OPELI KAUBIKUD.

Sinu A-klassi kontor ratastel: sa ei oska oodatagi, kui suure funktsionaalsusega on Opeli kaubikud liikvel olles, kui madalad on nende ülalpidamiskulud ja kui suurepärane on nende paindlikkus laadimisel.

CORSAVAN.

Peaaegu 1 m³ suuruse veoruumiga Corsavan on kompaktse disaini ime. Corsavan on ideaalne partner, sõltumata sinu transpordivajadustest.

Opel, LCV, Combo Panel Van, Front View

COMBO KAUBIK.

Praktiline ja mitmekülgne: Opel Combo kaubikus on esmaklassiline mahutavus ja kandevõime ühendatud seninägematu efektiivsuse ja ohutusega.

  • Vaata lisa
Opel, LCV, Vivaro Panel Van, Front View

VIVARO KAUBIK.

Vivaro kaubik seab uued standardid mahutavusele, funktsionaalsusele ja innovatiivsusele. Kaubik, mis on äärmiselt praktiline ja efektiivne, esindab sinu ettevõtet kõige paremas valguses.

Opel, LCV, Vivaro Double Cabin, Side View

TOPELTKABIINIGA VIVARO.

Topeltkabiiniga Vivaro. Just sellist sõidukit on sul vaja, kui soovid inimesi ja kaupu vedada maksimaalset ohutust pakkuva standardvarustusega ja stiilse sõidukiga, mis on ühtlasi ka praktiline ja mugav.

Opel, LCV, Movano Panel Van, Side View

MOVANO KAUBIK.

Kui räägime laadimise paindlikkusest, siis on Movano kaubikul võrreldes ülejäänutega rohkelt eeliseid. Geniaalne salongi ergonoomika võimaldab maksimaalset sõidumugavust sõltumata veoruumis olevast kaubast.

 

Opel, LCV, Movano Double Cabin, Side View

TOPELTKABIINIGA MOVANO.

Topeltkabiiniga Movano saab sinu pere ja kauba transportimisega hõlpsasti hakkama. Liuguksed võimaldavad mugavalt sisse pääseda ja veoruumi vahesein pakub topeltkaitset.