Skip To Content
Ülevaade

Zafira-e Life

Alates 60 990 €

Zafira-e Life on e-volutsioon ratastel veerevast salongist ning Zafira Life’i mudelivaliku lipulaev oma kõrgetasemelise äriklassi mugavusega. Nüüd on sellel ka elektriajam, mis tagab sujuvama, vaiksema ja luksuslikuma sõidu sinu reisijatele

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg

Põhiomadused

Tõhusus

Nullheitmega reisisõiduk

Uus Zafira-e Life on elektriautole omase tõhususega tippklassi reisisõiduk. Naudi esmaklassilist paindlikkust ja mugavust nii salongis kui ka maanteel, sest nullheitmetega liiklemine tähendab, et Zafira-e Life pääseb igasse linnakeskusse. Valida on kahe pikkuse ja kahe aku mahutavuse vahel sõiduulatusega kuni 330 kilomeetrit, mis kõik kokku annavad ainulaadse kombinatsiooni maksimaalsest mugavusest ja ahvatlevalt madalatest ülalpidamiskuludest. 

 

Zafira-e Life on mitte ainult luksuslik, vaid ka turvaline. Sinu hingerahu tagab moodsate juhiabisüsteemide täiskomplekt, kuhu kuuluvad aktiivne rajahoidmisabi, juhi väsimuse hoiatus, esiklaasinäidik, eesmine ja tagumine 180-kraadise vaatega kaamera ning adaptiivsed ksenoonesituled.

Kompromissitu mitmekülgsus

Täpselt sinu vajadustele vastav

Uus Zafira-e Life on kõige kohandatavam ja koostööaltim täiselektriline preemiumklassi reisisõiduk. 

 

Kuni üheksa istekohaga uus Zafira-e Life on täiuslikult ümberkorraldatav ning vastab kõigile sinu töövajadustele. Teise ja kolmanda rea istmeid saab pikisuunas edasi-tagasi nihutada jalaruumi suurendamiseks, samuti saab neid hõlpsasti paigutada nii, et reisijad istuksid näod vastamisi.

e-Info

Plaanid eelseisvaks teekonnaks
Uue Zafira-e Life’i spetsiaalne e-INFO näidikupaneel annab juhile reaalajas vahetu ja mõistetava graafilise ülevaate energiakulust, sõiduulatusest ja laadimisest, mis võimaldab täpselt kavandada kogu päeva sõite.

Kiirteekindel

Veel kilomeeter kaugemale

Sinu võimalus valida 230- või 330-kilomeetrise sõiduulatuse vahel tähendab, et olgu tegemist lühikeste sutsakate, lennujaamas käimiste või pikkade tellimussõitudega, tagab uus Zafira-e Life sulle vajaliku paindlikkuse ja seda veel kohaliku nullheitmega. 

 

Isegi pikimatel sõitudel on juhi heaolu tagatud tänu tema vajadustest lähtuvalt loodud töökeskkonnale, mis muuhulgas sisaldab täiustatud näidikupaneeli ja eeskujulikku ergonoomikat. Juhid hindavad kindlasti ka Opelile tüüpilist erksust ja dünaamikat, mida täiendavad elektriajami igal hetkel saadaolev veojõud ja sujuv iseloom. 

Mugavus

Ratastel salongi e-volutsioon

Autosse sisenemisel hoomavad reisijad kohe, et uue Zafira-e Life’i salong on avar, töötegemist võimaldav ja äriklassi mugavustega. Istmeid saab ümber paigutada mistahes vajadustele vastavalt, ruumi jagub kuni üheksale reisijale pluss nende pagasile ning istmeid saab isegi ringi pöörata, et reisijad istuksid vastamisi. Reisijateruumi evib ka kvaliteetset teabe- ja meelelahutussüsteemi ning ühenduvusvõimalusi tänu Zafira-e Life’i 7-tollisele puuteekraanile ja Live Navigation-teenuseid2 kasutavale Multimedia Navile1.  Juht ja reisijad saavad oma muusikale ja muule sisule ligi nutitelefoni abil Android Auto1,3 või Apple CarPlay1,3 kaudu. 

 

1 Lisavarustus. 

2 Live Navigation-teenused sisaldavad järgmisi teenuseid: veebipõhine liiklusinfo, kütusehinnad, parkimisinfo, veebipõhine huviväärsuse otsing, ilma ja liiklusohutuse hoiatused (pole saadaval Saksamaal ja Šveitsis). 

3 Ühilduvus ja funktsionaalsus võivad erineda sõltuvalt seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist. Apple CarPlay™ Apple Inc. kaubamärk, mis on registreeritud USA-s ja teistes maades. Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk.

Mudelid

Comfort

 • Juhi ja eesmise kaasreisija esiturvapadjad, külgturvapadjad 1. istmereas, turvakardinad 2. ja 3. istmereas 
 • Elektrooniline stabiilsusprogramm (ESP) ja nõlvastardiabi 
 • Kaugjuhtimisega kesklukustus 
 • Halogeenesilaternad, LED-päevatuled 
 • Eesmised udulaternad Vihmaanduriga klaasipuhastid 
 • Automaatne seisupidur 
 • Kliimaseade 
 • Juhiistme soojendus 
 • Rehvirõhu jälgimissüsteem 
 • Plekkveljed 7,0J×16, mustad, täismõõdus ilukilbid 
 • Eesmised elektriaknad 
 • Kiirushoidik 
 • Nahkkattega rool koos raadio juhtnuppudega 
 • 6 suunas reguleeritav juhiiste koos käetoega 
 • 2-kohaline kaasreisijaiste koos istmealuse panipaigaga 
 • 1+2-istmed 2. ja 3. istmereas 
 • Liuguksed paremal ja vasakul küljel 
 • Tumendatud klaasid Aknaga tagaluuk, aknapuhasti ja -soojendus 
 • Elektriliselt reguleeritavad soojendusega küljepeeglid, 12 V pistikupesa tagaosas 
 • Välimuse komplekt: kerevärvi kaitserauad, peeglikorpused, uksekäepidemed ja küljeliistud, udulaternad 
 • Tagumised parkimisandurid 
 • Teabe- ja meelelahutussüsteem: 7-tolline puuteekraan, Bluetooth, DAB+ tuuner, USB-liides, Apple CarPlay, Android Auto 3,5-tolline värviline näidikupaneel

Klassi parimad omadused

Täiuslikult integreeritud aku
Uue Zafira-e Life’i täiselektriline nullheitmega jõuallikas saab oma energia 50kWh või 75 kWh võimsusega liitium-ioonakult, mis tagab sõiduulatuseks kuni 230 või 330 kilomeetrit. Suure energiatihedusega elemendid, täiustatud termoregulatsioon ja tasakaalustatud integreerimine kandmikuga tähendavad mitte ainult pikka tööiga ja tagatud sõiduulatust, vaid ka stabiilsust ja head juhitavust kindlustavat madalat raskuskeset. 
Müravaba
Uue Zafira-e Life’i akutoitel elektriajam on juba loomupäraselt vaikne ning tagab ka müravaba, lõõgastava ja erakordselt sujuva liiklemise. Kui su reisijad tahavad omavahel vestelda või lihtsalt kuulata omaenese mõtteid, siis sobib uue Zafira-e Life’i reisijateruum selleks nagu maanteel liikuv rahulik oaas. Ideaalselt sobilik reisijate pealevõtmiseks või väljalaskmiseks elurajoonides. 
Pidurdusenergia taaskasutus
Uus Zafira-e Life liigub sujuvalt mitte ainult reisijate meeleheaks, vaid ka maksimaalse energia- ja kulutõhususe tagamiseks. Kui sa sõites jala gaasipedaalilt tõstad, hakkab regeneratiivpidurdamise süsteem pidurdama ja samal ajal kineetilist energiat „püüdma“, muutes selle energia täiendavaks sõiduulatuseks. Kõige tõhusama, B-režiimi korral saad sa oma argisõidud ära teha tavapidureid üldse kasutamata, vähendades niiviisi ka kulumist ja sellega seotud hoolduskulusid. 
Kiire ja lihtne laadimine
Uue Zafira-e Life’i kiire laadimine tähendab, et reisijad ei pea kunagi ootama. Kui kasutada 100-kilovatise võimsusega avalikku laadimisposti, kulub suure energiatihedusega 75 kWh aku puhul vaid 30 minutit optimaalse 80-protsendise täituvuse saavutamiseks. Parda- ja kodulaadija pakuvad mugavalt võimalust laadida aku maksimaalse sõiduulatuseni öösel või üksikute sõiduotste vahel, muutes uue Zafira-e Life’i ideaalseks puhtaks, hõlpsasti kasutatavaks ja kulutõhusaks kõrgema klassi süstiksõidukiks. 
Sõiduki andmeseire
Uue Zafira-e Life’i andmeseire kasutab igast teekonnast üksikasjaliku ülevaate andmiseks kõrgtehnoloogilisi andureid ja pardasüsteeme, kuvades sulle allesjäänud sõiduulatust, eesootavaid sõiduolusid ja energiakulu. Sina saad niiviisi sõita võimalikult tõhusalt. 
Elekter tasub ära
Võta oma reisijad pardale ning unusta tõusvad kütusehinnad, sissesõidukeelu tsoonid ja kasvavad automaksud. Elektritransport on kõigi kesklinnas tegutsevate ettevõtete tulevik, kes soovivad olla kulutõhusad. Uue Zafira-e Life’i elektriajam tähendab erakordselt konkurentsivõimelist sõiduki omamise üldkulu, mida riiklikud ostutoetused veelgi paremaks teevad. 

Avastada on siin rohkemgi

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg