Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


AUTOMAATNE LIGIPÄÄS.

Elektrilised topeltliuguksed1 võimaldavad kaassõitjatele avara ligipääsu auto tagaossa. Anduritega vabakäejuurdepääs salongile aitab hetkedel, kui su käed on kinni.

 

1Valikuline.

LOE LISA NÄITA VÄHEM

HÜPPA SISSE JA ASU TEELE.

Lihtsa võtmeta avamis- ja käivitussüsteemiga1 võid autosse hüpata ja minna, ilma et peaksid võtit otsima – piisab, kui see on su taskus, kotis või kusagil lähedal.

 

1Valikuline.

LOE LISA NÄITA VÄHEM

LIHTNE LAADIMINE.

Ava Zafira Life'i päraukse akent ilma, et peaksid lahti tegema terve päraukse. See hõlbustab väikeste esemete panekut pakiruumi  ja aitab olukordades, kus ruumi on vähe. LOE LISA NÄITA VÄHEM

LEIA JUST ENDALE SOBIV.

Iga Zafira Life'i variant, mida on saadaval kolmes erinevas suuruses, pakub täiuslikku tasakaalu võrdlemisi kompaktsete välismõõtmete ja avara, äärmiselt paindliku sisemuse vahel.

 

Iseäranis just väike, kõigest 4,60 m pikkune versioon saab suurepäraselt hakkama kitsastel tänavatel ja linnakeskkondades, kus ruumi on vähe. Keskmise versiooni pikkus on 4,95 m ja suure pikkus on 5,3 m. Kõigi kolme kõrgus ei ületa 1,90 m1, et tagada piiramatu ligipääs kitsastesse kohtadesse, näiteks maa-alustesse parklatesst.

 

1Madalam kõrgus kui 1,9 m ei kehti autode puhul, mille suurim kandevõime on 1400 kg.

LOE LISA NÄITA VÄHEM