Skip To Content
Omadused

Elegantne disain ja mitmekülgsed võimalused

Paindlikkus

Kuni 9 istet
Zafira-e Life on oma klassis kõigile etalon argikasutuse paindlikkuse osas. 
Sõltuvalt sinu pere või töö vajadustest saad Zafira-e Life’i paigutada istmeid kuni üheksa inimese tarvis. Nii et kui suundud randa või pead koosolekut, jagub ruumi alati kõigile.
Istmete variandid
Zafira-e Life tähendab paindlikkust ja mugavust. Täiendava jalaruumi tarvis saad teise ja kolmanda rea istmeid ette- või tahapoole nihutada. 
Kui vajad suuremat pakiruumi, võid istmeid kokku klappida või üldse autost välja tõsta. Või paigutada need nii, et reisijad istuvad näod vastamisi ja saavad hõlpsamalt suhelda.

Ligipääs

Elektriajamiga liuguksed

Kaks elektriajamiga liugust1 jätavad mõlemale autoküljele laia avause, mille kaudu reisijad hõlpsasti ja turvaliselt sisse ja välja pääsevad. 

 

1 Lisavarustus.

 
Lihtne avamine ja käivitamine

Lihtsa võtmeta avamis- ja käivitussüsteemiga1 võid autosse siseneda ja väljuda ilma võtit otsimata. Piisab, kui võti on sul kaasas näiteks taskus või kotis. 

 

1 Lisavarustus.

 
Avatav aken tagaluugis
Zafira-e Life’i tagaluugi akent saad avada eraldi, luugist sõltumatult. See hõlbustab väiksemate esemete pakiruumi paigutamist ja on abiks ka siis, kui tagaluuki ei saa ruumikitsikuse tõttu avada. 
Mõõtmed
Zafira-e Life on saadaval kahes eri pikkuses. Mõlemad variandid pakuvad ideaalset tasakaalu suhteliselt kompaktsete välismõõtmete ja avara, mitmekülgsete võimalustega siseruumi vahel. Kõrgus jääb seejuures alla 1,9 meetri, mis on hea uudis maa-aluste parklate kasutamisel. 
Keskmise versiooni pikkus on 4,95 meetrit ja pika versiooni pikkus 5,3 meetrit.

Turvalisus ja uuendused

Turvalisus ja turvapadjad

Juhi ja eesmise kaasreisija esiturvapadjad ning külgturvapadjad või turvakardinad reisijatele kõigis kolmes reas1 tähendavad, et Zafira-e Life pöörab sinu turvalisusele sama palju tähelepanu kui sa isegi. 

 

1 Turvakardinad teisele ja kolmandale istmereale on lisavarustus.

 
Ksenoonesilaternad

Ksenoonesilaternad1 koos LED-päevasõidutuledega1 lisavad disainile moodsaid jooni ning parandavad nähtavust mistahes tingimustes. 

 

1 Lisavarustus.

 
Isofix

Kõiki Zafira-e Life’i teise ja kolmanda rea istmeid saab varustada ISOFIX-kinnitustega1, mis võimaldavad autosse kiiresti ja kindlalt paigaldada kuni kuus lapseistet. 

 

1 Lisavarustus. Pole saadaval kõigile istmekonfiguratsioonidele.

 
Tahavaatekaamera

Multifunktsionaalsed esi- ja tagakaamerad1 tagavad selliste turvasüsteemide töö nagu liiklusmärgituvastus1, juhi väsimuse hoiatus1 ja 180-kraadine tahavaade1

 

1 Lisavarustus.

 
Turvasüsteemid
Automaatkiirushoidik1 vähendab või taastab sinu valitud kiiruse, et hoida eesliikujaga turvalist pikivahet mistahes liiklusoludes. 

Vajadusel sekkub avarii ärahoidmiseks automaathädapidurdus1, rakendades automaatselt pidureid. Pimealatuvastus1 kasutab andureid ja hoiatustuld küljepeeglil, hoiatades Zafira-e Life’i juhti tema vaatevälja pimealas asuvate sõidukite eest ja aidates ära hoida kokkupõrkeid sõiduraja vahetusel. Eesmine kokkupõrkehoiatus1 skaneerib auto ette jäävat teed, hoiatamaks juhti võimalike kokkupõrgete eest teiste sõidukite või jalakäijatega. 

 

1 Lisavarustus.

Juhiabisüsteemid
Sõidurajalt lahkumise hoiatus1 tuvastab olukorra, kus auto hakkab sõidurajalt välja kalduma ning hoiatab juhti kuuldavate ja nähtavate signaalidega. See on üks juhiabisüsteemidest, mis su igapäevast liiklemist lihtsustab. 

Juhi väsimuse eest hoiatav süsteem1 analüüsib juhtimisliigutusi esikaamera ja rooli abil ning teatab sulle, kui on aeg sõidupausi pidada. Kohanduv kiiruspiirik1 kasutab liiklusmärgituvastust piirkiiruste muutuste analüüsimiseks. Mälunupu vajutamisega saad kiirushoidikul lasta oma liikumiskiirust vastavalt muuta. 

 

1 Lisavarustus.

Esiklaasinäidik

Zafira-e Life’i omas segmendis ainulaadne esiklaasinäidik1 võimaldab juhil näha olulist infot nagu kiirus ja kiirushoidiku andmed otse oma vaateväljas esiklaasile projitseerituna. 

 

1 Lisavarustus.

 
Kaugtuleautomaatika

Zafira-e Life’i vaistlikult toimiv kaugtuleautomaatika1 lülitab automaatselt ümber kaug- ja lähitulesid, et vältida kaasliiklejate pimestamist. 

 

1 Lisavarustus.

 

Salong ratastel

Panoraamkatuseaken

Zafira-e Life’i vaimustav panoraamkatuseaken1 laseb välisvalgusel salongi pääseda, muutes sealset atmosfääri energilisemaks. Kui päike särab liiga eredalt, saab akna ette tõmmata rulookardina, et sina ja su reisijad võiks end alati mugavalt tunda. 

 

1 Lisavarustus.

 
Nooblid mugavused
Zafira-e Life’i istme massažifunktsioon1 on saadaval juhile ja eesmisele kaasreisijale ning tõstab luksuse uuele tasemele, luues täielikult lõõgastava atmosfääri. 

Pole vahet, milline on parajasti aastaaeg – kutsuvalt soojade1 esiistmetega on sul Zafira Life'is mõnus ja hea. Need ei peleta mitte ainult külma, vaid aitavad luua igakülgselt luksusliku tunde.

 

1Saadaval üksnes nahkistmetega.

Automaatkliimaseade

Kahetsooniline automaatkliimaseade1 võimaldab esi- ja tagaistmetel reisijail valida endale sobivaid seadistusi. Ära jäävad vaidlused selle üle, milline on õige temperatuur. 

 

1 Lisavarustus.

 

Ühenduvus

Teabe- ja meelelahutussüsteemid
Kiireimat marsruuti sihtkohta näitavad sulle Zafira-e Life’i 7-tolline puuteekraan1 ja Live Navigation-teenustega2 Multimedia Navi1. Oma muusikale ja muule nutitelefonis asuvale sisule pääsed hõlpsasti ligi Android Auto1,3 või Apple CarPlay1,3 kaudu. 

1 Lisavarustus. 

2 Ühilduvus ja funktsionaalsus võivad erineda sõltuvalt seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist. Apple CarPlay™ Apple Inc. kaubamärk, mis on registreeritud USA-s ja teistes maades. Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk. 

Opelconnecti teenused1
Valik nutiteenuseid pakub uue taseme turvalisust ja toetust ning tagab sulle ühenduse ka teel olles. 
 
  • Meelerahu: hädaabikõne, rikkekõne ning sõiduki seisund ja info. 
  • Mugavus:ukselukkude, helisignaali ja tulede kaugjuhtimine2
  • Ettenägelik sõit: tänu Live Navigation-teenustele ja marsruudi kavandamisele saad nautida pingevaba sõitu. 
 
1 OpelConnecti teenuste saadavus on riikide ja sõidukite kaupa erinev. Teenused võivad nõuda registreerimist ja/või tasu ning nende toimimine sõltub mobiilsidevõrgu katvusest ja olemasolust. 
2 Kasutuselevõtt on kavas 2021 a. jooksul

Sõidudünaamika

Juhitavus
Ära lase suurusel end petta – Zafira-e Life on erk ja dünaamiline, pakkudes sulle Opelile iseloomulikku, sujuvat ja asjalikku sõiduelamust. 

Opel+ tarvikud

Vastavad just sinu vajadustele

Väljenda ennast originaalsete Opel+ tarvikutega ja kasuta ära kõik oma Zafira-e Life’i võimalused. Loodud sinu Opelile. 

 

Pildid võivad erineda müügil olevatest esemetest.

Smart wall box 11 kW
Näita infot
Mode 3 charging cable 11 kW
Näita infot
Cable bag
Näita infot
Haakeseade
Näita infot
Tuulesuunajad
Näita infot
Katusehoidik
Näita infot
Põrandamatid
Näita infot
Põrandamatid
Näita infot
Katuseboks
Näita infot

Mida edasi?

Hinnapakkumine
Tee päring
Proovisõit
Broneeri aeg