Highlights
Tõhusus

Nullheitmega reisisõiduk.
Uus Zafira-e Life on elektriautole omase tõhususega tippklassi reisisõiduk. Naudi esmaklassilist paindlikkust ja mugavust nii salongis kui ka maanteel, sest nullheitmetega liiklemine tähendab, et Zafira-e Life pääseb igasse linnakeskusse. Valida on kahe pikkuse ja kahe aku mahutavuse vahel sõiduulatusega kuni 330 kilomeetrit, mis kõik kokku annavad ainulaadse kombinatsiooni maksimaalsest mugavusest ja ahvatlevalt madalatest ülalpidamiskuludest. 

 

Zafira-e Life on mitte ainult luksuslik, vaid ka turvaline. Sinu hingerahu tagab moodsate juhiabisüsteemide täiskomplekt, kuhu kuuluvad aktiivne rajahoidmisabi, juhi väsimuse hoiatus, esiklaasinäidik, eesmine ja tagumine 180-kraadise vaatega kaamera ning adaptiivsed ksenoonesituled.

 
Kompromissitu mitmekülgsus

Täpselt sinu vajadustele vastav.

Uus Zafira-e Life on kõige kohandatavam ja koostööaltim täiselektriline preemiumklassi reisisõiduk. 

 

Kuni üheksa istekohaga uus Zafira-e Life on täiuslikult ümberkorraldatav ning vastab kõigile sinu töövajadustele. Teise ja kolmanda rea istmeid saab pikisuunas edasi-tagasi nihutada jalaruumi suurendamiseks, samuti saab neid hõlpsasti paigutada nii, et reisijad istuksid näod vastamisi.

 
E-info

Plaanid eelseisvaks teekonnaks.

Uue Zafira-e Life’i spetsiaalne e-INFO näidikupaneel annab juhile reaalajas vahetu ja mõistetava graafilise ülevaate energiakulust, sõiduulatusest ja laadimisest, mis võimaldab täpselt kavandada kogu päeva sõite.

 
Kiirteekindel

Veel kilomeeter kaugemale.

Sinu võimalus valida 230- või 330-kilomeetrise sõiduulatuse vahel tähendab, et olgu tegemist lühikeste sutsakate, lennujaamas käimiste või pikkade tellimussõitudega, tagab uus Zafira-e Life sulle vajaliku paindlikkuse ja seda veel kohaliku nullheitmega. 

 

Isegi pikimatel sõitudel on juhi heaolu tagatud tänu tema vajadustest lähtuvalt loodud töökeskkonnale, mis muuhulgas sisaldab täiustatud näidikupaneeli ja eeskujulikku ergonoomikat. Juhid hindavad kindlasti ka Opelile tüüpilist erksust ja dünaamikat, mida täiendavad elektriajami igal hetkel saadaolev veojõud ja sujuv iseloom. 

 
Õpi sõiduulatust pikendama
Mugavus

Ratastel salongi e-volutsioon.

Autosse sisenemisel hoomavad reisijad kohe, et uue Zafira-e Life’i salong on avar, töötegemist võimaldav ja äriklassi mugavustega. Istmeid saab ümber paigutada mistahes vajadustele vastavalt, ruumi jagub kuni üheksale reisijale pluss nende pagasile ning istmeid saab isegi ringi pöörata, et reisijad istuksid vastamisi. Reisijateruumi evib ka kvaliteetset teabe- ja meelelahutussüsteemi ning ühenduvusvõimalusi tänu Zafira-e Life’i 7-tollisele puuteekraanile ja Live Navigation-teenuseid(i) Live Navigation-teenused sisaldavad järgmisi teenuseid: veebipõhine liiklusinfo, kütusehinnad, parkimisinfo, veebipõhine huviväärsuse otsing, ilma ja liiklusohutuse hoiatused (pole saadaval Saksamaal ja Šveitsis).    kasutavale Multimedia Navile(i)  Lisavarustus.   .  Juht ja reisijad saavad oma muusikale ja muule sisule ligi nutitelefoni abil Android Auto(i) Lisavarustus. Ühilduvus ja funktsionaalsus võivad erineda sõltuvalt seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist. Apple CarPlay™ Apple Inc. kaubamärk, mis on registreeritud USA-s ja teistes maades. Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk.   või Apple CarPlay(i) Lisavarustus. Ühilduvus ja funktsionaalsus võivad erineda sõltuvalt seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist. Apple CarPlay™ Apple Inc. kaubamärk, mis on registreeritud USA-s ja teistes maades. Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk.   kaudu.