Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


EHTSA MAASTURI ISELOOM.

Tööta targalt, ela täiel rinnal ja luba Insignia Country Toureril karmid tingimused endale eelisteks muuta. Kui soovid sillutatud teelt maha pöörata, siis sellele Insigniale sobivad ka need plaanid.

 

  • Paindlikult mitmekülgne sõitjateruum ja noobel varustus
  • Maastikuhingega sõiduk 4x4 nelikveoga
  • Hõbedatoonis põhjakaitsed ja külgpaneelid
  • FlexRide® pidev vedrustuse juhtimine1

 

1Lisavarustus

LOE LISA NÄITA VÄHEM

ELU ON KARM.

Ja las olla. Insignia muudab karmid tingimused sinu eeliseks. Hõbedatoonis põhjakaitsed ja külgpaneelid kaitsevad sõidukit altpoolt ja muudavad Country Toureri välimuse võimsaks ja jõuliseks.

SINU LUKSUSLIK MAAKODU.

Varustatud IntelliLinki, Wi-Fi kuumkoha1, kahetsoonilise kliimaseadme ja elektrooniliselt reguleeritavate soojendusega esiistmetega2.

 

1OnStari teenuste kasutamiseks tuleb sõlmida leping ettevõttega OnStar Europe Ltd ja nende kättesaadavus sõltub mobiililevist. WiFi leviala kasutamiseks on lisaks vajalik liitumisleping määratud võrguoperaatoriga. Pärast tasuta prooviperioode on teenus tasuline. OnStari teenusepaketid võivad tasuta proovipakettidest erineda. Teenustele kehtivad kasutustingimused. Saadavust ja hindu vaata aadressilt www.opel.ee/onstar või küsi oma Opeli esindusest.

 

2Soojendus standardvarustususes, nahkpolster lisavarustuses.

LOE LISA NÄITA VÄHEM

LOODUD SELLEKS, ET TEHA ELU LIHTSAMAKS.

Mahutavus ja mitmekülgsus muudavad Country Toureri tõeliselt mitmeotstarbeliseks. Lihtne on mahutada igat sorti pagasit, kuna sõiduki pagasiruumi suurus on 560-1665 liitrit.

VELJED

Dünaamilised 18" 10-topeltkodaratega valuveljed siluvad teel olevad konarused ja on viimistletud dünaamiliselt ereda hõbedasena või kahevärvilise Technical Grey kujundusega.

PÄIKEST JA VÄRSKET ÕHKU.

Ole loodusele lähemal ja lase loomulikul valgusel salongi tulvata. Naudi stiilse panoraamkatuseluugiga1 lisanduvat nähtavust ja valgust.

 

1Lisavarustus