Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


TÄIUSTATUD INTELLILUX LED®  MAATRIKSESITULED.

IntelliLux LED® maatriksesituled1 koos mittepimestavate kaugtuledega, mis lülituvad automaatselt lähituledele ümber, kui vastu tuleb teisi sõidukeid, kuid ülejäänud ajal valgustavad eredalt teed kuni 400 m kaugusele.

 

  • Puudub oht pimestada teisi juhte
  • Öine sõit on ohutum ja pingevabam
  • Kurvituled võtavad enda hoolde pimedad nurgad järskudel käänakutel. Aktiivsed kiirustel vahemikus 40 km/h kuni 70 km/h1

 

1IntelliLux LED® Matrix esituled kuuluvad lisavarustusse. Kui süsteem on sisse lülitatud, siis lülituvad kaugtuled sisse alates kiirusest 50 km/h ja lülituvad automaatselt välja, kui kiirus langeb alla 35 km/h.

LOE LISA NÄITA VÄHEM

HOIDES TURVALIST PIKIVAHET.

Automaatne püsikiirusehoidja1 aitab vältida tagant otsasõite ning muudab autojuhtimise pingevabamaks – süsteem pidurdab ja kiirendab, et hoida määratud pikivahet eesliikuva sõidukiga.

 

Automaatne kiirushoidja1 aitab vältida tagant otsasõite, hoides soovitud distantsi eessõitjaga ja vajadusel pidurdades sõidukit kuni seismajäämiseni.2 

 

1Lisavarustus. Süsteem aitab juhti ohtlikes situatsioonides. Sõiduki juhtimise eest vastutab siiski juht.

2Lisavarustus. Aktiiveerub kiirusvahemikus 30 km/h kuni 180 km/h ja seirab vahemikku kuni 150 m. Kõikide manuaalkäigukastide puhul lülitub välja kiirusel alla 20 km/h. Süsteem pakub koostöös automaatkäigukastiga ka Peatu ja sõida funktsiooni: sõidukit pidurdatakse kuni seismajäämiseni ja see järgib automaatselt eessõitjat ka tiheda liiklusega olukordades.

LOE LISA NÄITA VÄHEM

UUE TASEME JUHIABI.

Esiklaasinäidik1 kuvab tuuleklaasile olulist teavet (sõidukiirus, navigatsioonijuhised, ohuteated), et saaksid hoida oma pilgu turvaliselt teel.

 

1Lisavarustus

MOODSAD OHUTUSSÜSTEEMID.

Opeli ohutustehnoloogiad1 pakuvad mitmesuguseid funktsioone:

 

  • Automaatne hädapidurdus2 koos jalakäijatuvastusega
  • Pimenurgahoiatus
  • Sõidureas püsimise abi

 

Uue põlvkonna juhiabisüsteemide1 andurid, kaamerad ja radar loovad turvalist ja rahulikku sõiduelamust ning aitavad vältida õnnetusi või trahve. Need süsteemid eeldavad siiski, et hoiad Insignia oma kindla kontrolli all ning sekkuvad ainult ohuolukorras.

 

1Lisavarustus. Opel juhiabisüsteemid on mõeldud juhi abistamiseks süsteemi võimekuse piires. Sõiduki juhtimise eest vastutab siiski juht.

2Lisavarustus. Süsteem on aktiivne kiirusel vahemikus 8 km/h kuni 80 km/h. Kiiruse vähendamiseks võimaliku õnnetuse korral pidurdab süsteem sõidukit kiirusvahemikus 8 km/h kuni 40 km/h pidurdusjõuga kuni 1 g. Kiirusvahemikus 40 km/h kuni 80 km/h vähendab süsteem õnnetuse korral kiirust maksimaalselt kuni 15 km/h. Sellest piirist edasi peab juht kiiruse edasiseks vähendamiseks iseseisvalt pidurdama. Juht saab süsteemi igal hetkel sisse või välja lülitada.

LOE LISA NÄITA VÄHEM

MAAGILINE PUUDUTUS.

Istu autosse ja sõida. Insignia standardvarustusse kuuluv võtmeta käivitus  võimaldab sul mootori käivitada vaid nupuvajutusega.