Disain
Paneb pead pöörama
Uue Mokka atleetlik ja dünaamiline välimus on palju enamat kui lihtsalt julge seisukohavõtt eesrindliku disaini vormis. See on terve uue Saksa insenerifilosoofia väljendus ning enesekindel visioon Opeli pead pöörama panevast tulevikust.  
Puhas nauding pilgule
Mokka kere kaasakiskuvad jooned on vaid algus reisile Saksa disaini uude maailma. Sisemuses näed, kuidas proportsioonide, valguse, ruumi ja tehnika harmoonia loob tõeliselt imelise sõiduelamuse.  
Säravad detailid
Mokka näeb efektne välja iga nurga alt. Iga joon ja funktsioon kuni ultrasaledate LED-tagatuledeni välja on loodud dünaamilist vormi ja revolutsioonilist funktsiooni ühendades.  
Haarav väljanägemine
Mokka elegants ja esinduslikkus näitavad juba kaugelt, et tegemist on millegi erilisega, mille sarnast teedelt ei leia. Tema sportlikkuse saad viia järgmisele tasemele jõuliste ja iseloomulike 16-, 17- või 18-tolliste valuvelgedega ning erksate värvidega.  
Katuse ja mootorikatte valik
Stiil annab võimaluse silma paista. Tutvu Mokka välimust vääristavate eksklusiivsete disainielementide ja arvukate isikupärastamisvõimalustega, sealhulgas katuse ja mootorikatte värvide visuaalselt dünaamilise valikuga.  
Kaunilt raamitud
Mokka eksimatult originaalne visuaalne identiteet otse voolab üle kogu kere, koondades ühte puhta vormi ja julge funktsiooni. Disain lähtub otstarbest ja on ideaalselt proportsioonis, alates Opel Vizorist esiosas kuni „hõljuva katuse“ arhitektuurini, mis küljeaknaid raamides moodustab ühe hoogsa kaare.