Tagasi
Edasi

SPORTAUTOD.

Opeli sportautode valik.

Sportauto tähistab emotsioone ning erinevaid ootusi. Mõne jaoks on õige sportauto üksnes traditsiooniline roadster - glamuurne ja parasjagu ebapraktiline. Meie jaoks tähendab sportauto täpset juhitavust, võimsust ja sõidunaudingut, vabadust lihtsalt sõita ükskõik kuhu ja millal tahes.

 

Tähekombinatsioon OPC tähendab, et Opel Performance Centre' insenerid on teinud kõvasti tööd, et pakkuda autentset sportautoelamust. Naudi sõidudünaamikat ja võimsust ringrajal, meeleolukatel üritustel või lihtsalt teel – OPC on alati sinu teenistuses.

 

Meie autod sobivad nii pikkadeks sõitudeks kui võimsaks kiirenduseks. Näiteks Astra GTC. See auto sobib igapäevaseks töölesõiduks, kuid õigustab igati ka oma nimetust - Grand Touring Coupe. Kvaliteetne ja üdini elegantne.

 

Kui mõte liigub sportauto poole, ent ka perekond nõuab oma, tasub tutvuda Astra ja Insignia Sports Toureri võimsamate versioonidega. Praktilised pika teljevahega autod, mis toimetavad kohale nii pere kui pagasi ja aitavad püsida tihedas töögraafikus, ent on samas alati valmis pakkuma veel midagi - sportlikku naudingut kiirteel.

 

Kui otsid väljapaistvalt võimekat ja seiklusliku loomuga autot, soovitame tutvuda ka meie linnamaasturite valikuga.