Skip To Content
Omadused

Uus Opel Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid

Disain

Julge ja ehe disain
Uus Astra Sports Tourer ühendab täisulikult dünaamika ja mitmekülgsuse. Oma kultusliku Opel Vizori, reljeefsete pindade ja täpsete disainijoontega on ta loodud teiste seast silma paistma.  
Väljapaistev interjöör
Opel Pure Paneliga1 saad kogeda digidetoksitud sõitu. Lõõgastu ergonoomilistel aktiivesiistmetel2, mis kaetakse luksusliku alcantara või nappa-nahaga ning saavad ka tuulutus- ja massaažifunktsiooni. 

1 Saadaval on Pure Panel ja Pure Panel Pro. Pildil on kujutatud lisavarustust.

2 Heaks kiidetud Saksamaa seljatervishoiu seltsi AGR poolt. Heakskiit on kvaliteedimärk, mille andis välja sõltumatu katsekomitee.

Silmatorkavad detailid

Sellised hästinähtavad elemendid nagu lisavarustusena1 pakutav must katus täiendavad Sinu isiklikku stiili.

 

1 Saadaval põhivarustusena ainult teatud mudelitele.

 
Valuveljed
Väljenda oma isikupära meie kergekaaluliste valuvelgede eksklusiivse valikuga. Julge ja eheda disainiga veljed teevad Astra Sports Tourer Plug-in Hybridi välimuse sama põnevaks nagu on temaga sõitmine. 
Saksa täpsus
Täpsed Saksa proportsioonid järgivad kompassi põhimõtet kuni energiasäästlike LED-tagatuledeni.  
Vizor
Oled väsinud üheülbalistest autodest? Opel Astra Sports Tourer Plug-in Hybridi julge ja ehe disain paistab silma ning selle eesotsas on märgiline Vizor. See moodustab ühe silmatorkavalt sujuva kaare, integreerides tervikuks esituled, esiosa seadmed, andurid ja funktsioonid.   

Turvalisus ja juhiabisüsteemid

Pikselesilaternad Intelli-Lux
168 eraldi tüüritavat LED-segmenti võimaldavad pimestamisvabu kaugtulesid pidevalt sisselülitatuna hoida, sest neid reguleeritakse automaatselt vastutulijate pimestamise vältimiseks. 
Intelli-HUD 

Esiklaasinäidik Intelli-HUD1 projitseerib info otse esiklaasile juhi vaatevälja, kuvades sõiduandmeid, hüpikhoiatusi, telefonikõnesid ja meediainfot.

 

1 Saadaval põhivarustusena ainult teatud mudelitele.

 
Intelli-Drive 1.0
See süsteem ühendab Astra Sports Tourer Plug-in Hybridi kolme kõige moodsama tehnikaga funktsiooni võimalused, andmaks Sulle enneolematut kontrolli Sinu teekonna üle. Intelli-Drive 1.01 sisaldab sõidurajal paiknemise abisüsteemi (LPA), mis võimaldab Astral kergelt roolimisse sekkuda ja aidata Sul püsida sõidurada tähistavate joonte vahel. 

See hõlmab ka rajavahetuse abisüsteemi, mis teavitab Sind tagant kiiresti lähenevatest või vaatevälja pimealasse jäävatest sõidukitest, samuti tagantlähenejate hoiatust, mis hoiatab Sind tagurdamise ajal lähenevate objektide, sealhulgas jalgratturite ja jalakäijate eest kuni 40 meetri kauguselt.   

 

1 Saadaval põhivarustusena ainult teatud mudelitele.

Intelli-Drive 2.0
Intelli-Drive 2.01 on Opeli moodsaimate ja kõige vaistlikumate juhiabiseadmete kogum, muutes uue Astra Sports Tourer Plug-in Hybridi kõige turvalisemaks ja lõõgastavamaks sõidukogemuseks, mida me eales oleme ehitanud.  

Süsteemi on integreeritud mitmed funktsioonid, näiteks  kohanduv nutikiirushoidik (A-ISA), mis jälgib liiklusmärke ja pakub võimalust vastavalt kiirust vähendada või suurendada ning oskab isegi ilmaolusid arvestada, samuti poolautomaatne rajavahetusfunktsioon (SALC), mis tuvastab olukorra, kui Sa soovid sõidurada vahetada ja võib selle töö Sinu eest ära teha.

 

1 Saadaval põhivarustusena ainult teatud mudelitele.

Intelli-Vision 
Intelli-Vision kasutab nelja kaamerat kõrglahutusega kujutise loomiseks reaalajas, muutes parkimiskohale manööverdamise lihtsamaks kui kunagi enne. Üksikute kaamerate kujutisi valides saad ülevaate kõigist lähenevatest kaasliiklejatest. 
Võtmeta avamine ja käivitamine
Võtmeta avamine ja käivitamine koos nutikate mahtuvuslike uksekäepidemetega tähendab, et uue teekonna alustamiseks piisab vaid autosse sisenemisest ja START-nupu vajutamisest.  

Nooblid mugavused

Ergonoomilised aktiivistmed
Uue Opel Astra ergonoomilised aktiivistmed1 kannavad Saksamaa seljatervishoiu seltsi AGR (Aktion Gesunder Rücken AGR e.V.) kvaliteedimärki. Reguleerida saab peatugesid, elektriliselt seadistatavat nimmetuge ja muudetava pikkusega istmepatja. 

Need istmed on mitte ainult silmapaistvalt mugavad, vaid tagavad tervisliku istumisasendi juhi ja reisijate pikaajalise heaolu kindlustamiseks.

 

1 Sertifikaat on kvaliteeditunnistus, mille omistas erinevate meditsiinivaldkondade spetsialistidest koosnev sõltumatu katsekomitee. Lisavarustus teatud varustustasemetel. 

Soojendus

Soojendusega esiklaasi ThermaTec1 saab kiiresti vabastada nii jäitest kui ka udust. Naudi soojendust esiistmetel ja isegi tagumistel äärmistel istmetel2, samuti soojendusega rooli3, et tunda end mugavalt ka külmadel hommikutel.

 

1,2,3 Saadaval põhivarustusena ainult teatud mudelitele.

 
Panoraamkatuseluuk

Panoraamkatuseluuki1 saab osaliselt või täielikult avada, kindlustamaks juhile ja reisijaile erakordselt eredat ja õhulist sõiduelamust. 

 

1 Lisavarustus.

 

 
Intelli-air
Intelli-Air on nutikas äärmiselt tõhus õhufiltri ja õhukonditsioneeri süsteem, mis annab pidevat infot õhu kvaliteedi kohta ning aitab reisijateruumi keskkonda värske ja puhtana hoida.. 
Intelli-Space
Opel Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid on tänu uuenduslikule Intelli-Space-süsteemile nutikalt laaditav. Pakiruumi 1634-liitrist maksimaalmahtu täiendavad sellised võimalused nagu kinnitusaasad, külgmised pakivõrgud, 40/20/40 suhtes ositi allaklapitavad tagaistmete seljatoed koos lihtsa kokkuklappimise funktsiooniga, pakiruumi rulookate ja nutikad põrandaalused panipaigad. Soovi korral võib autole tellida haakeseadme ja veovõimalusi veelgi lisada. 
Vabakäesüsteemiga tagaluuk
Võtmeta avamis- ja käivitussüsteemi olemasolul piisab jalaviibutusest tagakaitseraua alla, kui tagaluuk juba automaatselt avaneb.  

Ühenduvus

Multimeedia
Uus täisdigitaalne Pure Panel saab 10-tollise näidikupaneeli ja 10-tollise keskse puuteekraani ning Apple CarPlay1 ja Android Auto1,2. Selle vaistlik kasutajaliides on täielikult isikupärastatav üksikute profiilide haldusega, hõlmates ka juhi tuvastamist. AM/FM/DAB+ vastuvõtjad, Bluetooth-voogedastus muusika tarvis3 ja kaks USB-C liidest kuuluvad põhivarustusse. Meelerahu pakuvad Sulle sõidu ajal sellised OpelConnecti teenused nagu hädaabi- ja rikkekõne, samuti automaatsed „läbi õhu“ toimuvad tarkvarauuendused. 

1 Apple CarPlay on Apple Inc. kaubamärk, mis on registreeritud USA-s ja teistes riikides ning Android Auto on Google Inc. registreeritud kaubamärk.

2 Ühilduvus ja funktsionaalsus võivad erineda sõltuvalt seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist. Oma seadme ühilduvuse kontrollimiseks mine veebilehele www.apple.com või www.android.com või võta ühendust oma kohaliku Opeli esindusega.

3 Bluetooth on Bluetooth SIG Inc. registreeritud kaubamärk.

Navigatsioon

Reaalajas navigatsiooniga tulevad kaasa veebipõhine liiklusinfo, parkimisinfo, huviväärsuste otsing ja ilmateated1. Süsteemi saab häälkäsklusega aktiveerida fraasiga „Hei, Opel!“ Saad saata oma sihtpunkti nutitelefoni ja myOpeli rakenduse kaudu otse autosse või lasta end juhendada marsruudi viimasel kilomeetril pärast auto äraparkimist. Ning lõppeks saad vastavalt oma eelistustele sõidujuhiseid kuvada esiklaasinäidikul Intelli-HUD2, näidikupaneelil või keskkonsooli puuteekraanil.  

Üksikasju ülalmainitud teenuste kohta, samuti kohustusliku internetipõhise aktiveerimise juhiseid leiad meie brošüürist „TOMTOM Opelile.

 

1 Sisaldab 3-aastast komplekti Connected Navigation Pack Plus, ühenduvusteenuste saadavus ja ulatus erinevad riikide ja sõidukite kaupa. Connected Navigation Pack Plusi kasutamine nõuab aktiveerimist OpelConnect Store’i või myOpeli rakenduse kaudu.

2 Lisavarustus

Juhtmevaba laadimine

Hoia reisijateruum juhtmevaba ja laadi ühilduvaid seadmeid integreeritud juhtmeta laadija1 abil. Enamgi veel, sisseehitatud põrutusandur ei lase su seadme akul ülekoormust tekkida, kui sa laadimise ajal autoga ebatasasel teel sõidad. 

 

1 Saadavus sõltub pakkumistest. Ainult PMA- ja QI-ühilduvusega telefonidele. Oma seadme ühilduvuse kontrollimiseks võta ühendust oma Opeli esindusega.

 
Opelconnecti teenused

Nutikad tehnilised süsteemid ja vastavad teenused1, mis pakuvad ühenduvust ja kaasaegseid uuendusi, tagavad Sinu turvalisuse ning põneva ja tõhusa teekonna.

 

  • Meelerahu: hädaabi- ja rikkekõne2, sõiduki seisundi ja info teenus teavitab Sind läbisõidust, kütusekogusest või hooldusvajadusest, kindlustades Sulle alati hea enesetunde.
  • Mugavus: e-kaugjuhtimise teenus3 aku täituvuse kontrolliks, laadimise haldamiseks ja kliimaseadme seadistamiseks myOpeli rakenduse kaudu.
  • Sõida nutikalt: rahulik reisimine tänu teenusele Connected Navigation Pack Plus4 ning marsruudi kavandamisele.
 

1 Teenuste saadavus ja sisu on riikide ja sõidukite kaupa erinev. Teenused võivad nõuda registreerimist ja/või tasu ning nende toimimine sõltub mobiilsidevõrgu katvusest ja olemasolust.

2 Hädaabi- ja rikkekõne kasutamine nõuab üldtingimuste allkirjastamist ja sõiduki positsioneerimisega kirjalikku nõustumist sõiduki tellimisel ning sõltub võrgu olemasolust ja katvusest. Rikketeenus (Opel Mobilservice) on tasuta esimesel aastal pärast esmaregistreerimist ning seejärel tasuline. 

3 Ainult Astra Plug-in Hybridile

4 Teenus Connected Navigation Pack Plus on olemas kolmeks aastaks ning on pärast seda saadaval täiendava tellimistasu eest. Teenuste saadavus ja sisu on riikide ja sõidukite kaupa erinev. Teenused võivad nõuda registreerimist või tasu ning nende toimimine sõltub mobiilsidevõrgu katvusest ja olemasolust.

Opel+ tarvikud

Vastavad just sinu vajadustele

Väljenda ennast originaalsete Opel+ tarvikutega ja kasuta ära kõik oma Astra Sports Tourer Plug-in Hybridi võimalused. Loodud sinu Opelile.

Pildid võivad erineda müügil olevatest esemetest.

 

Mida edasi?

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg