Juurdepääs
Kuni 9 istet(i) Sõltuvalt sinu pere või töö vajadustest saad Zafira-e Life’i paigutada istmeid kuni üheksa inimese tarvis. Nii et kui suundud randa või pead koosolekut, jagub ruumi alati kõigile.  
Zafira-e Life on oma klassis kõigile etalon argikasutuse paindlikkuse osas. 
Istmete variandid
Zafira-e Life tähendab paindlikkust ja mugavust. Täiendava jalaruumi tarvis saad teise ja kolmanda rea istmeid ette- või tahapoole nihutada. (i) Kui vajad suuremat pakiruumi, võid istmeid kokku klappida või üldse autost välja tõsta. Või paigutada need nii, et reisijad istuvad näod vastamisi ja saavad hõlpsamalt suhelda.   
Elektriajamiga liuguksed

Kaks elektriajamiga liugust(i)  Lisavarustus.   jätavad mõlemale autoküljele laia avause, mille kaudu reisijad hõlpsasti ja turvaliselt sisse ja välja pääsevad. (i) Enamgi veel, tänu vastavatele anduritele saad neid uksi avada käsi kasutamata – suurepärane võimalus juhuks, kuid käed juhtuvad kinni olema.  

 

 
Lihtne avamine ja käivitamine

Lihtsa võtmeta avamis- ja käivitussüsteemiga(i) Lisavarustus.   võid autosse siseneda ja väljuda ilma võtit otsimata. Piisab, kui võti on sul kaasas näiteks taskus või kotis. 

 

 
Avatav aken tagaluugis
Zafira-e Life’i tagaluugi akent saad avada eraldi, luugist sõltumatult. See hõlbustab väiksemate esemete pakiruumi paigutamist ja on abiks ka siis, kui tagaluuki ei saa ruumikitsikuse tõttu avada.  
Mõõtmed(i) Keskmise versiooni pikkus on 4,95 meetrit ja pika versiooni pikkus 5,3 meetrit.  
Zafira-e Life on saadaval kahes eri pikkuses. Mõlemad variandid pakuvad ideaalset tasakaalu suhteliselt kompaktsete välismõõtmete ja avara, mitmekülgsete võimalustega siseruumi vahel. Kõrgus jääb seejuures alla 1,9 meetri, mis on hea uudis maa-aluste parklate kasutamisel.