Tehnoloogia
Täiuslikult integreeritud aku
Uue Zafira-e Life’i täiselektriline nullheitmega jõuallikas saab oma energia 50kWh või 75 kWh võimsusega liitium-ioonakult, mis tagab sõiduulatuseks kuni 230 või 330 kilomeetrit. Suure energiatihedusega elemendid, täiustatud termoregulatsioon ja tasakaalustatud integreerimine kandmikuga tähendavad mitte ainult pikka tööiga ja tagatud sõiduulatust, vaid ka stabiilsust ja head juhitavust kindlustavat madalat raskuskeset.  
Müravaba
Uue Zafira-e Life’i akutoitel elektriajam on juba loomupäraselt vaikne ning tagab ka müravaba, lõõgastava ja erakordselt sujuva liiklemise. Kui su reisijad tahavad omavahel vestelda või lihtsalt kuulata omaenese mõtteid, siis sobib uue Zafira-e Life’i reisijateruum selleks nagu maanteel liikuv rahulik oaas. Ideaalselt sobilik reisijate pealevõtmiseks või väljalaskmiseks elurajoonides.  
Pidurdusenergia taaskasutus
Uus Zafira-e Life liigub sujuvalt mitte ainult reisijate meeleheaks, vaid ka maksimaalse energia- ja kulutõhususe tagamiseks. Kui sa sõites jala gaasipedaalilt tõstad, hakkab regeneratiivpidurdamise süsteem pidurdama ja samal ajal kineetilist energiat „püüdma“, muutes selle energia täiendavaks sõiduulatuseks. Kõige tõhusama, B-režiimi korral saad sa oma argisõidud ära teha tavapidureid üldse kasutamata, vähendades niiviisi ka kulumist ja sellega seotud hoolduskulusid.  
Kiire ja lihtne laadimine
Uue Zafira-e Life’i kiire laadimine tähendab, et reisijad ei pea kunagi ootama. Kui kasutada 100-kilovatise võimsusega avalikku laadimisposti, kulub suure energiatihedusega 75 kWh aku puhul vaid 30 minutit optimaalse 80-protsendise täituvuse saavutamiseks. Parda- ja kodulaadija pakuvad mugavalt võimalust laadida aku maksimaalse sõiduulatuseni öösel või üksikute sõiduotste vahel, muutes uue Zafira-e Life’i ideaalseks puhtaks, hõlpsasti kasutatavaks ja kulutõhusaks kõrgema klassi süstiksõidukiks.  
Vaata lähemalt Opel+ tarvikuid
Sõiduki andmeseire
Uue Zafira-e Life’i andmeseire kasutab igast teekonnast üksikasjaliku ülevaate andmiseks kõrgtehnoloogilisi andureid ja pardasüsteeme, kuvades sulle allesjäänud sõiduulatust, eesootavaid sõiduolusid ja energiakulu. Sina saad niiviisi sõita võimalikult tõhusalt.  
Elekter tasub ära
Võta oma reisijad pardale ning unusta tõusvad kütusehinnad, sissesõidukeelu tsoonid ja kasvavad automaksud. Elektritransport on kõigi kesklinnas tegutsevate ettevõtete tulevik, kes soovivad olla kulutõhusad. Uue Zafira-e Life’i elektriajam tähendab erakordselt konkurentsivõimelist sõiduki omamise üldkulu, mida riiklikud ostutoetused veelgi paremaks teevad.