Täiustatud ühenduvus
Ühendatud Navi
Edasine tee on alati selge tänu Opel Corsa täiustatud IntelliLink Pro puuteekraanile, mis sisaldab reaalajas liikluse värskendusi ja ühe puutega marsruuti eri sihtkohtadesse, nagu bensiinijaamad ja restoranid. 
Juhtmeta telefoni projektsioon
Kasutage oma nutitelefoni jõudu sõidu ajal oma Opel Corsaga tänu juhtmevaba telefoni projektsioonile Apple CarPlay™ ja Android Auto™ (Mirrorscreen) jaoks. 
Juhtmeta seadme laadimine
Opel Corsa võimaldab teil laadida ühilduvaid seadmeid, kasutades integreeritud juhtmevaba laadijat, mis on mugavalt paigutatud esikonsooli. 
MyOpel rakendus

Meie intelligentse teenustevalikuga olete teel turvaline ja kõigega ühenduses

 

Ohutus: automaatne hädaabikõne (i) Häda- ja rikkekõne kasutamine eeldab tasuta lepingut koos sõiduki lokaliseerimise kirjaliku nõusolekuga sõiduki tellimisel ning sõltub võrgu levialast ja saadavusest. Rikketeenus (Opel Mobilservice) on esimesel aastal pärast esmast registreerimist tasuta, pärast seda on see tasuline. Teave Opel Connecti kohta aadressil www.opel.de/connect ja Opel Mobilservice'i kohta aadressil www.opel.de/mobilservice. Kehtivad vastavad üldtingimused.  , automaatne rikkekõne1 ja põhjalik teave teie sõiduki oleku kohta annavad teile alati meelerahu.

 

Sõitke arukalt: nautige pingevaba reisimist tänu LIVE Navigation (i) LIVE-navigatsiooniteenust on tasuta saadaval 36 kuud pärast aktiveerimist. Edaspidi on LIVE-navigatsiooniteenused tasulised.  -le ja reisi planeerimisele.