ELUSTIIL KOOS LINNAMAASTURIGA – UUS IHALUS SEIKLUSTE JÄRELE.

Crossland X, Side View

Meie kõigi sees on kusagil ihalus seikluste järele, kuid tihti nurjab sellised mängulusti ja põnevuse otsimised vajadus etteteadmise ja ratsionaalsuse järgi. Tõsiasi, et linnamaastur ühendab elustiili ja mugavuse nii meisterlikult, võibki olla tema massilise populaarsuse saladuseks. Loe edasi, et teada saada, kuidas linnamaastur võib sinu elustiiliga sobituda.

Sõitmisega seonduv muusika ja seiklused.

Seega, kust pärineb kära linnamaasturite ümber? Loomulikult võib trendika maasturi ostmiseks leida mitmeid ratsionaalseid põhjuseid. Need on äärmiselt turvalised ja paindlikud ja tihti täis tipptasemel tehnoloogiat. Kui autovalik on tihti otsus, mis tehakse lähtudes südamest, mitte mõistusest, ja linnamaasturite populaarsuse saladus võib peituda selles, et paljud inimesed seostavad nende sõidukite kerestiili ihaldusväärse elustiiliga.

 

On sul meeles klassikalised poplood, nagu Kraftwerki „Autobahn“, Metallica „Fuel“ või Queeni „I'm In Love With My Car“? Autoga sõitmisel on popmuusikas alati olnud eriline tähendus – ja täpselt sama vabaduse tunnet võid kogeda, kui istud tänapäevase linnamaasturi roolis. Uue Grandland X-i näol on Opelil olemas vastus sinu seiklusihale. Naudi vabadust ja võta maantee enda valdusesse. Grandland X-st lähemalt.

Linnamaastur sobib ideaalselt sinu elustiiliga.

Kuhu sõidame? Soovid asfaldilt kõrvale pöörata ja loodusesse suunduda? Võimalik, et sul on põnevad hobid ja on tarvis transportida mahukat varustust? Linnamaasturi omanikuna oled alati heades kätes. Lisavarustuse abil, nagu nt katuseraamid, jalgrattakandurid või iPadi hoidikud, saad sa oma sõiduki täpselt oma vajadustele vastavaks kohandada. Kui kruiisid läbi linna või mööda maastikku, siis iga seikluse jaoks on oma sobiv taustamuusika ja moodsas helisüsteemis kõlab see veelgi võimsamalt.

Opel Crossland X, Interior, Side View

Mugavus ja paindlikkus igale vanuseklassile.

Kuid linnamaasturid pole mõeldud pelgalt seikluste, vabaaja ja spordi tarvis. Just oma mitmekülgsuse tõttu vallutavad need ühe segmendi teise järel ning on atraktiivsed mitte ainult peredele, vaid kõigile vanusegruppidele. Eakamatele juhtidele sobib kõrge istumisasend ja ergonoomiline mugavus ja nn hõbesurfajad ongi need uued seiklejad, kes oskavad hinnata kaasaegseid sõidukeid. Perekondadele sobib ruumikus ning linnamaasturi salongi ja pagasiruumi ainulaadne paindlikkus, mis on loodud, mõeldes ühteaegu nii täiskasvanutele kui lastele.

Kuidas linnamaasturid oma kuvandit muutsid.

Loomulikult on linnamaasturitel (ning sellel, mida need esindavad) olnud palju häälekaid oponente. Pika aja vältel hoidis mõnigaid võimalikke ostjad eemal linnamaasturi kui kütusejanuse keskkonnavaenuliku monstrumi kuvand, kuid tänaseks on tehnoloogia jõudnud oma arengus kohta, kus linnamaasturid on atraktiivsed ka keskkonnateadlikele juhtidele. Nt Opel Mokka X-le saab tellida diiselmootori, mille keskmine kombineeritud kütusekulu on vaid 4,1l /100km¹. Mokka X-st.

Uue elustiili sümbol.

Linnamaasturite segmendi populaarsuse kasv jätkub ja paljud, kes on juba valinud endale sellise sõidukiga kaasneva elustiili, ei oska enam ettegi kujutada, et nad võiksid sõita mõnda muut tüüpi autoga. Võimsad mootorid, nelikvedu ja põnev välimus on eduka kombinatsioonina ennast tõestanud.

 

Lühidalt, linnamaasturi omamisega kaasneb täiesti uus elustiil – sinu auto on ühtlasi sinu kaaslane igas seikluses ja tegevuses, alates perega reisile minekust kuni kolimiseni. Lähemalt Opeli linnamaasturite perekonna kohta.

¹Allikas: Mokka X, mootorid ja käigukastid http://www.opel.ie/cars/mokka-x/models-specs/engines-transmissions.htmlTagasi
 • Opel, Grandland X, Exterior, Front View

  GRANDLAND X

  Seiklus on tagasi! Grandland X-il on sportlik disain, uusim tehnoloogia ja IntelliGrip veojõukontroll, mis tagab maksimaalse haarduvuse kõigis tingimustes ja kõigil pindadel.

 • Opel, Mokka X, Exterior, Front View

  MOKKA X

  Suurepärane linnamaastur kasutamiseks linnas, maal või raskel maastikul – dünaamilisel Mokka X-il on kompaktne disain ja 4x4 nelikvedu, mis muudab sõiduki igati mitmekülgseks.

 • Opel, Crossland X, Exterior, Front View

  CROSSLAND X

  Crossover just sulle: moodsa linnamaasturi disainiga, säästlikud mootorid ja oma klassi suurim pagasiruum – Crossland X sobitub ideaalselt sinu elustiiliga.

Edasi