Omadused

ELEGANTNE DISAIN JA MITMEKÜLGSED VÕIMALUSED.

PAINDLIKKUS.

KUNI 9 ISTET
Zafira Life on oma klassis kõigile etalon argikasutuse paindlikkuse osas. 
Sõltuvalt sinu pere või töö vajadustest saad Zafira Life’i paigutada istmeid kuni üheksa inimese tarvis. Nii et kui suundud randa või pead koosolekut, jagub ruumi alati kõigile.
ISTMETE VARIANDID
Zafira Life tähendab paindlikkust ja mugavust. Täiendava jalaruumi tarvis saad teise ja kolmanda rea istmeid ette- või tahapoole nihutada. 
Kui vajad suuremat pakiruumi, võid istmeid kokku klappida või üldse autost välja tõsta. Või paigutada need nii, et reisijad istuvad näod vastamisi ja saavad hõlpsamalt suhelda.

LIGIPÄÄS.

ELEKTRIAJAMIGA LIUGUKSED
 
Kaks elektriajamiga liugust1 jätavad mõlemale autoküljele laia avause, mille kaudu reisijad hõlpsasti ja turvaliselt sisse ja välja pääsevad. 
 
1 Lisavarustus.
 
Enamgi veel, tänu vastavatele anduritele saad neid uksi avada käsi kasutamata – suurepärane võimalus juhuks, kuid käed juhtuvad kinni olema.
LIHTNE AVAMINE JA KÄIVITAMINE

Lihtsa võtmeta avamis- ja käivitussüsteemiga1 võid autosse siseneda ja väljuda ilma võtit otsimata. Piisab, kui võti on sul kaasas näiteks taskus või kotis. 

 

1 Lisavarustus.

 
AVATAV AKEN TAGALUUGIS
Zafira Life’i tagaluugi akent saad avada eraldi, luugist sõltumatult. See hõlbustab väiksemate esemete pakiruumi paigutamist ja on abiks ka siis, kui tagaluuki ei saa ruumikitsikuse tõttu avada. 
MÕÕTMED
Zafira Life on saadaval kahes eri pikkuses. Kõik variandid pakuvad ideaalset tasakaalu suhteliselt kompaktsete välismõõtmete ja avara, mitmekülgsete võimalustega siseruumi vahel. Kõrgus jääb seejuures alla 1,9 meetri, mis on hea uudis maa-aluste parklate kasutamisel. 
Keskmise versiooni pikkus on 4,95 meetrit ja pika versiooni pikkus 5,3 meetrit.

TURVALISUS & JUHIABISÜSTEEMID.


TURVALISUS JA TURVAPADJAD

Juhi ja eesmise kaasreisija esiturvapadjad ning külgturvapadjad või turvakardinad reisijatele kõigis kolmes reas1 tähendavad, et Zafira Life pöörab sinu turvalisusele sama palju tähelepanu kui sa isegi. 

 

1 Turvakardinad teisele ja kolmandale istmereale on lisavarustus.

 
KSENOONESILATERNAD

Ksenoonesilaternad1 koos LED-päevasõidutuledega1 lisavad disainile moodsaid jooni ning parandavad nähtavust mistahes tingimustes. 

 

1 Lisavarustus.

 
ISOFIX

Kõiki Zafira Life’i teise ja kolmanda rea istmeid saab varustada ISOFIX-kinnitustega1, mis võimaldavad autosse kiiresti ja kindlalt paigaldada kuni kuus lapseistet. 

 

1 Lisavarustus. Pole saadaval kõigile istmekonfiguratsioonidele.

 
TAHAVAATEKAAMERA

Multifunktsionaalsed esi- ja tagakaamerad1 tagavad selliste turvasüsteemide töö nagu liiklusmärgituvastus1, juhi väsimuse hoiatus1 ja 180-kraadine tahavaade1. 

 

1 Lisavarustus.

 
TURVASÜSTEEMID
Automaatkiirushoidik1 vähendab või taastab sinu valitud kiiruse, et hoida eesliikujaga turvalist pikivahet mistahes liiklusoludes. 

Vajadusel sekkub avarii ärahoidmiseks automaathädapidurdus1, rakendades automaatselt pidureid. Pimealatuvastus1 kasutab andureid ja hoiatustuld küljepeeglil, hoiatades Zafira Life’i juhti tema vaatevälja pimealas asuvate sõidukite eest ja aidates ära hoida kokkupõrkeid sõiduraja vahetusel. Eesmine kokkupõrkehoiatus1 skaneerib auto ette jäävat teed, hoiatamaks juhti võimalike kokkupõrgete eest teiste sõidukite või jalakäijatega. 

 

1 Lisavarustus.


JUHIABISÜSTEEMID
Sõidurajalt lahkumise hoiatus1 tuvastab olukorra, kus auto hakkab sõidurajalt välja kalduma ning hoiatab juhti kuuldavate ja nähtavate signaalidega. See on üks juhiabisüsteemidest, mis su igapäevast liiklemist lihtsustab. 

Juhi väsimuse eest hoiatav süsteem1 analüüsib juhtimisliigutusi esikaamera ja rooli abil ning teatab sulle, kui on aeg sõidupausi pidada. Kohanduv kiiruspiirik1 kasutab liiklusmärgituvastust piirkiiruste muutuste analüüsimiseks. Mälunupu vajutamisega saad kiirushoidikul lasta oma liikumiskiirust vastavalt muuta. 

 

1 Lisavarustus.

ESIKLAASINÄIDIK

Zafira Life’i omas segmendis ainulaadne esiklaasinäidik1 võimaldab juhil näha olulist infot nagu kiirus ja kiirushoidiku andmed otse oma vaateväljas esiklaasile projitseerituna. 

 

1 Lisavarustus.

 
KAUGTULEAUTOMAATIKA

Zafira Life’i vaistlikult toimiv kaugtuleautomaatika1 lülitab automaatselt ümber kaug- ja lähitulesid, et vältida kaasliiklejate pimestamist. 

 

1 Lisavarustus.

 

SALONG RATASTEL.

PANORAAMKATUSEAKEN

Zafira Life’i vaimustav panoraamkatuseaken1 laseb välisvalgusel salongi pääseda, muutes sealset atmosfääri energilisemaks. Kui päike särab liiga eredalt, saab akna ette tõmmata rulookardina, et sina ja su reisijad võiks end alati mugavalt tunda. 

 

1 Lisavarustus.

 
NOOBLID MUGAVUSED
Zafira Life’i istme massažifunktsioon1 on saadaval juhile ja eesmisele kaasreisijale ning tõstab luksuse uuele tasemele, luues täielikult lõõgastava atmosfääri. 
AUTOMAATKLIIMASEADE

Kahetsooniline automaatkliimaseade1 võimaldab esi- ja tagaistmetel reisijail valida endale sobivaid seadistusi. Ära jäävad vaidlused selle üle, milline on õige temperatuur. 

 

1 Lisavarustus.

 

ÜHENDUVUS.

TEABE- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEMID
Kiireimat marsruuti sihtkohta näitavad sulle Zafira Life’i 7-tolline puuteekraan1 ja Multimedia Navi1.  Oma muusikale ja muule nutitelefonis asuvale sisule pääsed hõlpsasti ligi Android Auto1,2 või Apple CarPlay1,2 kaudu. 

1 Lisavarustus. 

2 Ühilduvus ja funktsionaalsus võivad erineda sõltuvalt seadme tüübist ja operatsioonisüsteemi versioonist. Apple CarPlay™ Apple Inc. kaubamärk, mis on registreeritud USA-s ja teistes maades. Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk. 

OPELCONNECT

Nutika teenustevalikuga saad end sõidu ajal turvaliselt tunda ja olla ühenduses: 

 

- Meelerahu:  turvatunde loovad hädaabikõne, rikkekõne ning sõiduki seisund ja info.

 

SÕIDUDÜNAAMIKA.

JUHITAVUS
Ära lase suurusel end petta – Zafira Life on erk ja dünaamiline, pakkudes sulle Opelile iseloomulikku, sujuvat ja asjalikku sõiduelamust. 
MOOTORID JA KÄIGUKASTID
Zafira Life’i võimsad, kuid samal ajal säästlikud mootorid pakuvad kuni 180 hj võimsust ning lisaks veel madalaid ülalpidamiskulusid, vähendatud heitmehulka ja eeskujulikku tõhusust. 
Naudi sujuvat sõitu tagavaid täpseid käiguvahetusi, tehes oma valiku viimistletud manuaal- ja automaatkäigukastide vahel.
INTELLIGRIP

Zafira Life’i IntelliGrip-süsteem1 pakub täiendavat haardumist sellistel salakavalatel pinnastel nagu pori, liiv või lumi, hoides sind kindlalt kursil. 

 

1 Lisavarustus.

 

OPEL+ LISAVARUSTUS.

LISAVARUSTUS. Tehtud just sinu jaoks.

Opeli originaallisavarustus võimaldab sul ennast väljendada ja võtta oma sõidukist viimast. Loodud ja katsetatud sinu Opeli jaoks.

 

Pildid võivad müügil olevast tootest erineda.

Tuulesuunajad
NÄITA INFOT
Katuse pakiraam
NÄITA INFOT
Põrandamatid
NÄITA INFOT
Jalgrattaraam
NÄITA INFOT
Katuseboks
NÄITA INFOT

MIDA EDASI?