Arenenud tehnoloogia
IntelliLux® Matrix LED
Uuel Opel Corsal on oma klassi parimad IntelliLux® Matrix LED-esituled, mis tagavad optimaalse nähtavuse ja automaatse kohanemisvõime, et vältida vastutulevate juhtide pimestamist. 14 Matrix segmendi ja uue disainiga IntelliLux® annab teile kindlustunde kõikides tingimustes!
 
Opeli sõiduabi
Opel Drive Assist osana olev Active Lane Centering funktsioon hoiab teel elektrooniliselt silma peal ja kasutab peent roolimismomenti, et hoida uut Opel Corsat automaatselt oma sõidurajal, muutes maanteel sõitmise ohutumaks, vähem väsitavaks ja nauditavamaks.
 
Adaptiivne püsikiiruse hoidja
Kui adaptiivne püsikiirusehoidja on aktiveeritud, kiirendab ja pidurdab see automaatselt, hoides teie Opel Corsat eessõitvast autost kindlal kaugusel, et tagada turvalisem, mugavam ja lõõgastav sõit. 
Kiirusmärkide tuvastamine
Uue Opel Corsa täiustatud kaamerasüsteem tunneb ära erinevad liiklusmärgid ja kuvab need mugavalt digitaalsel klastris teie ette. See tähendab, et ükskõik kui palju teid ümbritseval teel ka ei juhtuks, ei jää te enam kiirusmärgist ilma!
 
Automaatne hädapidurdus
Opel Corsa automaatne hädapidurdussüsteem jälgib eesolevat teed, hoiatades juhti eelseisva kokkupõrke korral ja rakendab aktiivselt pidureid, kui midagi ette ei võeta. Süsteem tunneb ära nii autod kui jalakäijad ning pakub kiires linnakeskkonnas täiendavat meelerahu. (Süsteem aktiivne vahemikus 5 km/h kuni 140 km/h) 
Pimeala tuvastus
Opel Corsa pimeala monitor töötab vahemikus 12–140 km/h ja jälgib pidevalt teie pimeala. Välispeeglites asuvad indikaatorid süttivad, et teavitada teid, kui sõidukid on teie pimenurgas, muutes maanteel sõitmise ohutumaks ja mugavamaks.