Ohutus ja uuendused
Turvalisus ja turvapadjad

Juhi ja eesmise kaasreisija esiturvapadjad ning külgturvapadjad või turvakardinad reisijatele kõigis kolmes reas(i) Turvakardinad teisele ja kolmandale istmereale on lisavarustus.   tähendavad, et Zafira-e Life pöörab sinu turvalisusele sama palju tähelepanu kui sa isegi. 

 

 
Ksenoonesilaternad

Ksenoonesilaternad(i) Lisavarustus.   koos LED-päevasõidutuledega1 lisavad disainile moodsaid jooni ning parandavad nähtavust mistahes tingimustes. 

 

 

 
Isofix

Kõiki Zafira-e Life’i teise ja kolmanda rea istmeid saab varustada ISOFIX-kinnitustega(i) Lisavarustus. Pole saadaval kõigile istmekonfiguratsioonidele.  , mis võimaldavad autosse kiiresti ja kindlalt paigaldada kuni kuus lapseistet. 

 

 

 
Tahavaatekaamera

Multifunktsionaalsed esi- ja tagakaamerad(i) Lisavarustus.   tagavad selliste turvasüsteemide töö nagu liiklusmärgituvastus(i) Lisavarustus.  , juhi väsimuse hoiatus(i) Lisavarustus.   ja 180-kraadine tahavaade(i) Lisavarustus.  . 

 

 
Esiklaasinäidik
Zafira-e Life’i omas segmendis ainulaadne esiklaasinäidik(i) Lisavarustus.   võimaldab juhil näha olulist infot nagu kiirus ja kiirushoidiku andmed otse oma vaateväljas esiklaasile projitseerituna.  
Turvasüsteemid

Automaatkiirushoidik(i) Lisavarustus.   vähendab või taastab sinu valitud kiiruse, et hoida eesliikujaga turvalist pikivahet mistahes liiklusoludes. Vajadusel sekkub avarii ärahoidmiseks automaathädapidurdus(i) Lisavarustus.  , rakendades automaatselt pidureid. Pimealatuvastus1 kasutab andureid ja hoiatustuld küljepeeglil, hoiatades Zafira-e Life’i juhti tema vaatevälja pimealas asuvate sõidukite eest ja aidates ära hoida kokkupõrkeid sõiduraja vahetusel. Eesmine kokkupõrkehoiatus(i) Lisavarustus.   skaneerib auto ette jäävat teed, hoiatamaks juhti võimalike kokkupõrgete eest teiste sõidukite või jalakäijatega. 

 

 

 
Juhiabisüsteemid

Sõidurajalt lahkumise hoiatus(i) Lisavarustus.   tuvastab olukorra, kus auto hakkab sõidurajalt välja kalduma ning hoiatab juhti kuuldavate ja nähtavate signaalidega. See on üks juhiabisüsteemidest, mis su igapäevast liiklemist lihtsustab.  Juhi väsimuse eest hoiatav süsteem(i) Lisavarustus.   analüüsib juhtimisliigutusi esikaamera ja rooli abil ning teatab sulle, kui on aeg sõidupausi pidada. Kohanduv kiiruspiirik1 kasutab liiklusmärgituvastust piirkiiruste muutuste analüüsimiseks. Mälunupu vajutamisega saad kiirushoidikul lasta oma liikumiskiirust vastavalt muuta. 

 

 
Kaugtuleautomaatika

Zafira-e Life’i vaistlikult toimiv kaugtuleautomaatika(i) Lisavarustus.   lülitab automaatselt ümber kaug- ja lähitulesid, et vältida kaasliiklejate pimestamist.