MOKKA X

  Suurepärane linnamaastur kasutamiseks linnas, maal või raskel maastikul – dünaamilisel Mokka X-il on kompaktne disain ja 4x4 nelikvedu, mis muudab sõiduki igati mitmekülgseks.

 • Opel, Crossland X, Exterior, Front View

  CROSSLAND X

  Crossover just sulle: moodsa linnamaasturi disainiga, säästlikud mootorid ja oma klassi suurim pagasiruum – Crossland X sobitub ideaalselt sinu elustiiliga.

Edasi