Sõidudünaamika
Mootor
Mokka on Opeli uue eheda disainikeele julge väljendus. Kuid asi ei piirdu jutuga(i) Opeli dünaamiline 1,2-liitrine otsepritsega turbo-bensiinimootor arendab kuni 130 hj, kuna moodne 1,5-liitrine diisel annab välja soliidsed 110 hj. Mõlemal on meeldivalt väike kütusekulu ja CO2 heitme hulk.  . Mokka on valmis tegudeks ning seda võimaldavad tõhusad jõuallikad ja erakordne juhitavus.  
Käigukastid ja sõidurežiimid

Tutvu käigukastide ja suutlikkust tõstva tehnikaga, mis ideaalselt täiendavad sinu vajadusi ja sõidustiili. Mokkale pakutakse 6-käigulist manuaalkäigukasti ja ülimoodsat 8-käigulist automaatkäigukasti. Kui tahad teed paremini tunnetada, võid vajadusel  käike vahetada käsitsi, sportlike käiguvahetushoobadega. 

Isegi 8-käigulise automaatkäigukastiga ei piira Mokka oma juhti, vaid annab talle võimalusi juurde. Piisab vajutusest sõidurežiimide nupule ja auto suutlikkusprofiil muutub: Sport tagab ülima dünaamika, Eco minimaalse kütusekulu ning Normal argipäevase tasakaalu.

 
Tehnika suutlikkuse taga
Piisab Mokka kaunite proportsioonide imetlemisest, et mõista: selle loojad teadsid, et ainult jõust ei piisa. On vaja täpselt teada, kus ja kuidas seda kasutada. See kehtib täielikult Mokka suutlikkuse kohta – nutikaid funktsioone ja moodsat tehnikat kasutades saab igaüks nautida täielikku kontrolli jõu üle.